Termin porodu maj 2018Głowa do góry!

Wysłane przez penelope85 

niunia88 (offline)

02-11-2017 12:07:43

bagillt
Na samym poczatku mialam problem ze znalzieniem dzidzi. Ale teraz jak juz wiem gdzie jest to szybko idzie i slychac bardzo wyraznie bicie serduszka. Nie mam juz tez problemu z odroznieniem swojego tetna... Ja jestem zadowolona.. Producent daje niby gwarancje od 12 tyg

[link widoczny po zalogowaniu]

gosiacien (offline)

02-11-2017 13:12:39

Warszawa
też jestem po badaniu prenatalnym i wszystko oksmiling smiley
niesamowite uczucie gdy się usłyszy to bicie serduszka, dziecko jak na dłoni - serce, wątroba, profil, paluszki... a ma dopiero 5,5 cm smiling smiley

Gosia

arichert1989 (offline)

02-11-2017 14:11:37

Zielona Góra
Gosiacien a który tydzień jesteś ?smiling smiley Mój ma 5,2cm:tongue sticking out smiley

gosiacien (offline)

02-11-2017 14:58:54

Warszawa
to mój 12 tc smiling smiley chyba podobnie mamy?

Gosia

arichert1989 (offline)

02-11-2017 16:17:23

Zielona Góra
Tak ja tak samo 12smiling smiley)

niunia88 (offline)

02-11-2017 17:51:57

bagillt
Dziewczyny a czy myślicie jakoś nad imionami juz? Ja mam jakieś przeczucie ze u nas będzie znowu dziewczyna... Z imieniem nie będzie nam się łatwo dogadac i znaleźć jakieś wspólne.. Oj jak ja bym chciała już chociaż marzec...przeraża mnie to oczekiwanie. ...ja po prostu zwarjuje. Niby ryzyko poronienia już teraz spada Ale chciałabym aby czas szybciej leciał

arichert1989 (offline)

02-11-2017 18:10:35

Zielona Góra
Niunia88 ja mam to samo, codziennie zasypiam i budzę się z myślą czy z małą/małym wszystko dobrze, czy rośnie , czy bije serduszko itd itp. Jakbym mogła to bym co tydzień chociaż do gina tongue sticking out smiley teraz wizytę mam 17 więc mam nadzieję że jakoś zlecą te 2 tygodnie. To moja druga ciąża ale za pierwszym razem miałam puste jajo płodowe czyli nie doczekałam się nawet zarodka sad smiley . Mam wielką nadzieję że teraz będzie wszystko dobrze . Jak u nas będzie dziewczynka to będzie Hania a chłopczyk Kuba. Mój mąż już do mnie gada Kuba to, Kuba tamto. Ale się zdziwi jak będzie dziewucha ha ha.

Powiem wam że w Lidlu są takie boski ciuszki dla niemowlaków ale jakoś nie chce jeszcze nic kupować, chociaż mogłabym stać tam i oglądać 5 godzin. tongue sticking out smiley

P.S przyjmujecie jakieś witaminy które kazał wam brać lekarz lub jakieś "dopalacze" typu Luteinę lub Duphaston ? Ja biorę kwas foliowy, jod, witaminę D3 , Acard i niestety Luteinę 6 tabletek dziennie dopochwowo

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-02 18:18 przez arichert1989.

af_rybka (offline)

02-11-2017 18:41:28

Co do imienia to mnie sie Lena bardzo podoba. A dla chłopczyka jeszcze nie mam. Myśle ze jeszcze jest na to czaswinking smiley Ale jak macie jakieś pomysły to wrzucajcie smiling smiley
Co do witamin ja kwas i wir D. Właśnie jodu mi nie zalecił. Nie wiem czy to każda was zażywa?
A ciuszki Lidl ma bardzo ładne i jakościowo tez dobre. Ale jeszcze z kolorami nie ma co wybierać. Chyba ze uniwersalne.

niunia88 (offline)

03-11-2017 00:15:12

bagillt
Ja akurat biore wit w ktorych jest duza zawartosc jodu. Ale ja mam niedoczynność tarczycy. Teraz juz od paru dni nie biore ale tez bralam 3 razy na dobe duphaston. Skazylam sie lekarzowi na bole brzucha to dal mi na wszelki wypadek aby zwiekszyc hormon. Oczywiscie w pl jak bylam. Tu nie ma szans na takie leki. Ja przez moje warjacje mam wlasnie detektor. Teraz sama sie uspokajam. Mi tez bardzo podoba sie Hania ale kuzynka tak dala i nie chce tez tak dawac. A tak to narazie jest Sara i Oliwia. Mi sie bardzo Klara podoba, ale tylko mi. Dla chlopaka jakos wcale nie wybieramy. Ale tez bedzie problem bo ostatnio nic mi sie nie podoba. Z corka jak bylam w ciazy to pozwolilam dopiero na koniec 7mca kupowac. Tak jakos sie balam ze zapeszymy... Ale teraz jak bede znac plec to bede odrazu latac po sklepach.....

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-11-03 00:16 przez niunia88.

arichert1989 (offline)

03-11-2017 09:16:55

Zielona Góra
Moja siostra ma na imię Sara smiling smiley) rzadkie i ładne imię , Lena i Oliwia też bardzo ładne smiling smiley

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5136, Posty: 1268850, Użytkownicy: 72660.
Ostatnio dołączył/a GlamKids.

Statystyki tego forum
Wątki: 759, Posty: 147376.