termin na kwiecien 2018

Wysłane przez emilia25 

karola1689 (offline)

17-07-2018 10:20:57

Katowice
U nas dziś równe 3 miesiące ❤

Staś rośnie jak na drożdżach. Waży 7 kg, jest tylko na piersi.

Dzień nam leci bardzo szybko. Bawimy się, gaworzymy, śpiewamy smiling smiley

W nocy do tej pory budził mi się do karmienia tylko raz. Od tygodnia wstaję do niego dwa razy. A potem śpimy do 10:00.

Nauczyłam się cierpliwości, znalazłam sposób na jego płaczki przed drzemką. Jest fajnie smiling smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2018-07-17 10:21 przez karola1689.

Angelisia446 (offline)

26-07-2018 08:38:25

Hej. Jestem nowa smiling smiley przedwczoraj zrobiłam test, który jest pozytywny smiling smiley smiling smiley smiling smiley Po obliczeniu to 5 tydzirń, więc na lekarza jeszcze za wcześnie, ale termin będzie kwietniowy pewnie smiling smiley


karola1689 (offline)

30-08-2018 16:55:38

Katowice
Hey Dziewczynki. Ktoś tu jeszcze zagląda? winking smiley

grzywcia5 (offline)

05-09-2018 09:57:25

Trójmiasto
Hej Hej to samo chciałam napisać...smiling smiley

U mnie trochę się działo dopadło mnie coś podobnego do depresji poporodowej- zaburzenia depresyjno lękowe z napadami paniki.. Przeżyłam koszmar, dziś jestem na lekach a mój Radzio na butelce sad smiley strasznie trudno mi było rozstać się z karmieniem ale było źle.... Absolutnie nikomu tego nie zycze...

Radzio rośnie śmieszek, głównie na brzuszku leży i się pięknie obraca. Idą zęby jestem zmęczona szczerze mówiąc. .
Buziaki!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

karola1689 (offline)

05-09-2018 10:33:03

Katowice
Grzywcia, współczuję sad smiley
Nie chciałabym tego mieć i też trudno by mi było przejść na butelkę.

Staś się ostatnio budzi co 2 godziny w nocy, w dzień niewiele śpi, więc ja też padam. U nas ślinki dużo, wszystko pcha do buzi, ale dziąsła są białe. Jeszcze zębów nie widać. Aż się boję co to będzie.

Niby mąż wieczorem się zajmie synem, ale ja chciałabym odpocząć tak psychicznie. Na dodatek mamy problemy w rodzinie. Nie może być pięknie.

No ale uśmiech dziecka wynagradza wszystko i nie da się nie kochać tych cudaków winking smiley

Goska79 (offline)

12-09-2018 08:10:32

Warszawa
Witam po przerwie smiling smiley Grzywcia nie zazdroszcze, trudno wyobrazić sobie przez co musialas przejść...
U Nas w porzadku. W nocy wstajemy raz, ale pobudka o 6 (od samego poczatku). Mlody smieje sie caly czas. Jemy juz marchew, dynie, jablko, morele i kleik. Coraz więcej Tatuś sie udziela. Milo popatrzec jak sie tarzaja po podlodze. Mlody zaczyna tez zaczepiac psy. Ja mam wiecej czasu dla siebie i odsypiam powoli te 4 m-ce ha ha ha.

Pozdrawiamy z Frankiem

kasia098 (offline)

22-06-2020 15:17:46

Białystok
[link widoczny po zalogowaniu] i nie tylko! Polecam smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561889, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.