Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

dallo (offline)

18-02-2016 13:08:33

Wschowa
Ewik sliweczki zadzialaly. A wizyty zawsze w piatki mam. Ja tez od razu na nowy telefon radze kupic ta szybke pancerna.

Teraz szalenstwo bo obiadek synkowi zrobilam rosolek i na drugie kurczaczka z warzywami na patelnie. W międzyczasie ogarniam dom, bo polozna w poniedziałek grzecznie spytala czy moze w piątek przyjść posluchac serduszka synka. Oczywiscie mowilam, ze na 10 mam ktg i potem ginekologa, na co ona to przyjde o godz. 9 sad smiley
Juz nie wiem: nie dosc, ze zadna z was nie ma wizyt poloznej u siebie w domu przed porodem, to jeszcze mi zacznie 2 razy w tygodniu przychodzić chociaz mam cicha nadzieje, ze jutro przyjdzie, bo w przyszlym tygodniu nie bedzie mogla smiling smileysmiling smileysmiling smiley
Podlogi juz pomyte. Jeszcze musze poodkurzac podlogi w 2 pokojach, no i zaczac ogarniać siebie.....

Uffff juz ledwo zipie....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dallo (offline)

18-02-2016 13:09:53

Wschowa
CarAllowa bardzo sie ciesze, ze nie mial rano goraczki, ale pewnie jeszcze wroci. To dopiero 3 doba choroby.
Oby Twój synus tez juz nie goraczkowal.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dallo (offline)

18-02-2016 13:14:16

Wschowa
Ewik to badanie wit. D we krwi to bardzo drogie jest. Ja pol roku temu 90 zl placilam, ale co jakis czas sa promocje i tylko 50 zl wtedy biora. Choc dla mnie to strasznie duzo!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

18-02-2016 13:31:21

Warszawa
dallo to fakt, dziwne ze u Ciebie sa takie wizyty przed porodemwinking smiley ale moze to tylko cieszyc sie trzeba ze tak dbaja?smiling smiley
ja dzisiaj poproasowałam sterte ubrań.. wczoraj pralam ciuszki dla juniora- nie mam gdzie ich schowac bo nie mam szafek jeszcze- wiec wszystko do walizki poszło. mąz mnie dreczy o to co chce na urodziny- to mu powiedziałam ze ma mi kupic komody na ubrania- jako prezent urodzinowy moze szybciej je dostanewinking smiley
powiem Ci tak, mozesz sie spodziwac ze Twoj syn jeszcze dostanie temeratury. wczoraj w przedszkolu babki mowiły ze chorobe teraz mozna tylko z morfolii wykryc bo poza temeraturą nie daje zadnych obiawów;/
u Ciebie 90 a czasem 50 a u mnie 150zł chcą za to badanie. ale jak sie zapisywałam na krew to babeczki powiedziały ze maja umowe z NFZ i badanie bedzie za darmosmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

ewik123 (offline)

18-02-2016 13:39:07

kraków
dallo: wow to rzeczywiśnie masakrycznie dużo sad smiley a juz miałam nadzieje ze zrobie je sobie jak pójde na wbadania za 2 tygodnie. No nic zobaczymy zapytam sie smiling smiley nigdy nie miała zadnego ochronnego szkła na telefon i nawet nie słyszałam może dlatego ze nie miałam wypasionego telefonu heheh, także dziekuje za rade. No to pyszny obiadek zrobiłaś, rosołek najlepszy na chorobe smiling smiley ja miałam barszcz biały i naleśniki z pieczarkami, jest zachodu z tym gotowaniem sad smiley już nieraz brak pomysłów i checi. Rzeczywiście z ta położna to chyba taka nietypowa sytuacja, może to w Twoich rejonach jest normalne smiling smiley U nas w ośrodku zdrowia to pielegniarki sa ważniejsze od lekarzy przynajmniej tak sie zachowuja wiec jakos żadnej nie widze w roli miłej interesujacej sie pacjentami położnej.

CarAllowa: o kurcze ubezpieczenie telefonu, jakie cuda teraz wymyślaja ale to chyba musisz miec baaaardzo drogi ten telefon smiling smiley tez mam przegrode w torebce ale nieraz tam laduje tez lusterko czy pomadka smiling smiley

U nas wiosennie dzisiaj otworzyłam sobie okno i wdycham swieże powietrze, super jest smiling smiley

CarAllowa (offline)

18-02-2016 13:46:45

Warszawa
ewik to w mojej przegrodce jest tylko telefonwinking smiley i nic wiecej nie ma prawa sie w niej znalezc- w sumie to i nic wiecej sie do niej nie zmiescismiling smiley a co do ubezpieczenia- dzieci czasem dorwa sie do telefonu, a ze ja dosc duzo z niego korzystam- w sensie internet, rozmowy z męzem, to gdyby cos sie z nim stało- a nie byłby ubezpieczony to chyba bym zawału dostała przy płaceniu za naprawe. Czy mam drogi telefon- wg mnie tak, iphone'a 6 mi moj cudowny mąz wybrał, a ja sie kurde teraz martwie co by nic sie z nim nie stało. ale osłony na szybę i pokrowce to coś pieknegosmiling smiley gdyby nie to to chyba w oryginalnym pudelku bym go cały czas nosiła LOL
u mnie jest pochmurno, ale +8 pokazuje. wychodzic sie nie chce. na szczescie wczoraj zakupy zrobiłam takze dopiero jutro sie wybiore do sklepu. znowu sciągne dziadka do dzieci i pojde kupic podstawowe rzeczysmiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

dallo (offline)

18-02-2016 13:48:13

Wschowa
CarAllowa no to super, ze zrobia za darmo! Moze u mnie tez by tak bylo gdybym niala skierowanie od lekarza rodzinnego albo od gonekologa. A ja mialam od endokrynologa, ktory tylko prywatnie przyjmuje. Widze, ze tez lubisz praktyczne prezenty. Bardzo fajnie, komoda rzecz niezbedna.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kitkat (offline)

18-02-2016 14:09:38

Wstyd się przyznać, ale zapomniałam na forum napisać co z tym USG zarumieniony

Więc, tak jak już dziewczyny pisały wcześniej, ona stwierdziła, że nie zmierzy, bo i tak ona nic nie wie. Według niej to może ważyć 2300 (co i tak jest za dużo jak na ten tydz), a może i 2700, co by się zgadzało z teorią o 37 tyg. W ogóle była strasznie niemiła i bezczelna i strasznie żałuję, że to znajoma, bo bym jej nagadała... Z ciekawości sprawdziłam na znanym lekarzu co o niej piszą prywatnie i widzę, że potwierdziły się moje przypuszczenia - prywatnie jest cudowna, miła i kochana smiling smiley Jak większość lekarzy, niestety. Serio, gdybym usłyszała od lekarza (nie mając zielonego pojęcia na ten temat) takie słowa jak u niej, to bym wyszła spanikowana i z płaczem. Zaczęła się drzeć na mnie, że przez to, że się co tydzień nie ważę i nie mierzę ciśnienia i nie liczę ruchów płodu, dojdzie do tego, że zacznę się źle czuć i okaże się że płód obumarł, bo coś się MUSI skomplikować. Niepoważne babsko.

A tak już milej i może nawet wesel (bo jak zwykle moja głowa płata mi psikusy), byłam pewna, że już wszystko, wszyściutko poprałam i poprasowałam. Do momentu, aż nie zorientowałam się, że mam sporo za mało tych najmniejszych ciuszków... Że wiele rzeczy wcale mi przez ręce nie przeszło... No i poszukiwania zaginionych ubranek trwały i znalazłam jeszcze jedną wielką torbę grinning smiley Ja to jestem genialna! A tak się cieszyłam, że już wszystko zrobione grinning smiley

I tak w ogóle, to nie wiem jak to fajnie zorganizować sobie z ciuszkami. Bo mam komodę na ciuszki, już do niej powkładałam dużo, ale np kocyki itp się nie zmieszczą (ale to nie problem, jest druga szafka). Nie wiem jaki system na ubrankach zastosować grinning smiley Może mi ktoś pomoże?


dallo (offline)

18-02-2016 14:36:06

Wschowa
Kitkat to juz chyba sama musisz sobie system ukladania ubranek wypracowac. Ja mam po synku takie duze lozeczko razem z mala komoda na przewijak i tam wloze sobie body, koszulki, spodenki, skarpetki. A jakies cieplejsze ubranka (powiedzmy na wyjscie) to w wiekszej komodzie. Tak zeby przy przewijaniu najbarsziej niezbedne rzeczy byly jak najblizej. Poza tym zostawie miejsce na pampersy i pieluchy blisko przewijaka.
A z ta lekarka, to tragedia. Zamiast mowic ci cos pozytywnego, to tylko dolowala. Wariatka. I wiesz co tez dziwne to jej zachowanie. Skoro to znajoma twojego taty, to wydawaloby sie, ze powinna byc nawet milsza jak do reszty pacjentow.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dallo (offline)

18-02-2016 14:46:48

Wschowa
Kitkat a co do tego, ze co tydzien powinnas sie wazyc, mierzyc cisnienie i codziennie liczyc ruchy plodu. To pwiem ci, ze faktycznie czesto sie waze, pewnie raz dziennie. Ale cisnienie mierze tylko wtedy gdy sie gorzej czuje. A ruchy plodu nie licze, bo mam ruchliwego synka i pewnie w ciagu 5-1 minut naliczylabym na pewno minimim 10 ruchow.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.