Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

ewik123 (offline)

19-02-2016 10:48:27

kraków
CarAllowa: o jak ja lubie takie takie promocje smiling smiley ogólnie jestem uzależniona od promocji, zawsze kupuje kosmetyki w promocji, patrze w gazetke i nawet jak mi czegos nie potrzeba a widze ze jest w promocji to kupuje wkładam do pudełka i jest pozniej jak znalazł smiling smiley zawsze jak jade do sklepu to najpierw ogladam gazetke, takie juz moje zboczenie grinning smiley

Kasia: ja to tez sie waze na czczo zeby sie nie zdolowac grinning smiley telefoniik super jestem bardzo zadowolonasmiling smiley mąż go wczoraj posprawdzał a dzisiaj ja go rozkminiam smiling smiley

Noc taka sobie generalnie spałam ale wstawała ze 5 razy na siku i mielismy bardzo gorąco w pokoju i nie mogłam oddychac, nad ranem zasnełam i miałam koszmar ze nam wody do działki nie doprowadza bo sie nie opłaca bo zadaleko i musimy kupic inne miejsce na budowe domu smiling smiley głupoty....

U nas leje i ponoc cały weekend tak ma byc sad smiley nic sie nie chce

dallo (offline)

19-02-2016 10:59:48

Wschowa
Doberek ale mialam straszna noc, same koszmary mi sie snily. Ale za to teraz siedze i czekam na wizyte i gina. Mam juz 5 kg na plusie. Na ktg mlody szalał, az polozna prosila, zebym sie tak nie denerwowala, a to on nie lubi jak leze na plecach i chcial zebym sie na boczek przekrecila.
U nas epidemia i duzo ciezarnych choruje i odwolalo wizyty. W sumie mam nr 3, ale przede mna nikogo nie ma smiling smiley

A na ta chwile wiadomosc dnia: lada dzien ma dotrzec do mnie przekazem pocztowym zasilek z ZuSu. Od zlozenia wniosku czekalam dokladnie 100 dni. I uwierzcie mi: to jest pierwsza kasa od 6 m-cy jaka dostane. W koncu zaczne synkowi wyprawke kupowac, ale sie cieszesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

19-02-2016 12:08:21

Gdańsk
U mnie na wizycie okazało się że mam 8 i pół kilo już na plusie tongue sticking out smiley wystrzeliłam z wagą w tym miesiącu tongue sticking out smiley
Malutka waży 1760g smiling smiley bardzo ładnie jak na ten tydzień smiling smiley z usg wychodzi że jest o tydzień starsza. Napiera główką bardzo nisko tak że lekarka przy badaniu to czuła. Ale szyjka jeszcze trzyma także ja się nie martwię smiling smiley mój wpadł za to w jakąś panikę że mam prać ciuszki i w ciągu dwóch tygodni wszystko już mieć kupione grinning smiley pewnie się przestraszył że na niego by to jeszcze spadło gdybym pojechała wcześniej do szpitala tongue sticking out smiley wyniki mi nie spadły ale już mam zacząć brać żelazo. Pobrała mi wymaz na paciorkowca. Następna wizyta dopiero 25 marca bo lekarka na jakieś szkolenie jedzie.

CarAllowa (offline)

19-02-2016 12:48:53

Warszawa
Kasia to fajnie ze dobrze noc minełasmiling smiley tez bym chciała tak pospac...

ewik udało sie to prawdawinking smiley u mnie tak gazetki mąz przeglada. i powiem Ci ze kiedys mi sie tez zdarzało ze kupowałam coś co nie jest mi danym momencie potrzebne ale było w dobrej ceniewinking smiley ale u mnie to tak było z zelami pod prysznic.. byłam chyba od nich uzalezniona:| teraz mam 3 zazwyczaj.. a wczesniej miałam po 15 sztujLOL
z tym siusianiem to przerąbana sprawa. ja raz wstaje a raz nie;/
a co do snów, to same głupoty sie teraz bedą snic..;/ i koszmarysad smiley

dallo to nie masz duzo na plusiewinking smiley ale to dobrze, lzej bedzie!
to prawda, ze teraz choróbsko panuje;/ ja to juz mam nadzieje ze wiecej sie nie rozłoze;/
oo kurdeee! w koncu kase dostaniesz.. super!!!!! nawet nie chce sobie wyobrazac ile wydatkow teraz bedzie u Ciebiewinking smiley ale w koncu pokupujesz to co jest Ci potrzebnewinking smiley

KangurzaMama a wazysz sie w domu? i jaka jest roznica miedzy waga z domu a z przychodni?
ojj to duza dziewczynkawinking smiley heh.. ale w sumie ja sie facetowi Twojemu nie dziwie.. podszykuj sobie wszystko i bedzie z głowysmiling smiley ja mam wizyte 11go marca. to moja przedostatnia bedzie juzsmiling smiley zrobie sobie wtedy cytologie i tego paciorkowca własnie.


Byłam na zakupach, oczywiscie zgubiłam liste i ... nie kupiłam czesci rzeczy. zła jestem.. ale kupiłam prodykty na ciasto i zrobie taki torcik na biszkopciewinking smiley w weekend do tesciowej wiec zawiozegrinning smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

19-02-2016 13:15:05

Gdańsk
CarAllowa ważę się w domu i tam jakieś 200-500g różnicy wychodzi. Ostatni raz ważyłam się dwa tygodnie temu i od tamtego czasu półtora kilo mi przybyło tongue sticking out smiley
Co do zakupów to u mnie też się tak zdarza że nawet idąc z listą nie kupię wszystkiego co miałam tongue sticking out smiley

CarAllowa (offline)

19-02-2016 13:24:02

Warszawa
KangurzaMama to u mnie ostatnio bylo ponad 2 kg roznicy;/ powiedziałam o tym pielegniarce to kazała sie nie przejmowac, bo im chodzi o to zeby miec porownanie u siebiewinking smiley
heh, ja z lista jak ide to nie kupie tylko wted kiedy nie ma tego co chcegrinning smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

19-02-2016 13:28:36

Gdańsk
Łooo... to duża różnica :/

dallo (offline)

19-02-2016 13:39:09

Wschowa
Jetem po wizycie, wszystko u mnie ok, doktor kolejny raz sprawdzil, czy to chlopak. Pokazywal mi sisiolka smiling smiley jestem w 31 tc+ 1 dzien, a z usg wychodzi ze jeste tydzien do przodu. Niestety wagi synka ki nie podal.
Kolejna wizyta 11.03. Wtedy dopytam o wagę smiling smiley
Ja przez ostatnie 3 tygodnie przytylam 1,5 kg, czyli 0,5 kg na tydzien, wiec mysle, ze w normie smiling smiley

CarAllowa oj to wspolczuje z zakupami, ja sie bardzo wsciekam jak o czyms zapomne.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

19-02-2016 13:43:46

Gdańsk
dallo najważniejsze że jest wszystko dobrze smiling smiley a jak z usg wychodzi tydzień więcej to waży jakoś tak jak moja malutka bo jestem tylko o 1 dzień dalej niż Ty winking smiley

CarAllowa (offline)

19-02-2016 14:51:30

Warszawa
Dziewczyny, poza dokumentami ja potrzebowałam:
dla siebie ( tylko ze ja miałam cesark wiec to tez inaczej):
- koszule, co najmniej 2
- staniki ( najlepiej 2)
- wkładki laktacyjne ( miałam ich ze 20 szt przy sobie)
- majtki z siatki- dla mnie były wygodne ( to były jednorazowe - ale to była siatka a nie fizelina( pakowane po 5 szt akurat)
- podkłady ( miałam z 20 szt na pewno, bo leci jak diablismiling smiley
- recznik duzy i mały
- szcztucce, kubek
- laktatorwinking smiley dawali u mnie w szpitalu jak coś ale ja miałam swoj
-szlafrok cienki- bo sie ugotowac mozna było w pokoju
-kapcie + klapki pod prysznic
-wiadomo własne kosmetyki

dla dzidzi ( ja byłam 3 doby niecałe w szpitalu)
- paczka pampersów 1 ( tam było ponad 40 szt chyba)
- chusteczki nawilzane (jedno opakowanie)
- octanisept
- krem do pupy wg uznania
- patyczki dla dzieci do uszu ( ja ich uzywam do oczyszczania pepuszka)
- podkłady higieniczne - zeby połozyc na przewijak ( ok 5 szt- bo za kazdym razem nie kładłam nowego tylko swoj składałam i na bok kładłam, chyba ze sie pobrudził to wtedy wymieniałam)
- rozek
- ze 2 czapeczki (aczkolwiek ciepło na oddziale wiec w czapeczce zawsze dzieci były tylko chwilke)
- z 5 pajaców ( bo to roznie bywa z przeciekaniem pieluchy- zle sie zapmnie pieluszke i prosze- kupa na ubranku)
- body na długi rekaw ze 3 szt + 3 szt połspiochów
- body na krotki 3 szt ( u mnie kazali ubierac body na krotki + pajac na poczatku- po co , nie wiem;/)
- pieluszki tetrowe (ja miałam z 5)
- flaneli nie brałam
- kombinezon na wyjscie + grubsza czapeczka
- u mnie nie było potrzeby reczników bo nie kapali ( a ja o tym nie wiedziałam i miałam jeden recznik)

to by było na tylesmiling smiley wiecej rzeczy nie było mi potrzebnesmiling smiley
ale wiadomo, lepiej wrzucic do torby troche wiecej ciuszków, niz sie martwic pozniej, tym bardziej ze tak jak mowie, moze sie okazac ze 2 razy pod rzad bedzie trzeba przebieracsmiling smiley
nie pisałam o jedzeniu i wodzie!smiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.