Czy są tu jakieś kobitki z brzuszkiem ze Śląska?

Wysłane przez fusia 

basiasz (offline)

15-05-2012 14:21:19

Cieszyn
Jamartar pewnie że możesz dołączyćsmiling smiley gratulacje z okazji narodzin synusiasmiling smileyurodzinowe baloniki. jak tam maluszek czuje się w nowym lokum?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Jamartar (offline)

15-05-2012 19:53:06

Gliwice
Dziekuje smiling smiley. Maluszek calkiem dobrze, spi ladnie lozeczku, budzi sie na karmienie. Nic nie mowi ze teskni za brzuszkiem winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

15-05-2012 20:20:21

Cieszyn
No to supersmiling smiley my z mężem też już czekamy niecierpliwie na październik i przyjście na świat naszego Oliwierkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

15-05-2012 20:51:07

Sosnowiec
Jamartar-Witam smiling smiley i ogromne GRATULACJIE z narodzin syneczka :* urodzinowe baloniki
Ja na chwile tylko pokazuje ie ze zyje smiling smiley mam Ciezkie dni mlody moj zabkuyje ale strasznie bolesnie gora dwa dni i na jakis czas spokoj bedzie sad smiley moj bidulek on z bolu a zsie rzuca sad smiley dobra koncze musze leciec do skrzata Pozdrawiam i do sklikania papapap


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

18-05-2012 14:32:27

Cieszyn
Hallo co tu taka cisza???!!!

Pisać tu raz raz co tam u śląskich brzuszków i obecnych mamusieksmiling smiley

Adrianna jak tam u Lolusia? ząbki już wyszły czy nadal się męczy biedactwo?

Ewinek ty za o obijanie się na tym wątku to :whipping:

Jamartar ty również :whipping:

Dziś wielki dzieńsmiling smiley mężuś wraca z W-wysmiling smileybędzie się działosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

asiak86 (offline)

18-05-2012 16:01:13

Zabrze
Witam, mozna sie dokleic ?? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Ewinek (offline)

18-05-2012 16:32:59

a no pisałam nikt nie odpisywał, potem wątek uciekł na druga stronę i jakoś zapomniałam, basiasz nie bijgrinning smiley
Byłam wczoraj u ginka Adaś jest normalnych rozmiarów tzn. totalnie o środku wykresu normy, zresztą Marti też tak była, więc liczę że i tym razem nie urodzę giganta ufffgrinning smileygrinning smileygrinning smiley ogólnie wszystko u mnie książkowo jak w pierwszej ciąży jestem poprostu ciężarną jak z podręcznika wyniki dobre, dziecko w normie, wszystko pozamykane, czuję się okwinking smiley
asiak witam i tusmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-18 16:33 przez Ewinek.

asiak86 (offline)

18-05-2012 17:33:16

Zabrze
Ewinek[/b]
dzieki ja tak sobie skacze bo pierwszy raz jestem na takim forum winking smiley niby 25lat a taka do tylu jestem hahahaa







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-18 17:34 przez asiak86.

basiasz (offline)

18-05-2012 18:52:54

Cieszyn
Asiak witamysmiling smiley pisz jak najczęściejsmiling smiley

Ewinek super że wszystko książkowosmiling smiley oby tak dalejsmiling smiley tez tak chcęsmiling smiley i na razie jest wszystko ok i mam nadzieję że się nic nie zmieni na gorszesmiling smileybyle do październikasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

18-05-2012 22:34:58

Sosnowiec
Witam . Troszke mnie nie bylo i nie wiem smiling smiley czy jeszcze moge kukac :p Ja na chwilke bo padam na nos. Najgorsze za nami 2 ZEBULE naraz wyszly a ile krzyku ile placzu i nie spania od 1 do 6 rano sad smiley ile to dziecko musie sie na cierpiec , plakalam razem z nim probowalam wszystkiego az mi pomogly BOBODENT zel na dziaselka i KINDOFEN syropek smiling smiley to ulge mala przynioslo . Malo tego nie goraczkowal mi i gorzej go bolalo sad smiley ale coz zrobie najwazniejsze ze juz po i ma sliczne dwie jedyneczki na dole grinning smiley moj kochany zuch smiling smiley POZDRAWIAMY smiling smiley i do sklikan9a musze odespac smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.