termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

Magdakoma (offline)

07-12-2017 17:19:26

Grubale
grzywcia dzisiaj nic nie piszesz. Wszystko ok?


grzywcia5 (offline)

07-12-2017 17:28:41

Trójmiasto
Hej, przeczytalam po lebkach troche, wiec sorry, moja lekraka mowila, ze zebra, miednica, kosc ogonowa czy stopy od relaksyny bolą, mi siadlo kolano, stara kontuzja i mam.

U mnie chyba jelitowka K w nocy wymiotowal w sumie po razie wczoraj i dzis, Olek przed chwila, ja nigdy jelitowki nie miałam nawet jak wszyscy wokol chorzy i sie modlę by mnie nie dopadło w sobote jak prenatalne bedzie sad smiley i nocy sie boje i tego, ze nie daj Boze przez sen beda i te zmiany poscieli... matko... a S jutro o 22 bedzie, jeszcze mialam.sobie lek wykupic i nie mam jak :/ :/


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Magdakoma (offline)

07-12-2017 18:21:35

Grubale
Biednapłacz. I dzieci biedne. Wszędzie teraz słyszę o tej jelitowce. Na szczęście czytałam ze ciężarnym nie szkodzi. To choroba układu pokarmowego i nie wpływa źle na dziecko. Jeśli Cię to pociesza. Mnie bolało pod zebrami potem prawy bok i na dole. Ehhh może mały się tak wierci i gdzieś ułożyl.


karola1689 (offline)

08-12-2017 10:00:35

Katowice
U nas od jakiegoś czasu właśnie jelitówka szaleje. Dla naszego dziecka nie jest szkodliwa, ale my możemy się łatwo odwodnić.

Magda - nie panikuj Kochana :joliecouette:
Mnie też synek kopie raz wyżej, raz niżej. Wierci się, szuka dogodnej pozycji, a Ty po prostu tak to odczuwasz smiling smiley

Dzisiaj rano się ważyłam. Zaczynałam z wagą 58,2 kg, teraz mam 61,4 kg. Jest OK winking smiley
Ile przytyję to przytyję, ale wydaje mi się, że to nie będzie dużo.
U mnie widać tylko brzuszek i biust mi urósł, nigdzie nie przytyłam. Staram się normalnie odżywiać, ale w sumie nie wiem jaka będę po świętach LOL

grzywcia5 (offline)

08-12-2017 10:42:21

Trójmiasto
Nie no masakra... sad smiley wlasnie dostalam smsa ze jutrzejsze badania odwolane sad smiley za tydzień bedzie juz ostatni dzien na to, wiec jak jakas choroba cokolwiek to ja nie wiem sad smiley mam dosc
A tesciowa na te okazje tłucze sie dzis busami z Radomia by z Nimi jutro zostac


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-08 10:43 przez grzywcia5.

karola1689 (offline)

08-12-2017 12:09:03

Katowice
Grzywcia - ale pech sad smiley Trzymam kciuki, żebyś była zdrowa i żeby dało się zrobić badanie. Jestem pewna, że wszystko się ułoży smiling smiley

grzywcia5 (offline)

08-12-2017 12:11:41

Trójmiasto
No patrzcie... w Czewie powiedzieli ze 22 tydzien max, a znalazlam klinike w Katowicach gdzie robia do 23 tyg 6 dni, wiec awaryjny termin mam. Ale tak sie poplakalam sad smiley

KAROLAJA dziekuje!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-08 12:12 przez grzywcia5.

karola1689 (offline)

08-12-2017 13:02:14

Katowice
Grzywcia - z tego co wiem to USG połówkowe robi się między 18+0 a 22+6.
Nie wiem czy jak się zrobi później to jest jakiś problem. Może dopytaj swojego lekarza.

Magdakoma (offline)

08-12-2017 17:18:58

Grubale
Grzywcia czyli masz jutro usg?udało się coś załatwić? Trzymam kciuki!


TruskawkoweCiastko248 (offline)

08-12-2017 18:00:35

Łódź
Cześć dziewczynki jak tam u Was ?
Ja dziś byłam oddać krew i mocz do badania ciekawa jestem czy wyniki trochę lepiej wyjdą niż ostatnio.
Cora pojechała do Ojca. Mąż zaraz do pracy a ja z kotem robię sobie seans filmowy :-)


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.