Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

KangurzaMama (offline)

20-02-2016 19:45:01

Gdańsk
dallo mnie jak coś gnębi to też spać nie mogę. Ale już teraz jak Ci przyznali to będzie dobrze. Z tym że na poczcie nie mieli pieniędzy dla Ciebie to już jakieś przegięcie :/ przecież powinni być na to przyszykowani!

ewik123 ja też cały czas zła chodzę sad smiley jestem tym zmęczona normalnie sad smiley u mnie to już długo trwa sad smiley

dallo (offline)

20-02-2016 20:08:36

Wschowa
CarAllowa super, ze dzieciaczki byly spokojniejsze i mialas wiecej czasu dla siebie smiling smiley

KangurzaMama moze humor sie Tobie poprawi jak jjuz bardziej wiosennie sie zrobi? U mnie teraz w miare humor dopisuje, szczegolnie, ze czas kompletowania wyprawki moge juz od poniedzialku zaczac grinning smiley

Ewik ja tez probowalam sie zdrzemnac, bo duzo dzis sprzatalam. Niestyy moj 11 latek tak glosno krzyzlczal grajac w komputer, to wrzasnelam, zeby ciszej krzyczal i przewrocilam sie na drugi bok, a wtedy synus w brzuszku sie obudzil i tez nie dal mi pospac smiling smiley

A dzis z mezem robimy sushi na kolacje wszystkie skladniki juz gotowe, teraz tylko uruchomic wyobraznie i zawijac te maki i uromaki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

KangurzaMama (offline)

21-02-2016 07:33:06

Gdańsk
dallo mam nadzieję że jak pogoda się poprawi to i mój humor będzie lepszy.
A Ty jesz takie prawdziwe sushi? Czy zrobiliście jakieś inne?

Już dzisiaj nie spałam tak dobrze jak wczoraj... co chwilę się budziłam i raz miałam ponad 2 godzinną przerwę w spaniu.

dallo (offline)

21-02-2016 11:16:13

Wschowa
KangurzaMama zjadlam sushi ale tylko ze smazonym dorszem, awokado, papryka, ogorkiem i moze jedno z krewetka w tempurze. Na szczescie krewetka mi nie zaszkodzila. Nie robilismy sushi z surowa ryba smiling smiley
A z kolei ja dzis dobrze pospalam, bo nawet do godz. 10. Juz chyba nerwy zeszly ze mnie. Ale sen mialam. Nagle patrze, leze na lozku, po porodzie, pytam to ja urodzilam? A polozna mowi, ze tak i trzyma synka golego. Mowi, ze dostal tylko 4 punkty Apgar, bo mial jakas chorobe, ale ona go umyla i jest juz zdrowy.... i sie obudzilam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

21-02-2016 12:28:19

Warszawa
Dallo jutro pewnie juz odzyskasz kase i chociaz czesciowo nerwy Cie opuszcza. Ja sie mojego o sushi nie moge juz chyba ze 2 miesiace doprosić zeby zrobic... a kiedys nawet na obiad po przyjsciu z pracy sobie robilismy i tez nigdy z surowa ryba nie robilismy bo ja sie boje kupowac surowe i jesc, nawet jak w ciazy nie bylam...ale miałas sen...

Ewik123 a sama robisz karpatke czy z pudełka? Moj raz z pudełka robił do pracy na urodziny ale wyszła tak dobra że nikt sie nie kapnął że to z pudełka haha.

My po kolacji u znajomych pozno wrocilismy i spalismy do 11 prawie. Teraz musze sie ogaanac bo jeszcze w pizamie siedze grinning smiley




KangurzaMama (offline)

21-02-2016 12:34:49

Gdańsk
dallo co za sen...
Aaa... to takie sushi smiling smiley muszę kiedyś takie zrobić bo takiego surowego nie lubię a takiego jak zrobiliście nawet nie jadłam nigdy winking smiley

dallo (offline)

21-02-2016 13:03:03

Wschowa
A u mnie w piekarniku murzynek z jabluszkami rosnie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewik123 (offline)

21-02-2016 14:46:04

kraków
Kasia: z pudełka robie niestety ale zawsze wychodzi smiling smiley i jest przepyszna zaraz zjem ostatni kawałek, popełniłam przez weekend grzech obżarstwa. OOOO to długo pospaliście my jakos w weekendy juz nie potrafimy spac dłuzej godzina 7 to pobudka jakos sie tak przyzwyczailismy

Dallo: to gdzie wybywasz na zakupy? wózek macie juz wybrany? czy dopiero bedziecie czego szukac?
My nigdy nie robilismy sushi, to trzeba miec taki zestaw do robienia tak? a powiedz mi skamuje Ci awokado? kiedys jadłam nie zrobiło na mnie wrażenia ale teraz w ciązy sobie kupiłam i zrobiłam sałatke z awokado z ogórka i jogurtu, nie wiem czy ono było niedojrzałe ale dla mnie jest bez smaku sad smiley, murzynek z jabłkami tez pycha grinning smiley

CarAllowa (offline)

21-02-2016 19:39:14

Warszawa
dallo o kurcze ale sen... ;/ mmm.. ja uwlbiam sushi. kurcze.. zjadłabym ale to w jakiejs dobrej restauracji. moj nie lubi ryb i tego by nie tknał a ja sama nie bede robiła bo nie umiemwinking smiley jak juz bede mogła jesc takie rarytaski to moze mnie zabierze gdzies na dobre sushiwinking smiley
najgorsze jak ktoś coś obiecał a teraz cichosza.. moze niech Twoj sie dowie co z tym wozkiem...:>

KangurzaMama mysle ze humory wrocą po porodzie...;/

Kasia ja tyle razy robiłam ta karpatke i ona mi nigdy nie chciała wyrosnąc:| i odpusciłam juz.. a ją bardzo lubie.

u mnie mąż za to sajgonki lubi. ja tez w sumie tylko duzo roboty z nimi.. i bałaganu.. grinning smiley
a co do awokado.. nie przepadam za tymi owocami. generalnie to chyba z taki egzotycznych to ananas tylko w gre wchodzigrinning smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

dallo (offline)

22-02-2016 02:23:27

Wschowa
CarAllowa sajgonki tez raz w zyciu robilam i faktycznie duzo z tym zabawy. Ale pyszne sa.

A ja mam godzinna juz przerwe w spaniu sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.