termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

Magdakoma (offline)

06-12-2017 10:25:03

Grubale
Ja rozstępów jeszcze nie widzę u siebie. Czasami się zapominam nasmarowac. A jak będą to będą w nosie je mamżartowniś. Mnie kaszel meczy szczególnie po nocy. Syrop z cebuli nie działa czy jak. Dziś kupie ten syrop prenalen.
Wish a można wieszać firanki?chyba nie koniecznie. W mojej aplikacji było to wśród zabronionych rzeczy. Mi okna na święta umyje pani która sprząta u znajomych. Nie będę ryzykować a nie kosztuje to majątku. Zresztą gdybym to sama zrobila to maz by mnie chyba gołymi rękami udusil. :confused:






Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-06 10:25 przez Magdakoma.

karola1689 (offline)

06-12-2017 10:28:41

Katowice
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
Karola a mam pytanie stosowalas coś na rozstepy i pomimo to wyszły ? Czy nie stosowałaś. Ja zakupiłam sobie to z Zjaja Mama coś tam. Mnie nie uczula ani nic. I generalnie lubię ta firmę :-)

Odkąd pamiętam zawsze po kąpieli nawilżałam ciało. Nie włożyłam piżamy dopóki się nie wysmarowałam.
Odkąd zaszłam w ciążę smaruję się jeszcze intensywniej. Używałam z Ziaji Mamma mia, ale mnie tak cholernie uczuliło, że do tej pory mam na brzuchu czerwone plamy, ale znikają.

Lekarze mówią, że ważne, żeby się nawilżać. Kupiłam z Eveline S.O.S. i tak mocno nawilża, że aż do następnego wieczora.

Nie wiem dlaczego mi wyszły fioletowe kreski obok brodawki tylko na lewej piersi sad smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-06 10:29 przez karola1689.

karola1689 (offline)

06-12-2017 10:34:01

Katowice
Cytuj
Magdakoma
Ja rozstępów jeszcze nie widzę u siebie. Czasami się zapominam nasmarowac. A jak będą to będą w nosie je mamżartowniś

Ja mam rozstępy na tyłku z czasów dojrzewania i się nie przejmowałam nimi nigdy, ale na piersiach akurat tak na środku to nie będzie zbyt ładnie wyglądało. Będą to będą, nie bardzo mam na to wpływ. Mimo smarowania się pojawiły, więc możliwe, że taki mój urok.

Cóż, może zafunduję sobie laserowe usuwanie jak urodzę i skończę karmić piersią spinning smiley sticking its tongue out

TruskawkoweCiastko248 (offline)

06-12-2017 10:50:25

Łódź
Cytuj
Magdakoma
Ja rozstępów jeszcze nie widzę u siebie. Czasami się zapominam nasmarowac. A jak będą to będą w nosie je mamżartowniś. Mnie kaszel meczy szczególnie po nocy. Syrop z cebuli nie działa czy jak. Dziś kupie ten syrop prenalen.
Wish a można wieszać firanki?chyba nie koniecznie. W mojej aplikacji było to wśród zabronionych rzeczy. Mi okna na święta umyje pani która sprząta u znajomych. Nie będę ryzykować a nie kosztuje to majątku. Zresztą gdybym to sama zrobila to maz by mnie chyba gołymi rękami udusil. :confused:

Ja mylam okna w połowie listopada jak pogoda była jeszcze nie najgorsza i nic mi nie jest. Myślę ze to jakieś zabobony.


Okien małych nie mamy bo żeby dosięgnąć do górnej szyby muszę wejść na parapet i się lekko unieść na palcach. . sama mam 165 plus moja ręką. Myślę ze 2 m wysokości maja jak nic :-) mieszkanie ma 3.5 wiec jest to możliwe .. Nigdy ich nie mierzylam


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-06 10:53 przez TruskawkoweCiastko248.

Magdakoma (offline)

06-12-2017 11:15:55

Grubale
TrusawkoweCiastko niestety nie są to zabobony. Podnoszenie rak wysoko plus wysiłek mogą spowodować odklejenie łożyska.


karola1689 (offline)

06-12-2017 11:31:58

Katowice
Magda - Ja też myłam okna, w październiku chyba. Nie mam ich dużo, ale są dość duże. Starałam się to robić powoli, bez spiny. Nic mi się nie stało.
Ale jak masz dużo okien i bardzo się męczysz to lepiej odpuścić.

wishingblood (offline)

06-12-2017 11:56:05

Tymbark
U mnie zmienianie firanek zajmuje cały dzień teraz, bo zmienię jedną, coś innego porobię, zmienię drugą, poleżę trochę, potem kolejna i tak mi idzie zmienianie firanek. Nie męczę się przy tym w ogóle, a mam tylko 5 pomieszczeń z firankami. Rąk wysoko też nie podnoszę- mam wysokie krzesło do tego grinning smiley
Mąż niestety nie potrafi wieszać firanek - po za tym nie ma kiedy. winking smiley
Ja okien nie myję - robi to za mnie mama przeważnie, bo ja zawsze potem chora jestem, nawet w lecie. Nie wiem jak ja to robię tongue sticking out smiley

Chyba mój maluch Was polubił. Za każdym razem jak do Was piszę to kopie jak oszalały grinning smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-06 11:57 przez wishingblood.

grzywcia5 (offline)

06-12-2017 12:11:48

Trójmiasto
Powiem Wam, ze ja czytalam jakis bzdurny artykul o tym, ze w ciazy, ani odkurzac nie wolno, ani prania wieszac, bo lozysko, bo wysilek, kurde no dla mnie bzdury, w zdrowej ciazy mozna sie tylko strachu nabawic i chyba ze strachu w bałaganie siedziec. Ja mysle, ze przede wszystkim trzeba sluchac swojego organizmu, kiedys czytalam, ze z firankami glownym zagrozeniem jest wysokosc. Mozna zaslabnac itp, ale na dobra sprawe i na schodach mozna. Ja okna zawsze myje myjka parowa, wiec w 5 mjnut jedno a sie nie namacham bo dluga mam rure do tego i tyla, firanek nie wieszam, bo nienawidze tego robic, zawsze mnie przy tym rece bola dwa nia, wiec zaangazuje jak zawsze Sylwka grinning smiley a co taka ksiezniczka grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

TruskawkoweCiastko248 (offline)

06-12-2017 12:12:53

Łódź
Cytuj
wishingblood
U mnie zmienianie firanek zajmuje cały dzień teraz, bo zmienię jedną, coś innego porobię, zmienię drugą, poleżę trochę, potem kolejna i tak mi idzie zmienianie firanek. Nie męczę się przy tym w ogóle, a mam tylko 5 pomieszczeń z firankami. Rąk wysoko też nie podnoszę- mam wysokie krzesło do tego grinning smiley
Mąż niestety nie potrafi wieszać firanek - po za tym nie ma kiedy. winking smiley
Ja okien nie myję - robi to za mnie mama przeważnie, bo ja zawsze potem chora jestem, nawet w lecie. Nie wiem jak ja to robię tongue sticking out smiley

Chyba mój maluch Was polubił. Za każdym razem jak do Was piszę to kopie jak oszalały grinning smiley

No to brzuszkowo GO pozdrawiamy ! ciąża

Ja tez na odpoczynku robię przecież nie mówię, że myje wszystkie 4 okna na raz :-)

Nawet mycie podług robię pomieszczeniami i po każdym siadam i odpoczywam chwilę dziecko na huśtawce


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Guzikowa_lbn (offline)

06-12-2017 12:13:19

Lublin
Ja teraz nie myję okien. Chociaż lubię. Myłam je w lecie. Za dużo ich. A muszę stawać na drabinie bo niska jestem. Nie chcę ryzykować właśnie odklejeniem łożyska

A firanki od zawsze wiesza mój mąż smiling bouncing smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.