termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

karola1689 (offline)

06-12-2017 16:38:20

Katowice
Wzięłam no spę. Puściło, ale nadal nie wiem skąd to się wzięło. Brzuch mam miękki. Teraz już jak dotykam podbrzusza to mnie nie boli, synek się rusza. Ech... Odpoczywam. Zobaczymy co będzie później.

Magdakoma (offline)

06-12-2017 16:39:44

Grubale
Wiesz może mały się tak ułożył ze naciskał na coś. Dobrze ze puscilo. Odpoczywaj.


Magdakoma (offline)

06-12-2017 16:41:24

Grubale
Cytuj
TruskawkoweCiastko248
A to lekarz Was sie pytał o grupę krwi ojca czy same mu coś sugerowalyscie? Ja mam + a mąż - ale nikt się nas o grupę krwi męża nie pytał ..

Jeśli masz + to ok. Gdybyś miała - to by pytali. Bo wtedy grozi konflikt.


Guzikowa_lbn (offline)

06-12-2017 16:45:23

Lublin
Cytuj
Magdakoma
A to lekarz Was sie pytał o grupę krwi ojca czy same mu coś sugerowalyscie? Ja mam + a mąż - ale nikt się nas o grupę krwi męża nie pytał ..

Jeśli masz + to ok. Gdybyś miała - to by pytali. Bo wtedy grozi konflikt.


Dokładnie. Przy + nieważna grupa ojca. Ja mam 0-, a mąż A-. Konfliktu nie ma na szczęście. W każdym trymestrze muszę jednak robić badania na obecność przeciwciał.

TruskawkoweCiastko248 (offline)

06-12-2017 16:49:31

Łódź
Cytuj
Magdakoma
A to lekarz Was sie pytał o grupę krwi ojca czy same mu coś sugerowalyscie? Ja mam + a mąż - ale nikt się nas o grupę krwi męża nie pytał ..

Jeśli masz + to ok. Gdybyś miała - to by pytali. Bo wtedy grozi konflikt.

Już rozumiem. Dziękuję :-)


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

grzywcia5 (offline)

06-12-2017 17:18:50

Trójmiasto
Boze niedotrwam do wieczora, czuje sie strasznie..

Karola moze to.braxtona mnie zlapalo juz drugi raz, dziś jak szlam na mikolajkowe zdjecie z dziecmi musialam na srodku rynku stanac sad smiley

Ja tez mam poduche, najlepszy zakup w ciąży smiling smiley podesle linka z aukcji z ktorej kupilam i polecam bo dobrze upchana, poprzednio mialam z motherhooda i byla taka miekka bardziej
[link widoczny po zalogowaniu]
ta do karmienia malutka sie wydaje, ale mozna u sprzedajacego poszukac aukcji bez zestawu


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 3 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-06 17:21 przez grzywcia5.

Magdakoma (offline)

06-12-2017 20:43:27

Grubale
grzywcia Ciebie nadal męczy przeziębienie? Ja dzisiaj kupiłam syrop Prenatal, już mnie męczy ten kaszel tak, że mam go dość, a wiadomo jak to jest że kaszel zawsze najdłużej zostaje!
Polecam płukanie gardła wodą z solą, ja w niedzielę zrobiłam to 6 razy i efekt był super. Spróbuj może to. eye rolling smiley


TruskawkoweCiastko248 (offline)

06-12-2017 21:47:14

Łódź
Cytuj
Magdakoma
grzywcia Ciebie nadal męczy przeziębienie? Ja dzisiaj kupiłam syrop Prenatal, już mnie męczy ten kaszel tak, że mam go dość, a wiadomo jak to jest że kaszel zawsze najdłużej zostaje!
Polecam płukanie gardła wodą z solą, ja w niedzielę zrobiłam to 6 razy i efekt był super. Spróbuj może to. eye rolling smiley

Ja kiedyś próbowałam jak już byłam w ciąży i mnie bolało gardło. Ale jak tylko wzielam to do ust to .. Oddałam razem z treścią zoladka. .


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

karola1689 (offline)

07-12-2017 08:30:52

Katowice
Cytuj
grzywcia5
Karola moze to.braxtona mnie zlapalo juz drugi raz, dziś jak szlam na mikolajkowe zdjecie z dziecmi musialam na srodku rynku stanac sad smiley

Właśnie najgorsze jest to, że nie umiem rozróżnić skurczu od bólu. Mnie się wydaje, że to był ból, bo przy dotknięciu, przy podnoszeniu nogi, przy każdym ruchu mnie tak bardzo bolało podbrzusze. Na szczęście po Nospie puściło, ale pierwszy raz podczas ciąży tak bardzo się wystraszyłam.

W ogóle jestem jakaś przemęczona ostatnio. Dobrze, że niedługo weekend, potem zaraz święta. Odpocznę. A od stycznia myślę już zwolnić tempo.

TruskawkoweCiastko248 (offline)

07-12-2017 08:33:26

Łódź
Cytuj
karola1689
Karola moze to.braxtona mnie zlapalo juz drugi raz, dziś jak szlam na mikolajkowe zdjecie z dziecmi musialam na srodku rynku stanac sad smiley

Właśnie najgorsze jest to, że nie umiem rozróżnić skurczu od bólu. Mnie się wydaje, że to był ból, bo przy dotknięciu, przy podnoszeniu nogi, przy każdym ruchu mnie tak bardzo bolało podbrzusze. Na szczęście po Nospie puściło, ale pierwszy raz podczas ciąży tak bardzo się wystraszyłam.

W ogóle jestem jakaś przemęczona ostatnio. Dobrze, że niedługo weekend, potem zaraz święta. Odpocznę. A od stycznia myślę już zwolnić tempo.

Nie przejmuj się 6 lat temu jak byłam w 1 ciąży nikt nie słyszał o skurczach braxtona. Wiec pomimo 2 ciąży nie mam pojęcia co to jest i jak wygląda :}


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.