Czy są tu jakieś kobitki z brzuszkiem ze Śląska?

Wysłane przez fusia 

maminka2004 (offline)

08-06-2012 08:13:27

Ruda Śląska
Hej Ewa z UK ja Cię podziwiam masz 3 maluchów a tu jeszcze czwarty. Mam pytanko czy to też chłopak w Twoim brzuchu?
Mąż Ci pewnie pomaga i pewnie macie dom ,ale i tak nie wyobrazam sobie 4 dzieci.Pozdrawiam Klaudia


[link widoczny po zalogowaniu]

Ewinek (offline)

08-06-2012 09:45:07

A ja sobie wyobrażam czórkę dziecismiling smiley super sprawa dom pełen dzieciakówgrinning smiley
Basiasz biedna jesteś, ale wiesz wsiadaj w autobus i wpadaj do mnie do Rybnika chętnie Ci czas umilę serio. Ja mam Martynę więc nie tak łatwo się gdzieś wybrać.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

08-06-2012 14:06:30

Cieszyn
Ewinek kochana jesteś ale bała bym się autobusem sama taki kawałek bo mi w komunikacji miejskiej słabo się robi,ale kiedyś odwiedzę cie na pewnosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

09-06-2012 13:37:36

Gliwice
Dziewczynki ja na badanie USG jadę do Rudy 16 czerwca dopiero... smiling smiley Na pewno będą kolejki, dlatego męża ze sobą zabieram.. grinning smiley
Pogoda się zepsuła, pada deszcz, spać w nocy nie umiałam i w ogóle humor mnie opuścił.. :/


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

10-06-2012 20:30:43

Sosnowiec
Zapraszam do mojej galeriI grinning smiley zdjiecia z sesi smiling smiley Basiasz grinning smiley dziekuje grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

14-06-2012 22:23:03

Cieszyn
Cześć babuszki leniwesmiling smiley

Co tam u was? bo oczywiście nikt tu nie piszesad smiley
Ja jestem chorasad smileya tak się chwaliłam że mnie nic nie łapie,boli mnie gardło,mam ropny zatokowy katar [rzez co boli mnie pół twarzy i czuję jak mi siedzi na tchawicy i nie chce się odkleićsad smiley jutro dzwonię do rodzinnego,może mnie przyjmie bez kolejki a jak nie to dopiero na poniedziałeksad smiley mam nadzieję tylko że Olisiowi to nic nie zaszkodzi.Póki co ratuję się Mariamarem,tantum verde,Prenalenem i herbata z rumianku.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

awa (offline)

14-06-2012 22:24:28

Częstochowa

Ewinek (offline)

14-06-2012 22:52:02

basiasz kuruj się kochanagrinning smiley Ja po wizycie mały już nie taki mały 2200 g ważygrinning smiley W sobotę mam sesję brzuszkowo-rodzinnągrinning smiley Trzymajcie kciuki za pogodę.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ewinek (offline)

20-06-2012 07:09:45

basiasz super wyszło tzn nie znam efektów tyle co fotografka pokazywałam na wyświetlaczu z apartau, a to już było super, a co dopiero po retuszu itp. Poczekam trochę sobie na te zdjęcia bo teraz sezon ślubów więc fotografka ma pełne ręce roboty, ale wiem że warto czekać, jak coś będę miała to na pewno wrzucęwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.