Czy są tu jakieś kobitki z brzuszkiem ze Śląska?

Wysłane przez fusia 

Adrianna88 (offline)

30-04-2012 22:15:24

Sosnowiec
erini smiling smiley- witaMY pisz duzo smiling smiley oj z DąYbrowa Górnicza mam wiele wspolnego grinning smiley Pozdrawiamy


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

eirini115 (offline)

02-05-2012 20:04:17

Dąbrowa Górnicza
Dziewczyny szkoda ze tak malo tutaj piszecie!!!! fajnie by bylo troche z sasiadkami pogawedzic!!!
ADRIANNA88 a my to naprawde bliskie sasiadki.
pozdrowienia

Adrianna88 (offline)

02-05-2012 21:48:29

Sosnowiec
eirini115- tak to prawda :"winking smiley ja kiedys mieszkalam na Mydlicach. Na golonogu pracowalam w barze, a teraz pracuje w Ząbkowicach. Powiem Ci szczerze ze, Dąbrowe lepiej znam niz Sosnowiec smiling smiley Napisz wiencej o sobie i Malenstwo ktory to tydzien jak bedzie mial na Imie bo, jeszcze nie urodzilas tak? Pozdrowienia dla Ciebie i Syneczka.
Dziewczyny co sie z Wami dzieje? nie chcecie juz pisac ? hm? PozdrawiaMY


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

02-05-2012 23:32:51

Kanada
Adrianna- sliczne ujęcie buzi - gratulaki !!!! no i rezydencja niczego sobie winking smiley) ja nie mam takiej fotysad smiley
Ewinek- widze pieknie zorganizowana majówkawinking smiley brawo
my bylismy nad rzeka w małopolsce, a teraz kolejne 3 weekendy bedziemy kursowac na slask i spowrotemsad smiley eh juz nienawidze tych podrózy;/ a od lipca bede mieszkac na starych smieciach czyli w Gliwicach jakies 2 miesiące i wybywamy......


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eirini115 (offline)

03-05-2012 21:01:23

Dąbrowa Górnicza
ADRIANNA no to faktycznie z dabrowa masz duzo wspolnego. ja od urodzenia mieszkam w centrum dabrowy choc tera juz kilka lat jestem w grecji.ale i to niedlugo sie zmieni i wrocimy na stare smieci. niech tylko malenstwo sie urodzi.
a urodzic sie pod koniec wrzesnia lub pierwsze dni pazdziernika. jestem w 18 tygodniu ciazy. ale jest juz pewne ze to synek choc maz bardzo chcial dziewczynke. no ale moze nastepnym razem mu sie uda. a co do imienia to umowilismy sie ze dla dziewczynki wybieram ja i miala byc maja, a dla chlopczyka maz i ma byc ksawery. no tak troche ciezko mi ztym imieniem ale on nie chce zmienic zdania wiec musze sie przyzwyczaic.
pozdrowienia

Ewinek (offline)

04-05-2012 08:10:02

Jakoś przez tę ładną pogodę mało zaglądałam na fo, bo wiecznie na dworze z małą, ale pogoda się popsuła, w sumie dobrze tak trochę oddechu mi już się te upały nieźle dawały weznaki, co to będzie w lipcu pod koniec ciąży to ja nie wiem.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

04-05-2012 21:31:36

Sosnowiec
Hej kobityki smiling smiley Piekna Majoweczka byla ,my z mlodym rowniez cale dnie na dworze a od srody mlody byl u Taty sam na sam smiling smiley i dali rade ja na spokojnie posprzatalam i remoncik maly zrobilam smiling smiley z czego jestem zadowolona. Musze sie pochwalic moje cudo juz na dobre raczkuje, za raczki przytrzymany stawia kroczki smiling smiley i stoi juz przy meblach w lozeczku sam aparat taki ze szok smiling smiley dobra tyle o mnie jak U WAS ?
eirini115- smiling smiley to fajnie jak to sie mowi WSZENDZIE DOBRZE ALE W DOMY NAJLEPIEJ grinning smiley o prosze mowisz ze malenstwo moze byc z nawet pazdziernika? fajnie by bylo ja sie w pazdzierniku urodzilam smiling smiley oj bedziesz w domu miala aparata grinning smiley gwarantuje Ci to smiling smiley hi hi
Ewinek- Hej smiling smiley bardzo sie ciesze ze, sie majoweczka udala. Powiem Ci szczerze ze wiem co to znaczy w upal byc w ciazy smiling smiley w sierpniu rodzilam w najgorsze upaly i na prawde spolczuje mamunia w takie gorace dni naprawde. ja rodzilam jak bylo 29stopni ale pociesze Cie w upaly jakos szybko porody szly tasmowo smiling smiley smiling smiley Jak ja lezalam to 11 dziewczyn przez cala noc urodzilo rano z 5 a popoludni ze mna chyba 8 smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

Ewinek (offline)

04-05-2012 22:13:51

Adrianna ja Martynę rodziłam w marcu i też mi było pod koniec wiecznie gorąco, choć nawet porządnie wiosna nie przyszła, więc świadomość, że teraz będzie środek lata poprostu mnie dobijasad smiley Też miałam krótki i łatwy poród choć upału nie było, więc żadne pocieszenie dla mniesad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

04-05-2012 22:39:12

Sosnowiec
Ewinek- :joliecouette: kurcze a myslalam ze, Cie choc troszke pociesze :/ jestes Dzielna Kobieta zobaczysz dasz rade juz nie dlugo bedzie po wszystkim :*


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]

Adrianna88 (offline)

05-05-2012 12:14:50

Sosnowiec
nie bujcie sie porodu smiling smiley ja Wam pokaze prawde skad sie biora dzieci grinning smiley nie wiecie co? ! to ja Wa,m powiem ze z auchana grinning smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Najszczesliwszy dzien mojego zycia to dzien 27.08.2011roku na Swiat przybyl Karol-Jan o wadze 4200 i 60 cm wzrostu moj przesliczny skarb smiling smiley :* Przeszczesliwa Mamusia Lolusia.

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.