Termin porodu maj 2018Głowa do góry!

Wysłane przez penelope85 

Anonimowy użytkownik (offline)

13-10-2017 21:41:42

My tez mamy taka nadzieje winking smiley trzeba być dobrej myśli, wszystko będzie dobrze winking smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-13 21:42 przez Paulinka3108.

manusia89 (offline)

13-10-2017 22:04:22

Małomice
arichert1989 witamy smiling smiley mnie też przestaly boleć piersi, ale już się powięszyły i brzuszek też. Poza tym jestem głodna. Wiesz, ciężko mówić o objawach typu wymioty itp., ponieważ każdy organizm jest inny i inaczej przechodzi ciążę.

Dziewczyy trzymam kciuki za Nas wszystkie :*

af_rybka (offline)

14-10-2017 08:00:56

W środę miałam USG i to był 10t4d. Termin mam na 5 majasmiling smiley Z dzidziusiem wszystko w porzadku. Serduszko bije - piękny dźwięksmiling smiley
Objawów tez ciążowych nie mamzbyt wielu. Jedynie rozmiar biustu jest większy i trochę jeszcze boli jak podczas okresu. Ale po za tym narazie jest wszystko w porzadku smiling smiley
Powodzenia dziewczyny:*

arichert1989 (offline)

14-10-2017 09:21:50

Zielona Góra
Ja we wtorek mam wizytę na 18:40 więc cały dzień czekania ale dam radę , jak zobaczę swojego szkraba to chyba podskocze z radości , pewnie będzie o wiele większy bo ostatnio był malutki zarodeczeksmiling smiley w 2015 miałam puste jako płodowe , czekałam na poronienie samoistne..jak do tego doszło poleciałam do szpitala tak się wystraszyłam czy tak to ma wyglądać i niestety nie obyło się też bez łyżeczkowania..także trochę mam za sobą sad smileysad smiley. Ale teraz musi być ok ! Może po prostu tak wspaniale przechodzę ciążę że nic nie czuję , wierzę w to głęboko...

niunia88 (offline)

14-10-2017 10:20:04

bagillt
Ja tez jestem w Anglii. Tez nie wytrzymalam do tego usg w 12tyg. Wogole przeraza mnie tu opieka nad ciezarnymi. Teraz szukam dopplera. Moze chociaz dzwiek bijacego serduszka bedzie mnie uspokajac.... Dzisiaj mialam jakis glupi sen i juz wzrósł moj niepokój. Czasem sie zastanawiam czy do tego maja nie zwarjuje...
Kochane nie kazda ma objawy w ciazy i to wcale nie znaczy nic złego smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

arichert1989 (offline)

14-10-2017 12:13:13

Zielona Góra
Właśnie szperam po stronie i za Chiny nie wiem jak ustawić te suwaczki sad smiley tongue sticking out smileysmiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-14 12:17 przez arichert1989.

niunia88 (offline)

16-10-2017 00:14:12

bagillt
Wiesz co nie pamietam jak dokladnie sie dodaje ten suwaczek bo robie to na czuja. Wiec nie wiem czy pomoge ale sie postaram. Wejdz na mojego suwaczka tam powinno przeniesc Cie na strone by go utworzyc. Potem bedziesz miala tam do skopiowania i tu w swoim profilu poszukaj swojego podpisu i wklej. Ja korzystam tylko z telefonu i ciezko mi teraz znaleźć

manusia89 (offline)

16-10-2017 22:19:37

Małomice
niunia88 mi ostatnio śniło ię, że obudziłam się w środku nocy ze strasznym bólem brzucha. Podniosłam kołdrę a ja cała we krwi. To było straszne. Tak bardzo bałam się obudzić sad smiley Na szczęście to ył tylko jeden z najgorszych koszmarów sad smiley ale nadal biegam do ubikacji i sprawdzam czy papier toaletowy nie zawiera najmniejszej ilości krewki sad smiley

Właśnie słyszałam o opiece nad kobietami ciężarnymi w Anglii. Ale w innych panstwach jest tak samo.

niunia88 (offline)

16-10-2017 22:25:13

bagillt
Mialam wlasnie podobny sen. Zaczelam krwawic i to obficie i nikt na to nie reagował. Ja za kazdym razem sprawdzam papier i wiem ze tak zostanie mi do końca. Tak samo robilam z corka.... Dziewczyny jak mnie bola rzebra.... No i znalezc pozycje do spania to masakra..... Ja kocham spac na brzuchu

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5143, Posty: 1271722, Użytkownicy: 72682.
Ostatnio dołączył/a Matysia13.

Statystyki tego forum
Wątki: 762, Posty: 147422.