Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

ewik123 (offline)

18-02-2016 09:50:15

kraków
Kangurzamama: bo z tymi powiekszonymi miedniczkami to w 50% przypadków jest tak ze ustepuje po urodzeniu, moze mały sie wysiusia i nie bedzie zastoju, dlatego mówiła ze po urodzeniu beda go diagnozowac pediatrzy.

CarAllowa: no co sie dziwic ze dzieciaczki tak choruja, jak u nas wczoraj było -1, a dzisiaj jest juz + 10, to przeciez dorosłego rozłoży a co dopiero takiego dzieciaczka :/. U nas na grype teściowie sie szczepia i nas tez tak zachecali ale ja jakos nie jestem przekonana do tych szczepionek, zreszta rzadko choruje najwyżej mam katar i kicham. A to jest publiczne przedszkole? Nie ma u Was problemu z miejscami? To gdyby sie z mała udało to przynajmniej przez pare godzin byłoby Ci lżej smiling smiley a niedobór tej witaminy D może wyjsc w jakis innych badaniach tzn w zwykłej morfologii? czy trzeba to badanie pod katem witaminy zrobic?

Dallo: no mój mały to tez wieczorami zaczyna sie rozpychac i rzeczywiście juz tych kopniaków jest coraz mniej a wiecej takiego wyciagania sie. To daj znac co i jak po wizycie smiling smiley

Mi zaraz kurier ma przywieźc nowy telefon, juz sie nie moge doczekac grinning smiley

ewik123 (offline)

18-02-2016 09:57:48

kraków
Kasia: może betaglukany? bo to bierze moja mama która co chwile była przeziębiona a od września odpukać jest narazie spokój smiling smiley Kurcze to dobrze ze w pore zareagowali i wszystko z tym chłopczykiem jest dobrze, a jest w inkubatorze? No dziewczynki sa silniejsze to prawda, kiedys słyszałam w dziendobry tvn , wypowiadał sie lekarz ze wiecej sie rodzi chłopczyków (az byłam zdziwiona bo zawsze mówiono ze jest wiecej kobiet) ale później dużo niestety umiera i w konsekwencji wiecej dziewczynek przypada na chlopców.

Kasia_Z88 (offline)

18-02-2016 10:49:47

Warszawa
CarAllowa wszystkiego najlepszego, duzo zdrowka, spokoju i radosci. Samych sukcesów, pociechy z maluchow i jak najmniej sporow z mezem!!!! smiling smiley




ewik123 (offline)

18-02-2016 11:08:53

kraków
CarAllowa: ja również skaładam Ci najserdeczniejsze życzenia urodzinowe smiling smiley dużo zdrówka, radości, pociechy z dzieciaczków i szczęśliwego rozwiązania smiling smiley

Kasia: dzięki za przypomnienie smiling smiley

dallo (offline)

18-02-2016 11:13:45

Wschowa
CarAllowa to ja sie dolaczam do zyczen urodzinowych, spelnienia marzen, duzo zdrowka i usmiechu na kazdy dzien!

Jutro na godz. Mam ktg a potem od godz. 11 przyjmuje ginekolog a ja mam nr 3, ale pewnie sie przedunie o 1 lub 2 miejsca i bede 4ta albo 5ta. Juz poprosilam mame, zeby jutro z synem posiedziala. Na szczescie dzis rano mamy przelom i Krystian mial tylko 36,6 i nawet jakby mniej kataru mial.

Wczoraj mowilyscie o kompocie z suszonych sliwek i znalazlam u siebie 1 opakowanie i wciagnelam 3 sliweczki, a dzis od rana juz 2gi raz pogonilo mnie do wc.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

CarAllowa (offline)

18-02-2016 12:23:52

Warszawa
Dziewkuje dziewczyny za zyczenia!!smiling smiley :*

Kasia dobrze ze zaczełas to brac.. nie ma co czekac az bede złe ty wyniki.
u mnie tez juz kopniaków jako takich nie ma, czasem co jedynie mocniej szturchnie, ale tak to rozciaga sie i wkłada mi co raz nogi pod zebra;/
Jesli chodzi o sytuacje TWojej kolezanki to prawda, chlopcy maja bardziej przerabane;/ wieksze ryzyko u nich jest- ciekawe czemu tak swoją droga. ktos mi kiedys powiedział ze jesli ma sie synka to lepiej go rodzic w 7mcu niż w 8 bo w 8 sa rozne komplikacje i coś tam nie jest wykształcone do konca;/
tak jak piszesz, najwazniejsze ze wszystko jest ok! teraz tylko niech sie ładnie nauczy jesc i do domkusmiling smiley
co do badań usg, to czasem lekarze strasza bo cos zobaczą a tak naprawde tego nie ma;/ dlatego uwazam ze jesli juz coś sie pojawia powinno sie to skonsultowac z innym lekarzem jeszcze.


ewik to prawda, taka pogoda to jest tragedia dla organizmu. dlatego modle sie juz o wiosne...
moje przedszkole jest prywatne, ale na zasadach państwowychwinking smiley czyli płace za tyle ile dziecko siedzi + posiłkismiling smiley teraz jest 120 dzieci w nim, jak ok dwudziestki- 4latków zrezygnuje z tego przedszkola to utworzą grupe 3 latków. iii moze sie uda core zapisac- bardzo bym chciała.. ona jest całkiem samodzielna- ale to dlatego ze nauczyła sie od brata. jak nie, to trudno.. pojdzie za rokwinking smiley
w zwyklej morfologii nie ma wyników na wit D. trzeba robic pod jej kątem tylkosmiling smiley
heh.. ja pamietam jak mi kurier przywiózł telefon to ponad miesiac go z pudelka nie wyjmowałam LOL bo mi szkoda było- jestem osoba ktora szanuje rzeczy i moze dlategosmiling smiley ale mąz zabrał moj wiec musiałam wyjac nowysmiling smiley

dallo to oby sie jednak udało wejsc w miare szybko, mnie strasznie denerwuje czekanie;/
dobrze ze syn juz ma normalna temperature. oby nie wrociła!!!smiling smiley u mojego za to własnie sie pojawiło 38.1 ;/ spią juz oboje. cora w ramach protestu poszła spac na podłodzegrinning smiley
czyli kompocik pomogłgrinning smiley to dobrze!smiling smiley










[link widoczny po zalogowaniu]

ewik123 (offline)

18-02-2016 12:44:13

kraków
Dalllo: to super ze z synkiem juz lepiej smiling smiley ależ te śliwki na Ciebie działają ! szok, tez bym tak chciała, u mnie w koncu dochodzi do skutku ale musze spedzic troche na kibelku sad smiley a mi sie pomyliło i ze masz dzisiaj ta wizyte. No nic poczekamy do jutra. Ja ostatnio miałam godzinne opóźnienie sad smiley

CarAllowa: zdrówka dla synka smiling smiley no ja mam podobnie, szkoda mi nowego, zwłaszcza ze jest taaaaki ładny, musze sobie na niego jakis futerał zrobic na drutach bo inaczej do torebki go nie włoże bo zaraz sie porysuje tyle tam bibelotów. To kiedy bedziesz wiedziałą czy mała sie załapie na najbliższy rok?

KangurzaMama (offline)

18-02-2016 12:50:43

Gdańsk
CarAllowa wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :* dużo zdrówka, szczęścia i spełnienia marzeń :* pociechy z dzieci winking smiley no i oczywiście szczęśliwego i terminowego rozwiązania smiling smiley

KangurzaMama (offline)

18-02-2016 12:53:15

Gdańsk
Kasia_Z88 dobrze że to wszystko stało się u lekarza bo z domu może by jeszcze nie zdążyła do szpitala... no i całe szczęście że malutki już dochodzi do siebie.

dallo to oby syn już zdrowiał jak taka poprawa dzisiaj smiling smiley

CarAllowa (offline)

18-02-2016 12:53:52

Warszawa
ewik ja tez zrozumiałam ze dzisiaj dallo ma wizytewinking smiley
ja to od razu kupiłam szkło na niego i sylikonowego kondomkawinking smiley i jest jak nowygrinning smiley zadnych rys!smiling smiley u mnie telefon ma swoją przegrodkę w torebcewinking smiley a do tego jeszcze ubezpieczenie! ale to ze wzgledu na dzieciwinking smiley

KangurzaMama dziekujewinking smiley przyda sie to zdrowie!smiling smiley noo i porod w terminie- tez bym sie nie obraziławinking smiley










[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.