Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

Mancia666 (offline)

08-10-2015 17:57:15

Konin
A co do tego tatara no to chodzi o tokspolazme a jakbym ją miała to bym miała objawy z tego co piszę w internecie więc się uspokoiłam ... i już nie będę jadłasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

08-10-2015 22:08:15

Cieszyn
No moze faktycznie tak drukuje ale szkoda bo chcialam miec takie normalne zdjecie sad smiley Jesli bylaby dziewczynka byloby super tongue sticking out smiley Ze wzgledu ze znajomi prawie wszyscy maja dziewczynki i mialaby sie z kim bawic i miec ubranka po innych tongue sticking out smiley Ale jesli bedzie chlopak to tez bedzie super! smiling smiley Oby bylo wszystko dobrze! smiling smiley
Jutro ide do swojego ginekologa takze pewnie mnie tez uspokoi tongue sticking out smiley
Co do watrobki ja lubie i ostatnio mialam smaka ale teraz juz sama nie wiem na nic jakos ochoty nie mam na wymioty mi sie zbiera tak jakby xd

Ja mam tak :
FHR 159 ud/min
Dlugosc ciemieniowo-siedzeniowa CRL 60,3 mm
Przeziernosc karku NT 1,40 mm
Wymiar dwuciemieniowy BPD 19,7 mm
Obwod glowy HC 67,3 mm
Obwod brzucha AC 55,4 mm
Dlugosc kosci udowej FL 6,3 mm
Ductus Venosus PI 1,20

Stan : Ryzyko podstawowe: Ryzyko skorygowane:
Trisomia 21 1:1029 1:5144
Trisomia 18 1:2469 1:7483
Trisomia 13 1:7759 <1:20000

Jesli chodzi o test PAPPA to go nie robilam akurat.


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

martusia3031 (offline)

09-10-2015 09:33:59

Warszawa
Dziewczyny powiedzcie mi jak u Was z odzywianiem? Bo widze ze juz jakiś czas trwa temat jedzenia, generalnie chodzi mi o to co mozna a czego nie mozna jesc;p Internet duzo "mówi" ale jak to sie ma do rzeczywistosci? Wiadome mi jest ze nie wolno jesc surowego miesa, mleka i serów plesniowych... ale natrafiam w necie na artyukuly prawie o kazdym produkcie zywieniowym i czytam... i niewiem czy dobrze robie bo jak wiadomo internet ma w sobie duzo glupot. Może mamy ktore juz sa doswiadczone podpowiedza co i jak?
P.S chodzi za mna od jakiegoś czasu McDonald... i sie zastanawiam czy moge zaszaleć i zjesc czy raczej sobie odpuscic?





Effa92 (offline)

09-10-2015 11:59:10

Cieszyn
Ja jem wszystko w sumie :-D znaczy oprocz tych serow plesniowych i surowego miesa :-) ale jak mam ochote na platki z mlekiem to jem i nie slyszalam zeby mleka nie pic :-D w Mcdonaldzie tez jadlam frytki itp kebabajadlam tez i pizze :p wiadomo nie czesto ale raz na jakis czas zjem ;-) doswiadczona tez nie jestem ale z checia tez sie dowiem co nie co :-D


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

09-10-2015 12:37:22

Warszawa
witamsmiling smiley

martusia ja w kazdej ciązy jadłam wszystkowinking smiley fastfood tezwinking smiley dziecku nie zaszkodzi, co jedynie Ty mozesz sie zle czuc i szybciej tycwinking smiley unikaj tych rzeczy ktore napisałas jedyniesmiling smiley a reszta, jak sie dobrze po tym czujesz i nic Ci nie dolega to smiało! teraz mozesz sobie dogadzac!smiling smiley

Effa ja tez jem płatki, mleka nie unikamwinking smiley uwielbiam serki homogenizowane waniliowe, sery zółte, generalnie lubie nabiał i nie ograniczam go do minimumsmiling smiley pizze to akurat robie sama wiec wiem co jemwinking smiley a kebab mi srednio idzie... generalnie w miesiącu kilka razy jem "niezdrowe jedzenie", ale tylko wtedy jak mąz wraca bo przewaznie nie ma nas w domu i ja z męzem jemy na miesicie.
Wazne ze wyniki sa w normiesmiling smiley nie ma sie czym marwticwinking smiley a pociesze cie zdjeciami z usg, takie ktore Ty dostałas nie zblaknąwinking smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

09-10-2015 12:43:39

Cieszyn
Ja rowniez nabial moge jesc grinning smiley Kanapeczki z serem zoltym podstawa hehe tongue sticking out smiley
Ja zadko zjem te smieciowe jedzenie ale czasami sie zdarzy i jest ok smiling smiley
Dzis mialam cytologie robiona u mojego lekarza i dostalam skierowanie ponownie na krew mocz i VDRL nastepna wizyta 30.10
Toz mnie pociszyla hehe tongue sticking out smiley No racja moze i nie zblakna ale wolalabym miec takie tez zwykle tongue sticking out smiley i pochwalic sie rodzicom czy cos grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

09-10-2015 16:08:10

Warszawa
Effa a to tymi nie mozna sie rodzicom pochwalic?grinning smiley masz takie nietypowewinking smiley
co do "niezdrowego" jedzenia, to moim zdaniem trzeba je ograniczyc do minimum i tyle, a jak sie je zje raz na jakis czas to nikomu korona z glowy nie spadniewinking smiley


macie jakis fajny przepis na domowe ciasteczka z wykorzystaniem: miodu, rodzynek, czekolady, orzechów? kurde bo chciałam zrobic owsiane ale okazało sie ze gdzies mi wcieło płatki owsiane a nie mam juz natchnienia isc do sklepu;/ bardzo boli mnie glowa, a ze dzisiaj zimno to i wychodzic juz nie zamierzam..










[link widoczny po zalogowaniu]

Effa92 (offline)

09-10-2015 16:33:59

Cieszyn
Wiesz co to sa kartki A4 wiec musze miec w teczce razem z karta ciazy i zawsze tego nie nosze przy sobie mimo ze powinnam tongue sticking out smiley
No tez mysle ze raz na jakis czas jak sie zje to sie nic nie stanie smiling smiley

Jesli chodzi o ciasteczka nie mam w sumie nic jakos ja i pieczenie to rzadkosc grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]

martusia3031 (offline)

09-10-2015 16:36:08

Warszawa

CarAllowa
Dzieki za odpowiedzsmiling smiley myslałam własnie tak jak piszecie,ale wolałam sie upewnictongue sticking out smiley Narobiłaś mi ochoty na takie domowe ciasteczka... mmm moja babcia robiła kiedyś kruche maslane pychagrinning smiley niestety ja żadnych przepisów nie mamsad smiley ale też chetnie bym coś sama zrobiła bo nuda mnie przytłacza, jeden plus mojego siedzenia w domu to taki że porzadki porobionewinking smiley





Effa92 (offline)

09-10-2015 16:59:48

Cieszyn
martusia Ty przynajmniej cos ogarniasz ja jakos nie mam sil i nie mam ochoty narazie bawic sie w porzadki tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Tabela na kwiecień 2016 grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547190, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.