termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

grzywcia5 (offline)

06-12-2017 12:15:21

Trójmiasto
A co do rozstepow, ja mam brzuch straszny, ale jak zaczal mi kolo 34 tygodnia rosnąć to już nie było rady, podobno najlepsza jest MUSTELLA ale droga, zamiennie olejek migdalowy, chociaz geny to geny, ja nigdy nie miałam rozstepu nawet mimo, tycia i tego, ze mi szybko piersi na jednych anty urosły, a w ciazy znowu i na udach sie pojawily, z kolei kolezanka miala pelno po dorastaniu a w ciazy nic. Aktualnie sie smaruje zwykłym olejem z kokosa grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2017-12-06 12:15 przez grzywcia5.

TruskawkoweCiastko248 (offline)

06-12-2017 12:16:30

Łódź
Cytuj
grzywcia5
Powiem Wam, ze ja czytalam jakis bzdurny artykul o tym, ze w ciazy, ani odkurzac nie wolno, ani prania wieszac, bo lozysko, bo wysilek, kurde no dla mnie bzdury, w zdrowej ciazy mozna sie tylko strachu nabawic i chyba ze strachu w bałaganie siedziec. Ja mysle, ze przede wszystkim trzeba sluchac swojego organizmu, kiedys czytalam, ze z firankami glownym zagrozeniem jest wysokosc. Mozna zaslabnac itp, ale na dobra sprawe i na schodach mozna. Ja okna zawsze myje myjka parowa, wiec w 5 mjnut jedno a sie nie namacham bo dluga mam rure do tego i tyla, firanek nie wieszam, bo nienawidze tego robic, zawsze mnie przy tym rece bola dwa nia, wiec zaangazuje jak zawsze Sylwka grinning smiley a co taka ksiezniczka grinning smiley

Skoro lekarz nie mówił ze mamy tylko leżeć i pachnieć to znaczy, że powoli można nam teoretycznie robić wszystko. Ja lubię dbać o dom - sprzątać. Może to dziwne ale mnie to odpręża żartowniś i przedewszystkim lubię jak jest sprzatniete po Mojemu. Jak maz odkurza to mam wrażenie ze nie dokładnie i po nim powtarzam :-)


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Paula9o (offline)

06-12-2017 12:25:04

Lublin
Witajcie e-ciocie smiling smiley dawno się tu nie udzielałam. Moja córcia w 21 tyg. Ważyła dokładnie 400 gram, podobno nie ma co się martwić, na tym etapie dziecko rośnie swoim tempem.
Ja również wszystko robię jeżeli chodzi o noszenie zakupów, sprzątanie, pranie itd. nie narzekam zawsze to robiłam jestem niezależna i dobrze mi z tym, zanim bym się doprosila mężczyznę.... Wiecie jak to z facetami bywasmiling smiley ale muszę go pochwalić dostałam dziś na mikołaja poduszkę dla ciężarnych, ogólnie czuje się dobrze tylko plecy juz doskwierają, mam nadzieję, że poduszka pomoże. Miłego dnia dziewczyny

Magdakoma (offline)

06-12-2017 12:45:06

Grubale
Jaka to poduszka? Ta typu C? Zastanawiam się właśnie nad nią. Brzuch mnie trochę boli.pewnie od tego dzidoskiego kaszlu!:confused:


karola1689 (offline)

06-12-2017 14:31:12

Katowice
Ja teraz się wystraszyłam. Tak mnie podbrzusze boli, że przy każdym ruchu czuję ból.
Plamień nie mam. Magnez biorę. Nie wiem co się dzieje. Jeśli mi nie przejdzie to będę dzwonić do mojej pani doktor.

Paula9o (offline)

06-12-2017 14:55:23

Lublin
Tak dokładnie ta duża, typu c. Na allegro jest ich mnóstwo. Ja dostałam z gratisami z poduszką i kołderką do wózka.

Magdakoma (offline)

06-12-2017 15:48:31

Grubale
Cytuj
karola1689
Ja teraz się wystrałam. Tak mnie podbrzusze boli, że przy każdym ruchu czuję ból.
Plamień nie mam. Magnez biorę. Nie wiem co się dzieje. Jeśli mi nie przejdzie to będę dzwonić do mojej pani doktor.

Weź nospe tez. Poloz sie i daj znać co z Wami później. Trzymaj się.

Dziewczyny niech mi któraś przypomni. Która ma konflikt serologiczny? Znów mnie strachy naszły. Niby w październiku dostałam immonoglobuline po poronieniu ale zawsze jest ale.


Mika1086 (offline)

06-12-2017 16:27:53

Koszalin
Co do konfliktu to robią badania na odczyn Coombsa po to żeby doradzić czy wszystko ok. Spokojnie ☺
Ostatnio u dziecka brata mojego narzeczonego stwierdzili konflikt po porodzie gdzie mała ma 0rh- a ojciec Brh-
Dziecko ma grupę po ojcu.
Ja myślałam że to tylko konflikt wtedy jest, kiedy matka ma minus a ojciec plus... wiec nie wiem o co chodzi.
Ja na szczęście razem z tatusiem dziecka
mam 0rh- ☺

Magdakoma (offline)

06-12-2017 16:30:49

Grubale
Robiłam badania na przeciwciala w 1 trymestrze. Teraz na wizytę mam tylko mocz zrobić ale zrobię i to bo lepiej dmuchać na zimne.


TruskawkoweCiastko248 (offline)

06-12-2017 16:36:42

Łódź
A to lekarz Was sie pytał o grupę krwi ojca czy same mu coś sugerowalyscie? Ja mam + a mąż - ale nikt się nas o grupę krwi męża nie pytał ..


W arytmetyce miłość jeden i jeden to wszystko, zaś dwa minus jeden to nic.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.