Termin porodu maj 2018Głowa do góry!

Wysłane przez penelope85 

Olenka91 (offline)

30-10-2017 12:05:06

Antolek
Matko, bardzo Wam współczuję tego stresu i strachu sad smiley i mam szczerą nadzieję, że wszystko będzie dobrze! Przed nami już tylko kilka dni, podobno później ryzyko straty dzidziusia już spada do niewielkiego ryzyka smiling smiley

manusia89 (offline)

31-10-2017 10:21:40

Małomice
AgaMalaga u mnie jest sen. Strasznie zmęczona jestem. Uważaj, żebyś się nie odwodniła. Na wymioty lepiej bierz imbir. Jedz sucharka maleńkiego, cokolwiek. Ciężko przyjąć do wiadomości, że skoro rzygasz jak kot to dzidzia się dobrze rozwija. Ja nie powiem, miałam mdłości jak byłam przeziębiona, ale ni wymiotowałam (i o zgrozo obym nie musiała sad smiley ). A próbowałaś budzić się wcześniej? Tzn. o 5 rano np i potem robić sobie popołudniowe drzemki?

Co do dety cukrzycowej to napiszę tak:
U mnie nie sprawdziło się praktycznie nic z tego co wyczytałam na różnych forych i w różnych artykułach. Nabiału nie mogłam W OGÓLE! Pieczywo jedynie chleb graham i to w jednej jedynej piekarni, z owoców mogłam jedynie grejfruta i przy cukrzycy ciążowej to właśnie on jest polecany, bo cała reszta owoców ma w sobie cukier cukier i cukier. Musiałam jeść małe porcje a często. Jeśli chodzi o picie to dobra jest herbatka z pokrzywy (oczywiście bez cukru), bo obniża zawartość cukru we krwi. U mnie rewelacja była. Do tego przynajmniej jeden spacer dziennie, odpoczynek. Jadłam bardzo dużo warzyw (nie wszystkich). Sałatę kilogramami.

Ułamał mi się dzisiaj ząb sad smiley Albo wypadła mi płytka która była między dwoma zębami i oddzielała je sad smiley uhhhh i jak tu teraz do dentysty iść?!

arichert1989 (offline)

31-10-2017 14:23:41

Zielona Góra
A ja jestem po USG prenatalnym i jestem zadowolona bo wszystkie parametry wyszły dobrzesmiling smiley kość nosowa jest, serduszko ładnie było 156 uderzeń na minutę, ogólnie z tego co mówił lekarz małe prawdopodobieństwo że dzidziuś urodzi się np.z zespołem Downa. Dzisiaj był leniuszek i mało się wiercił doktorka aż musiała 2 razy popukac brzuch żeby się ruszył tongue sticking out smiley termin wyszedł na 16 mają, mam 11 t 6dz.

manusia89 (offline)

31-10-2017 17:19:11

Małomice
Ja po wizycie i USG prenatalnym. Z dzidzią wszystko ok, wszystkie wymiary i pomiary są dobre smiling smiley W czwartek robię test PAPP-a i resztę badan smiling smiley

arichert1989 (offline)

31-10-2017 19:31:58

Zielona Góra
Kurde dziewczyny ale coś mnie zaniepokoiło jak wróciłam do domu. Równy tydzień temu byłam u swojej gin bo plamiłam i chciałam sprawdzić czy wszystko ok. CRL wynosiło wtedy 49,2 mm. Dziś jak byłam na prenatalnych CRL wyniosło 52mm. Czy mi się wydaje czy to za mały przyrost trochę jest ? Napiszcie jak to u Was wyglądasmiling smiley

manusia89 (offline)

01-11-2017 11:58:42

Małomice
Wczoraj miałam badanie. Dzidzia Nasza ma 5cm. Myślę, że to dobrze, bez przesady bobaski nie rosną teraz jak na drożdżach winking smiley najwazniejsze są teraz narządy w środku smiling smiley

arichert1989 (offline)

01-11-2017 12:46:11

Zielona Góra
No wszystkie wyniki są ok, 17.11 mam kolejną wizytę u swojej lekarski i zapytam ją o ten przyrost ale z tego co czytałam to powinno być mniej więcej 1 mam dziennie , a mi przez tydzień wzrosło tylko z 49,2 na 52mm. Normalnie ja do tego maja zanim urodzę skończę w wariatkowie

niunia88 (offline)

01-11-2017 21:47:22

bagillt
Arichert1989 spokojnie dzidzia rośnie według siebie. Ważne ze rośnie. Gdyby było coś nie tak lekarz by Ci powiedział. Według moich informacji to szybciej można poznać chłopca niż dziewczynkę. Między innymi dlatego ze to u chłopca szybciej się kształtują narządy rozrodcze. Drugie co słyszałam to ze niby bardzo się sprawdza rytm serduszka. Czyli powyżej 140 razy na min to dziewczynka. Ja mam badania prementalne dopiero 9ego.....Anglia. Ale mam detektor więc jestem dużo spokojniejsza kiedy słyszę serduszko...

[link widoczny po zalogowaniu]

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-01 21:48 przez niunia88.

arichert1989 (offline)

01-11-2017 22:50:13

Zielona Góra
Na prenatalnych serduszko waliło 156 także super by było jakby dziewczynka hihi smiling smiley ale oby było zdrowe i oby rosło , to jest dla mnie najważniejsze!!smiling smiley

arichert1989 (offline)

01-11-2017 23:52:51

Zielona Góra
A ten detektor działa w tak wczesnej ciąży ??

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5265, Posty: 1312017, Użytkownicy: 73047.
Ostatnio dołączył/a joaska1808.

Statystyki tego forum
Wątki: 788, Posty: 147591.