termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

Magdakoma (offline)

07-12-2017 10:38:28

Grubale
Ja tam też ból skurcz kurcze jak to.odróżnić! eye rolling smiley
No nic popytam moja panią dr teraz na wizycie.


karola1689 (offline)

07-12-2017 11:35:00

Katowice
Cytuj
Magdakoma
Ja tam też ból skurcz kurcze jak to.odróżnić! eye rolling smiley
No nic popytam moja panią dr teraz na wizycie.

Podpytaj. Ja mam wizytę dopiero 4 stycznia. Gdybym nadal miała takie bóle to bym dzwoniła do niej i pewnie by mnie przyjęła, ale dziś jest OK. Może faktycznie te wiązadła mnie tak ciągnęły. Nie mam pojęcia.

aniate (offline)

07-12-2017 13:58:35

Mierzyn
cześć, u mnie też występuje konflikt syrologiczny. Ja mam Rh - a mąż rh+.
można zrobić badanie krwi, gdzie zostanie określona grupa krwi dziecka (u mnie koszt 350 zł). Jezeli okaże się, że dziecko też ma Rh - to jest ok, a jak przejęło po ojcu to trzeba między 26 a 30 tygodniem wziąć szczepionkę z immuglobuliny i po porodzie drugi raz.
ja po badaniu połówkowym, Hania ma 16 cm długości od główki do pupki. Czuję już od tygodnia jej ruchy, ale tylko kilka razy dziennie. Również mam problemy ze snem. Budzę się w nocy i już nie mogę zasnąć, widzę że u Was też występuje ten problem, czyli to chyba normalne..

Magdakoma (offline)

07-12-2017 14:14:05

Grubale
Jak też jak się obudze to zasnąć nie mogę. Tylko mnie to jeszcze męczą różne myśli dlatego ciężko mi spać.


Mika1086 (offline)

07-12-2017 14:18:04

Koszalin
Moje problemy ze snem są dlatego że od kilku tygodni mam strasznie suchą sluzówkę nosa sad smiley
Wrażenie zatkanego nosa tylko w nocy... A nie potrafie oddychać przez usta śpiąc
Robie inhalację z soli fizjologicznej i wtedy lepiej śpie.
Wczorja byłam na szkole rodzenia i tam położna sprawdza nam tętno dziecka, wczoraj maluch tak się wiercił że serducha słychać nie było tylko same kopniaki grinning smiley
Po kilku minutach wyraźnie usłyszałam serducho smiling smiley

wishingblood (offline)

07-12-2017 14:30:12

Tymbark
Ja właśnie wróciłam z wizyty, glukoza w porządku, skierowanie znów na morfologię przez tą anemię i skierowanie na USG w 24 tc. Zdziwiło mnie trochę to USG, bo przecież niedawno połówkowe miałam i wszystko jest ok, dziś na podsłuchu też wszystko w porządku. Więc nie wiem skąd taki pomysł? Mam tylko nadzieję, że mój chłopak nie okaże się jednak dziewczynką grinning smiley I waga mi skoczyła ostro. Zawsze 0,5kg więcej co wizyta, a tu.. 1,5kg! Szok i niedowierzanie.

Cholerka, w nocy spać nie mogę przez te plecy i żebra. :/ Boli mnie w okolicy łopatki lewej i lewe żebra z przodu, czuję normalnie jakby nachodziły na te po prawej stronie. sad smiley
I to uczucie podczas siedzenia jak piersi dosłownie leżą na brzuchu..

W ogóle dziś spotkałam znajomą i była zdziwiona, że to 5 miesiąc, stwierdziła, że wyglądam co najmniej na początek 7 ;D ciąża

karola1689 (offline)

07-12-2017 15:07:43

Katowice
Moja Pani doktor powiedziała, że najlepiej jest przytyć około 8 kg, bo wtedy z porodówki wychodzi się takim, jak sprzed ciąży. Natomiast to nie jest przymus. Normalna waga pod koniec ciąży wynosi więcej o około 12-14 kg, więc w miarę trzeba pilnować jedzenia, nie przesadzać i będzie dobrze smiling smiley
Przy dziecku szybko się wagę zgubi. Nie będzie czasu dla siebie, trochę stresu i już po kilogramach winking smiley

Ja mam USG na każdej wizycie, więc może po prostu lekarz chce mieć większą kontrolę. Lepiej mieć więcej i być spokojniejszą.

Plecy też mnie często bolą, najlepiej mi się leży na lewym boku. Wtedy dziecko też się tak nie wierci.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-07 15:08 przez karola1689.

Magdakoma (offline)

07-12-2017 15:21:35

Grubale
karola u mnie też lekarz podgląda małego na każdej wizycie. Fajnie ze napisałaś o tych kg. Ja juz się zaczęłam martwić ze za mało tyje. A 8 kg to powinnam w ciągu całej ciąży przytyć.
Ja nie wyglądam na 5 miesiąc w życiu!


wishingblood (offline)

07-12-2017 15:43:45

Tymbark
Na poprzedniej wizycie położna mówiła, że mam za niską wagę, a tu nagle taki bum grinning smiley
Ja miałam wyjściowo 52kg przy 170 wzrostu i teoretycznie cały czas miałam niedowagę winking smiley
Ale szczerze mówiąc to przytyłam głównie w tyłku, brzuchu i piersiach. Nogi, buzia i ręce - jakie były takie są tongue sticking out smiley

No ale dziewczyny - zima idzie - na zimę każdy tyje przecież grinning smiley Muszę sobie to jakoś tłumaczyć grinning smiley

Magdakoma (offline)

07-12-2017 16:10:51

Grubale
Mnie jak by teraz bolal brzuch. Ale tak pod zebrami. Zaczynam panikować.


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.