LuUty-2o16 płaczące dziecko

Wysłane przez Marzena5 

Ruda23 (offline)

28-07-2015 08:23:54

Dublin
ja myślałam o czyms takim [link widoczny po zalogowaniu]
Postawię tam gdzie w danej chwili bedę potrzebowala coś zrobić i mogę sprzatać , gotowac..tylko musiałabym poszukać używanej bo nowa pewnie kosztuje majątek. No i pytanie czy maleństwo nie przyzwyczai się za bardzo do tego bujania tak jak przyzwyczajają sie do noszenia na rękach.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

annie27 (offline)

28-07-2015 08:28:57

Lublin
ruda To taki hustawko-bujaczek?smiling smiley Mysle ze w większym mieszkaniu nawet praktyczny winking smiley U mnie w kuchni nie ma miejsca ale nawet dobry pomysł :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Maga86 (offline)

28-07-2015 08:32:13

Mielec
Annie
Z pregnat pisałam, że przesadziłam bo nie chciałam konkternie pić do niej tak wyszło i pytając czy sie sprawdziło z tą płcią to normalnie zapytałam bez żadnych podtekstów.
Moje przyjaciółki mnie bardzo lubią za to, że właśnie jestem szczera. Nie kłamie jak coś wygląda nie tak to mówię i są mi za to bardzo wdzięczne i cenią taką osobę. Widzę jednak, że prawda jest mało doceniana tu. Czasem trzeba na głowę wylać kubeł zimnej wody by zrozumieć wiele istotnych spraw. Nie lubicie tego ok jakoś mnie to nie przeszkadza. Lepiej żyć w swoim świecie. Poprostu nie ma tu dla mnie miejsca bo zbyt trzeźwo myślę i za dużo przeżyłam, a niestety nie umiem udawać, że wszystko jest ok i płakać nad sobą w życiu zbyt dużo łez uroniłam. Nie mogę też patrzeć jak ktoś sobie życie układa na nieszczęściu drugiej osoby, a drugi się martwi a reszta nie uspokaja tylko nakręca.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-28 08:43 przez Maga86.

edytka123 (offline)

28-07-2015 08:33:29

Świecie
świetny ten bujaczek! przenosisz gdzie chcesz
a co polecacie dziwczyny łóżeczko czy kołyske
ja chyba skusze sie na kołyske ze względu na miejsce...

pregnant (offline)

28-07-2015 08:44:03

Maga
Już Ci pisałam ze lepiej nie będziemy odpisywać na swoje posty i myślałam że zrozumialas..nie obchodzi mnie Twoje zdanie i to co tam sobie myślisz..jesteś nieprzyjemna i wredna a ja od takich ludzi raczej z daleka..jesteś ginekologem że wiesz od czego bolal mnie brzuch? Wyobraź sobie że wczoraj rozmawialiśmy na ten temat z lekarzem i powiedziała że to przez to ze mi okres w ten dzień wypadał. NIE ZYCZE SOBIE ZEBYS PISALA COKOLWIEK NA MOJ TEMAT A TYM BARDZIEJ NA TEMAT MOJEGO DZIECKA!!!!! A jak tak Cię koleżanki lubią to proszę bardzo razem sobie założcie forum i wypisuj z nimi swoje mądrości

Marzena5 (offline)

28-07-2015 08:44:16

Bytom
Ruda ja na to wręcz chorowałam jak byłam z Mają w ciąży ale wtedy nie miałam co wymyślać po pierwsze mieszkaliśmy u teściów w jednym pokoju albo u mojej mamy też w jednym jak byliśmy i w sumie nie.miałam tyle kasy na to a dostałam taki z Fishera wiec zapomniałam ale teraz powiedziałam ze sobie nie daruje kurwa i musze mieć grinning smiley grinning smiley tez szukam używanego bo nowy drogi jak nie wiem przynajmniej wtedy te 3 lata temu był drogi ale teraz już się rozglądam za okazja grinning smiley


pregnant (offline)

28-07-2015 08:48:54

Annie
Dzięki kochana za wsparcie :*
Ruda
Boski też bujaczek grinning smiley zakochałam się...i jeszcze te kolory..
Ja dopiero wstałam smiling smiley mam problem z jedzeniem bo w ogóle nie mam apetytu..:/
Dzisiaj zajmuje się dziećmi więc nie wiem czy jest sens sprzątać w domu smiling smiley
Edyta
Ja mam łóżeczko jakoś nie jestem.tak.na 100% przekonana do kołyski bo nie wiem czy jest całkiem bezpieczna

Marzena5 (offline)

28-07-2015 08:59:18

Bytom
MAGA DOBRZE PEWNIE ZDAJESZ SOBIE Z TEGO SPRAWĘ ZE MASZ SPECYFICZNY CHARAKTER.. NIE SIĘ TY NIKON NA TYM FORUM ON NIE ODPOWIADA.. JESTES NIEMILA.. KRYTYKUJESZ CIAGLE.. OBRAŻASZ.. A TO NIE JEST MIEJSCE NA TO A SA PEWNIE FORA GDZIE MOŻE TO ROBIĆ WIEC MYŚLĘ ŻE TAM SIĘ UDAJ MY TUTAJ CHCEMY SPOKOJU I CIESZYĆ SIĘ CIAZAMI A NIE CO CHWILE SIĘ WKURZAC BO TOBIE NIC NIE PASUJE.. PEWNIE DOMYSLASZ SIĘ ZE NIE JESTES TU MILE WIDZIANA OSOBA.. MOŻE ZAŁOŻYC SOBIE NOWE LUTOWKI BĄDŹ DOŁĄCZYĆ DO INNYCH.. TE POWSTAŁY W MYŚLA O MIŁY SPĘDZANIA CZASU W CZASIE CIAZY CZEGO NIE ROZUMIESZ.. WIEC ALBO OD TEJ PO ZMIENIASZ NASTAWIENIE ALBO ŻEGNAMY Z TEGO FORUM. TYLE W TEMACIE.


pregnant (offline)

28-07-2015 08:59:33

Japierdziele przeczytałam jeszcze wiadomość do Julki poprostu śmiać się chce!!! Dziewczyno zmień forum iprzestan wypisywać głupoty!! Jak jesteś taka skrzywdzona to idź do psychologa a nie wyrzywasz się na mnie i na Julce!! Sorry dziewczyny możecie myśleć że jestem wredna i tak nie powinnam pisać ale ta kobieta psuje nam całe forum !!!

pregnant (offline)

28-07-2015 09:01:22

JA NAWET WIEM JA TAKIE FORUM SIE NAZYWA KAFETERIA TAM KAZDY SIBIE KRYTYKUJE A TY LUBISZ CISNAC LUDZIOM WIEC ZAPRASZAMY CIE TAM!!!!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.