Termin porodu maj 2018Głowa do góry!

Wysłane przez penelope85 

penelope85 (offline)

13-09-2017 21:19:38

Wioska
Witam,

kto ma jeszcze termin na maj 2018.
Moja pierwsza ciąża, 7 tydzień z USG.
Pozdrawiam.

Marta_kass (offline)

14-09-2017 09:11:24

Rosochy
Witam, ja rowniez mam termin na maj 2018.jest to moja 3 ciaza. pierwsza synek 3,5latka , drugi aniolek (*) i teraz 3 rowniez 7 tydzien ciazy. Pozdrawiam

misiek0089 (offline)

19-09-2017 13:18:07

Żurawin
Witam Was serdeczniesmiling smiley
Termin mam na 8.05 i mam juz jednego wyrosnietego 4,5latka smiling smiley Jak wasze samopoczucie? Bo ja w przeciwienstwie do pierwszej ciazy doswiadczam niemal kazdej z nieprzyjemnych dolegliwosci ;/ choc od 2 dni po za mega zmeczeniem widze swiatelko w tunelu winking smiley pozdrawiam

Marta_kass (offline)

19-09-2017 19:36:16

Rosochy
Witam. Samopoczucie to cos strasznegonami..
Mam takie obrzydzenie do jedzenia ze masakra. Dzisiaj bylam u mojego lekarza wychodzi prawie 8 tydzien i rowniez jak pani mam termin na 8 maja.
mam nadzieje ze w koncu dzidzia bedzie całą i zdrowa ☺



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-19 19:37 przez Marta_kass.

niunia88 (offline)

23-09-2017 09:29:46

bagillt
Hej dziewczyny. Ja mam termin na 15. To moja trzecia ciaza. Mam juz prawie 5letnia corke. Narazie nikomu nic nie mówimy. Wiemy ze w naszym przypadku roznie moze byc ale jesteśmy dobrej mysli. Ja mam niestety tak jak z corka nie przyjemne objawy. Mdli mnie prawie caly dzie. Bola mnie pachwiny. A do tego odezwal mi sie zab. Cala spuchnieta i na antybiotyku sad smiley mam nadzieje ze nie zaszkodze kruszynce..... Zachcianki tez sa ale ten zab mnie ogranicza moze to i dobrze bo z corka duzo przytylam hihi


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Maksiakasia (offline)

23-09-2017 15:16:12

Nadarzyn
Cześć dziewczyny. Postanowiłam do Was dołączyć, żeby się wzajemnie wspierać.
Jestem w 8t1d - termin mam na około 13 maja 2018 smiling smiley

To moja pierwsza ciąża. mam 26 lat. Planowana, udało się w 1 cyklu. Cholernie boję się poronienia sad smiley
Objawy: ból piersi, wizyty na siku co 2h, brak okresu, zachcianki, apetyt.
Mdłości i wymiotów nie mam. Nigdy w życiu nie wymiotowałam, moja mama również w ciąży nie miała nawet dnia mdłości. Chyba wolałabym z raz wymiotować i poczuć się 100% w ciąży smiling smiley

Pozdrawiam Was wszystkie.
mail: maksiakasia@gmail.com



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-09-23 15:18 przez Maksiakasia.

niunia88 (offline)

24-09-2017 17:05:40

bagillt
Hej Maksiakasia. Sprawdz jeszcze raz termin bo ja mam np 6t5d a termin mam na 15maja. Chyba ze to z pierwszego USG. Ja tez boje sie poronienia tym bardziej ze juz to kiedys przeszlam. Ale staram sie myslec pozytywnie. Do WC tez latam co chwile. Nawet sie smieje ze mam pecherz wróbla. Mnie ciaza troche zaskoczyła. I szczerze to dopiero teraz zaczelam sie cieszyć. Mdlosci mam okropne zwlaszcza rano ale narazie jest bez wymiotow. Z corka biegalam do polowy 6miesiaca prawie po kazdym posilku. Za to z pewnoscia zwiekszyl sie juz apetyt. Znacznie czesciej odczuwam glod. Czasami tez bola mnie krzyże.... Fajnie ze zaczyna nas przybywac. Razem bedzie nam razniej


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gosia100 (offline)

25-09-2017 13:25:09

Szczecin
Witam,
Prawdopodobnie też będę majową mamusią smiling smiley w czwartek mam pierwsze usg (lekarz chciał poczekać żeby było już widać serduszko). Termin prawdopodobnie na 18 maja smiling smiley Mam 27 lat i córeczkę z grudnia 2015 smiling smiley

niunia88 (offline)

25-09-2017 15:05:12

bagillt
Czesc Gosia. Gratuluje i trzymam mocno kciuki abys juz usłyszała ten magiczny dźwięk bijacego serduszka... A ja dzisiaj rano straszne mdłości


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

manusia89 (offline)

26-09-2017 19:03:24

Małomice
Hej Dziewcyny
Jestem mamą prawie czteroletniej Zuzi smiling smiley
Termin porodu mamy na 18maja ale na ostatniej wizycie lekarz powiedział, że ciąża jest młodsza, więc zobaczymy. Jstem po jednym poronieniu i NIKOMU TEGO NE ŻYCZĘ!! Straszne przeżycie sad smiley Miałam dwa pęcherzyki ale żaden nie utrzymał się sad smiley

Moje samopoczucie równa się zeru! Jest inaczej niż z córką. Muli mnie dosłownie każdego dnia. Nie wymotuję i mam nadzieję, że do tego nie dojdzie. Do tego jestem zmęczona a na dodatek chora. Od córki zaraziłam się sad smiley




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561809, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.