Termin porodu maj 2018Głowa do góry!

Wysłane przez penelope85 

niunia88 (offline)

07-10-2017 14:33:38

bagillt
Hej dziewczyny. Ja po usg. Widziałam moje maleństwo slyszalam serduszko smiling smiley termin porodu na 14 maja ale mam szykować się na CC więc będzie to po długim weekendzie. Lekarz mówi że dzidzia się trzyma już dobrze i nie powinny nie pokoic mnie te bóle brzucha ale nawszelki wypadek dał mi leki. Badania z białka mam zrobić koło 24 października a usg 2 listopada. Powoli lepiej się czuję. A co u Was?

[link widoczny po zalogowaniu]

Gosia100 (offline)

08-10-2017 13:41:05

Szczecin
Witam. Ja poroniłam. Tydzień temu w niedzielę trafiłam do szpitala z mini kroplą krwi na bieliźnie - pojechałam tylko sie upewnić czy wszystko jest ok (w czwartek przecież słyszałam serduszko i właśnie wtedy pochwaliłam sie rodzicom i rodzeństwu) nacieszylismy sie 3 dni. W niedzielę serduszko juz nie bilo. Po dwoch dniach beta spadla, a dzidziuś nic nie urósł i dalej nic nie bylo slychac. Dostałam leki indukujace poronienie. Dwa dni pod rząd, niestety pęcherzyk ciążowy mocno sie trzymal i zrobili lyzeczkowanie. Trzymali mnie 5 dni. Jestem załamana. Nie tak miało być...
Wszystkim majowym mamom życzę powodzenia i dużo szczęścia! Oby los był dla Was łaskawszy

niunia88 (offline)

08-10-2017 23:56:23

bagillt
Kochana przykro mi bardzo. wiem co czujesz.... Minie trochę czasu i spróbujecie znowu. A wtedy napewno się uda. Będę mocno trzymać kciuki. A teraz daj sobie czas i nie szczedz łez...

manusia89 (offline)

10-10-2017 21:46:46

Małomice
Gosia100 bardzo mi przykro sad smiley przechodziłam przez to w lutym sad smiley Tylko na szczęście oczyściłam się sama. Trzymaj się!!

Wczoraj byłam u lekarza. Wszystko w porządku. Termin przesunął się na 25 maja. Serduszko bije (widziałam na USG ale lekarka nie chcała włączy, bo mówi, że lepiej zaczekać). Córciaa już wie. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Czuję się źle. Tzn. zaczęła boleć mnie głowa, kiedy nie zrobię sobie drzemki w ciągu dnia. Ale ten ból jest koszmarny. Obym żadnych migren nie miała sad smiley W przeziębienia w końcu wyszłam. Dwa tygodnie się męczyłam.
teraz muszę zarejestrować się do swojego lekarza i założyć kartę ciąży.

Anonimowy użytkownik (offline)

11-10-2017 08:59:19

Cześć dziewczyny smiling smiley termin porodu mam na 25 maja. To moja 3 ciąża , mam piękna córeczkę Zuzię która w lipcu skończyła 3 latka i również w lipcu straciłam druga ciąże .... teraz trochę się stresuje i panikuje gdy tylko czuje jakiś ból w podbrzuszu lub inne objawy... tez tak macie ?

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-11 09:00 przez Paulinka3108.

11-10-2017 09:33:49

Ja mam to samo Niunia88... cały dzień mdłości , zmęczenie , jeszcze do tego dochodzi ciągły stres o dzidzie żeby sytuacja się nie powtórzyła i aby wszystko było dobrze...

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-11 09:36 przez Paulinka3108.

manusia89 (offline)

11-10-2017 11:07:29

Małomice
Paulinka3108 witamy w Naszej skromnej grupie smiling smiley Ja też mam termin na 25 winking smiley Też jestem po jednym poronieniu (w lutym) sad smiley i również mam córeczkę Zuzię, która w grudniu kończy 4 latka smiling smiley

niunia88 (offline)

11-10-2017 21:49:57

bagillt
Witam kolejna mamusie smiling smiley Wszystkie jesteśmy po nie miłych przeżyciach ale to wcale nie znaczy że to musi się znów stać. Ten strach jest naturalny ale dziewczyny uda nam się i w maju wszystkie zostaniemy mamusiami. Musimy w to wierzyć i być silne. Tak naprawdę tylko tyle możemy zrobić. Oszczędzać się i dużo odpoczywać. Ja nawet zapowiedzialam mojemu że nie ma seksu. Strach jest silny. Ale wierzę że się uda,musi. Czasami zaczynam sobie wyobrażać że już jest ten maj i wtedy gdzieś sama się karce. Nie umiem się cieszyć ciąża bo ciągle się boję. Ale gdzieś tam w środku mój głos mówi będzie dobrze...ciesz się. I staram się nie dopuszczac złych myśli. Liczę dni kolejny tydz i tak w kółko

11-10-2017 21:57:55

Dokladnie,musimy byc dobrej mysli,bedzie dobrze ! Dzidzie rosna,czekam tylko az ten najgorszy okres 3 miesiecy minie i juz bedzie troche lepiej smiling smiley Ja obecnie mieszkam w Anglii,wiec tutaj mam pierwsze USG dopiero po 12tyg, musze czekac do 8 listopada bo wtedy mam scan,jak mi powiedza ze jest wszystko dobrze z maluszkiem, kamien z serca... bylam oczywiscie prywatnie jak sie tylko dowiedziala o ciazy i pani Ginekolog mowila ze poki co wszystko jest dobrze,slyszalam bicie serduszka.... <3 ciąża kolejny raz lezka poplynela... cudne uczucie smiling smiley

Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-11 22:36 przez Paulinka3108.

arichert1989 (offline)

13-10-2017 17:27:01

Zielona Góra
Witam wszystkich , właśnie założyłam kontosmiling smiley 19.09 byłam u lekarza, potwierdził ciążę. Wg ostatniej miesiączki to 5t6dz a wg USG 6t6dz ciąży. Dostałam skierowanie na badania prenatalne, kazała mi jeść kwas foliowy, jod i niestety jestem na Luteinie ponieważ mam trochę za mało progesteronu (19) . Pęcherzyk był, zarodek był, echo serca było. Kazała przyjść na następną wizytę za 4 tyg. W najbliższy wtorek mija okres 4tyg i lecę na wizytę ale nie mogę się już jej doczekać , ponieważ jestem przerażona tym że nie mną żadnych objawów ciążysad smiley po prostu zero, nie czuje się jak w ciąży. Jeszcze kilka tygodni temu masakrycznie bolały mnie piersi teraz to ustało. Boję się że ciąża się nie rozwija albo coś...mam nadzieję że do tego nie doszło ponieważ przyjmuje tą luteine..odliczam już dni i godziny do wtorku..bez przerwy o tym myśląc i wertując fora internetowe... pomyślałam że napiszę..mam nadzieję ogromną że w maju razem z wami zostanę mamą...smiling smiley))

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-10-13 17:28 przez arichert1989.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5289, Posty: 1333194, Użytkownicy: 73138.
Ostatnio dołączył/a KarolinaLilka.

Statystyki tego forum
Wątki: 790, Posty: 147611.