Czy są tu jakieś kobitki z brzuszkiem ze Śląska?

Wysłane przez fusia 

basiasz (offline)

11-05-2012 15:03:24

Cieszyn
Ewinek i żryj ile wleziesmiling smiley wagą będziesz się martwić po porodziesmiling smiley ja już też mojemu powiedziała że po porodzie zapisuję się na fitness zaraz tylko po tym jak wyjdę ze szpitalagrinning smiley ja jeszcze nie mam połowy ciąży a już mam 7 kg na plusie i mam to gdzieś,będę żarła dalejsmiling smiley

Maminka witamy wśród śląskich ciężaróweksmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

11-05-2012 17:46:39

Gliwice
Mi lekarz kazał jeść z 8-10 posiłków dziennie, aby przybrać na wadze, także jemy i się wagą nie przejmujemy, a po ciąży zaczniemy ostre ćwiczenia.. smiling smiley


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

12-05-2012 01:25:58

Sosnowiec
Ewinek- no rezydencjia piekna smiling smiley sliczny brzusio smiling smiley Ewinek ja z jedzeniem mialam jak Ty ale ja od samego poczatku wpierdzielalam jak odkurzac nie za dwoch ale za trzech grinning smiley rano 2 herbaty i 7 kanapek zachwile znow cos a najlepsze bylo jak najadlam sie barddzo duzo przed porodem jadlam wszystko co popadnie co wpadnie w moje rece . Mowili ze, przed porodem sie odechciewa jesc i czekalam na ten moment oczywiscie sie nie doczekalam smiling smiley hi hi ale ja to grubo przytylam bo 32kilo ale lekarz nic nie mowil ze, tak duzo ze, wszystko dobrze jest i do konca tak bylo smiling smiley Wiec niemartw sie
Maminka -Witamy grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

12-05-2012 01:33:17

Sosnowiec
Anima- Witamy grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

12-05-2012 06:32:03

Gliwice
Adrianna ja po długiej przerwie wróciłam, ale Witam Cię... smiling smiley tongue sticking out smiley


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

12-05-2012 07:10:03

Sosnowiec
Anima- nic nie szkodzi smiling smiley grinning smiley i tak cieplo witamy :0) nawet jak po przerwie. Co slychac ? jak malenstwo? jej czesto wracam do wspomnien brzuchatych


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewinek (offline)

12-05-2012 07:44:07

Anima i basiasz, bo Wy to chudzinki jesteście to musicie dużo jeść i supergrinning smiley Ja całe życie musiałam się pilnować, bo mam genetyczną skłonność do tycia i to, że byłam szczupła to tylko i wyłącznie to że jadłam jak ptaszek i dużo ćwiczyłam, więc jak teraz żrę to od razu i na tłuszczyk się odkłada. Ja utyłam w pierwszej ciąży 25 kg ok nie pamiętam dokładnie, bo przed miałam wagę jakoś 57-60 kg nie wiem niestety bo tuż przed przytyłam a nie zważyłam się, a pod koniec miałam 81 kgsad smiley teraz już mam 76kg bo startowałam od 64sad smiley więc pewnie przebiję pierwszy wynik. Zrzucić też nie było łatwo choć w ciuchy wszystkie wlazłam, ale ile się załamek przeszło to moje, zobaczymy jak teraz będzie podobo po kolejnych ciążach trudniej zrzucićsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

basiasz (offline)

14-05-2012 21:30:08

Cieszyn
Ale się tu cicho ostatnio zrobiłosad smiley gdzie siedzicie że was nie ma?

Niech już wyjdzie słoneczkosmiling smiley bo taka pogoda mnie dobijasad smiley

Na szczęście w piątek mężuś przyjeżdżasmiling smiley co prawda tylko na dwa dnisad smiley ale lepsze to niż nicsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AnimaVilis (offline)

15-05-2012 13:20:46

Gliwice
Ewinek ja byłam zawsze chuda i ciężko było mi przytyć... słodycze pochłaniałam codziennie, bo ja chyba za niski cukier mam przez całe życie i nic... wiesz kiedy utyłam? Jak miałam nogę w gipsie.. tongue sticking out smiley a jak tylko zaszłam w ciąże to waga o 5kg w dół.. widać to było po moich policzkach... No, ale wiesz chudość ma swoje wady... nie mam, że tak powiem czym oddychać... muszę nosić staniki push-up, aby jakoś normalnie wyglądać.. a jak na razie, mimo ciąży, prawie mi nic nie urosły..

Adrianna88 u nas wszystko ok... książkowo.. smiling smiley Zaczynam w ogóle inaczej reagować na dzieci... one się do mnie uśmiechają.. smiling smiley tongue sticking out smiley grinning smiley


Prosimy o kliknięcia:
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Jamartar (offline)

15-05-2012 13:29:58

Gliwice
Witajcie smiling smiley
Czy mzona sie przylaczyc? Jestem z Gliwic. 1maja urodzilam drugiego synka smiling smiley. Teraz czekamy na powrot sloneczka.
Pozdrawiamy


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.