Czy są tu jakieś kobitki z brzuszkiem ze Śląska?

Wysłane przez fusia 

basiasz (offline)

08-05-2012 20:37:47

Cieszyn
No i po wizycie smiling smiley
Maluszek okazał się jednak Oliwierkiemsmiling smiley siusiak jak nicsmiling smiley mierzy 10,57 cm i waży 158g z czego błąd wagi może wynieść +- 23 g. bo jakoś by dużo ważył jak na ten tydzień ciąży chyba że taki wielki chłop będziesmiling smiley zdrowiutki,serduszko bije choć pan doktor nie dał mi posłuchać i nie dał mi zdjęcia z usg sad smiley.jest taki piękniutkismiling smiley mój gin chciał mi go pokazać w 3D ale powiedział że jeszcze za malutki i słabo widać i że za 4 tygodnie mi zrobi 3D smiling smiley
A te wyniki z krwi to powiedział że to co najważniejsze to jest ok a resztą się mam nie przejmować czyli wnioskuję że to nic złegosmiling smiley. kazał mi iść na EKG i do stomatologa. Do stomatologa w piątek i się troszkę boję.sad smiley

Adrianna ja chcę twoje ciuszkismiling smiley
W jakiej reklamie?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-08 21:55 przez basiasz.

Ewinek (offline)

08-05-2012 20:59:12

basiasz super, że wszystko okgrinning smiley jak napisałaś o tym siusiaku i potem od razu długość to tak jakby ten sisiak był długi na 10 cmgrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smileygrinning smiley
Nie bój się stomatologa winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

08-05-2012 21:27:12

Sosnowiec
Basiasz- Raz jeszcze Gratulacjie ogromne grinning smiley super ze Wszystko oki :0) ale ja wcale sie nie dziwie ja przed kazda wizyta sie balam bardzo i zle mysli na okraglo ale minelo i juz dobrze grinning smiley Niema problemu grinning smiley Ciuszki Twoje
Ewinak - A jak sie czujecie grinning smiley?
Zapislam go do Agencji reklamy w Łodzi i tam prawdopodobnie do reklamy kaszki 2producentow sa Karolkiem zainteresowani .


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

08-05-2012 21:54:28

Cieszyn
Super z tą reklamąsmiling smiley ja swojego jak już będzie z nami na świeciesmiling smiley też może gdzieś poślęsmiling smileyale ten twój loluś to jest przeuroczysmiling smileyschrupałabym gosmiling smiley

Ewinek faktycznie z tym siusiakiem śmiesznie wyszłosmiling smiley grinning smileyale już dałam uśmiech smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-08 21:57 przez basiasz.

Adrianna88 (offline)

08-05-2012 22:10:31

Sosnowiec
[link widoczny po zalogowaniu] to stronka Agencji


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

08-05-2012 22:23:29

Cieszyn

Adrianna88 (offline)

08-05-2012 23:14:20

Sosnowiec
trzeba smska wyslac


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

11-05-2012 00:08:15

Sosnowiec
o jej ale tu Cicho


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewinek (offline)

11-05-2012 07:20:55

No popatrzcie sobie na mój brzuch:
Lustro upalcowane także pewnie sobie pomyślicie, że ze mnie flejagrinning smiley


Dziewczynki ja to to teraz żrę nie jem dosłownie ciągle coś!! wiedziałam, że będzie masakra w 7 mc u mnie i jest powtórka! Jak ja jeszcze kiedyś usłyszę, że każda ciąża inna to dam w dziób u mnie identycznie teraz jak przy Marti. w ciąglu dwóch tygodni mam dwa kilo na plus i jest już 12 kg!!!! Nie potrafię się powstrzymać od żarciasad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

maminka2004 (offline)

11-05-2012 09:58:26

Ruda Śląska
Hej witam ja jestem ze śląska a dokładniej z Rudy śląskiej. Pozdrawiam


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.