Kwietnióweczki 2016 smiling smiley

Wysłane przez Mancia666 

KangurzaMama (offline)

22-02-2016 08:07:55

Gdańsk
dallo ja też miałam dzisiaj przerwy w spaniu :/ zasnęłam wcześnie bo koło 21.30 no ale budziłam się kilka razy.

ewik123 bo awokado takie jest bez smaku :/ ja je do koktajli dodaję bo jest bardzo zdrowe winking smiley

CarAllowa nawet nie strasz bo ja jeszcze liczę na to że jak się ciepło zrobi i słońce wyjdzie to będzie lepiej z humorem tongue sticking out smiley

ewik123 (offline)

22-02-2016 09:54:31

kraków
Kangurzamama: no dokładnie do koktajli to można dodac, własnie dlatego kupilam bo zdrowe ma dużo tych kwasów omega 3 smiling smiley

CarAllowa: zeby wyrosło to ciasto to ja najpierw nagrzewam piekarnik do 220 stopni i dopiero wkłądam 15 min i sa piekne fale, zawsze mi wychodzi jako nieliczne z ciast smiling smiley

Dallo: no rozumiem Cie z ta teściowa, mamy podobnie ale włąsnie niech maż z nia pogada ze już zamierzacie kupowac wyprawke smiling smiley

Włąsnie wczoraj patrzyłam na allegro bo chciałam jakies ciuszki zamówić z mothercare i cocodrillo, to sprzedaja tylko używane, a do galerii w krakowie narazie nie chce sie wybierac bo strasznie sie boje zachorowac a w krakowie ta swinska grypa panuje, wiec narazie unikam takich duzych skupisk ludzi.

Ja ta noc miałam super poszłam spac o 22 i raptem 2 razy wstawałam smiling smiley

Wczoraj jak usiadłam na kibelku na dłuższa chwile to tak mi nogi zdretwiały ze ja chce wstac a tu lece do przodu, jakbym niedowładu doznała dobrze ze złąpałam sie muszli, okropne uczucie.

Kasia_Z88 (offline)

22-02-2016 11:22:47

Warszawa
Ewik123 No własnie te z pudełka sa o dziwo dobre smiling smiley my to weekendowe spiochy jestesmy.. ja awokado sobie kroje w cieniutkie plasterki i np pod wedline na kanapki. Ale zadko je kupuje bo wlasnie srednio przepadam, tylko wiem ze niby jest zdrowe.

Dallo murzynek to ciasto mojego dziecinstwa. Bo generalnie tanie ciasto a dobre.

Carallowa ja jadłam u znajomych sajgonki i mi tak średnio podeszły, za to sushi uwielbiam, ale tak jak pisałam mężowi nie zbiera sie do ich zrobienia mi...

w warszawie mamy taka hurtownie z atrykułami do sushi, jest na allegro też ale mozna podjechac do nich i w tych samych cenach kupić. Nobi chyba sie nazywa smiling smiley
mi wczoraj nogi wieczorem spuchły bo jak wracalismy do domu to mi w butach bylo bardzo ciasno, gdzie zawsze były wygodne sad smiley Jakoś dziś mi sie kreci w głowie, napewno coś z tym cisnieniem jest... wieje, pada pogoda do du..




dallo (offline)

22-02-2016 11:56:22

Wschowa
Ewik super pomysl, maz zagada z mama o tej wyprawce smiling smiley

Tak jak oosalam na messengerze, bylam dzis na zakupach. W rosmanie kupilam sporo rzeczy do szpitala, w aptece tantum rosa dostalam. No i nie moglam sie oprzec i poszlam do lumpka. Trafilam na promocje cen -75 % i kupilam cala wielka reklamowke ciuszkow za 39 zl. Przelicze ile sztuk kupilam i jaka srednia cena za ubranko wychodzi. Ale na pewno nieduzo. Ale cos wam powiem, lapalam t-shirty, bluzexzki, koszulki na 74 cm, bo nie moge sobie wyobrazic, ze dziecko malenkie sie rodzi. Ale tak poekne te ciuszki byly, ze juz na przyszlosc beda. Chyba tylko 1 pajacyka kupilam na 60/68.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewik123 (offline)

22-02-2016 12:20:25

kraków
Dallo: ale fajnie ze tyle kupiłaś smiling smiley i to w kat dobrej cenie smiling smiley dzieciątko szybko urośnie i bedziesz miała ciuszki jak znalazł, a jeśli sa niezniszczone to az zal było nie wziąć smiling smiley ja może też jutro podejde do lumpka ale niestety w mojej okolicy samo dziadostwo, był raz taki duży fajny zawsze kolejki ale nie mogli dogadac sie z właścicelem co do czynszu i musieli sie wyniesc, a to miejsce już pół roku puste stoi.

dallo (offline)

22-02-2016 12:59:18

Wschowa
Naliczylam 26 ubranek, to wychodzi 1,50 zl za sztuke smiling smiley teraz jak juz kasa mnie nie ogranicza, to tez mnie bedzie ciagnac na kolejne poszukiwania rarytaskow.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kasia_Z88 (offline)

22-02-2016 20:18:01

Warszawa
Dallo to zakupy pierwsze udane smiling smiley ale poluj tez na male ubranka. Ja chyba mam zamalo na 56. Tylko 4 pajace i spiochow wiecej. Nie wiem czy szukac dalej tego rozmiaru... U mnie na stronie szpitala pusze zeby wziasc rozmiar 56 lub 62...




KangurzaMama (offline)

23-02-2016 08:52:50

Gdańsk
dallo koło takiej okazji nie można przejść obojętnie smiling smiley tyle ciuszków w tak niskiej cenie smiling smiley super smiling smiley teraz w końcu możesz szaleć smiling smiley

Kasia_Z88 ja tam wolę mieć trochę więcej ciuszków na 56. Moja córcia się urodziła 54 cm to te 62 były sporo za duże. Synek miał 58 cm ale też na początku normalnie w te 56 wchodził. Dla mnie to jest niewygodne jak dziecko ma za duże ciuchy na sobie.

dallo (offline)

23-02-2016 11:08:18

Wschowa
dokładnie teraz za rozmiarami 56 sie rozglądam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewik123 (offline)

23-02-2016 14:00:10

kraków
Hej dziewczyny smiling smiley
Byłam oddac mocz o dziwo nie sikałam zbyt dużo w nocy, bo od 18 juz nic nie piłam. Kupiłam sobie 2 koszule do szpitala staników nie spotkałam i byłam w pepco wybrałam tam 2 pajace, 2 body, 2 pary spiochów, czapeczcke i skarpetki, niby nie duzo bo to kropla w morzu potrzeb ale już zaczełam zakupy smiling smiley Wziełąm wszystko na 62 bo takie malutkie mi sie to wydawało, mama moja to mówiła ze za duże i wybierała na 74 heheheh. Strasznie maluśkie te rzeczy oj takiego noworodka to ja chyba widziałam pare lat temu.
Ale mam ochote na czekolade, pogoda znów do dupy snieg pada, czekolada przy zaparciach nie wskazana ale nie moge sie oprzec juz tak dawno nie jadłam......
Coś cicho i tu na forum i na fb.....
Co tam u Was co porabiacie dzisiaj?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545972, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.