LuUty-2o16 płaczące dziecko

Wysłane przez Marzena5 

Ruda23 (offline)

26-07-2015 19:52:20

Dublin
annie tak dziękuję bardzo przydatny :*
no ja ostatnio mialam w ręku m&m a mój ukochany do mnie "czy ty przypadkiem nie możesz jesc orzechów?" no i po m&m.. winking smiley
Ja czytałam , ze juz w 10 tyg sie porusza malenstwo tylko nie czuje tego matka ,ale u Ciebie w 13 moze już czuć ?grinning smiley oby oby dziecko na huśtawce potem będzie tak kopało, że bedziemy prosiły, ze by na chwile przestalo heeh


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

annie27 (offline)

26-07-2015 19:57:32

Lublin
Niech kopie ile chce smiling smiley Cudowne uczucie smiling smiley

pregnant Jutro Twoja długo oczekiwana wizyta!!! grinning smiley Ale się ciesze, no i czekam na wieści grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

26-07-2015 20:03:23

Hej dziewczyny
Ja jestem trochę podlamana bo ciągle brzuch mnie boli i cały dzień leżę...mam nadzieję że to nic złego tylko boli dlatego że dzisiaj mam dzień okresu tylko dlaczego bolało 22.07.. Ech męczy mnie to..mój m jest taki słodki i kochany..sam wszystko robi a mi pozwala odpoczywać smiling smiley podszedł do mnie podniósł bluzkę położył rękę na brzuchu pocałował a później powiedział że bardzo mnie kocha..pojechał do sklepu kupił mi krówki i na papierach są różne rzeczy napisane i otworzył jednego cukierka dał papierek synkowi i kazał dać mamie smiling smiley ja patrze a tam.piszę Uwielbiam Twój uśmiech smiling smiley

pregnant (offline)

26-07-2015 20:05:30

Annie
Też się kochana cieszę na te wizytę ale boję się strasznie i tak mi bardzo szybko dzień Zlecial..wy pewnie nie macie takich boli jak ja ?? Ja czuję taki tępy ból w podbrzusza i jest taki pomieszany jak by trochę boli jak na okres ale też jak by mnie ciągnęło..ech sama już nie wiem no i plecy na dole mnie bolą.

annie27 (offline)

26-07-2015 20:08:57

Lublin
pregnant Nie martw się na zaś tym bólem... jutro idziesz do lekarza powiedz wszystko, pokaz gdzie dokładnie Cię boli...

Odpoczywaj jeśli możeszsmiling smiley Romantyczny ten Twój mąż, mój taki nie jest tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

26-07-2015 20:10:50

Annie
Mój mąż jest taki od czasu do czasu grinning smiley są momenty że doprowadza mnie to zdenerwowania ale są momenty że jest mega kochany smiling smiley ale jak by był kochany cały czas to by mi się znudziło grinning smiley

Już sama nie wiem czym ten ból jest spowodowany. :/

annie27 (offline)

26-07-2015 20:15:55

Lublin
Dziewczynki zmykam oglądać film z moim m smiling smiley Jutro ma wolne to może się jeszcze coś będzie winking smiley grinning smiley

Dobranoc:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

26-07-2015 20:16:45

Annie
He he miłego oglądania smiling smiley buźka :*

_karolina_ (offline)

26-07-2015 22:11:06

hej Ciężaróweczki smiling smiley

jak Wam weekendzik mija? Bo ja wczoraj cały dzień bez prądu :-( taką okropną mieliśmy burzę, trąbę i nawałnicę że się okropnie bałam - okna wymyte lepiej niż Karcherem, ale wczoraj myślałam, że szyby powybija. Drzewa połamane, dachy pozrywane - to było straszne. U mnie w ogródki na szczęście nie było tak źle, ale u sąsiadów poprzewracało płoty i bramy powyrywało. I to tylko 10 min było, a w domu w moim mieście to dach wyrwało, ale to z połową ściany normalnie.

pregant - jutro nasz dzień, mnie tez pobolewa brzuch, jutro powiem o tym gince, i ogólnie mam problem z wstawaniem - kręci mi się w głowie.

co do witamin i kwasu foliowego to ja w 1 ciąży łykałam do końca razem z żelazem, bo mi lekarka powiedziała, że kwas foliowy zwiększa jego przyswajanie. kwas foliowy ciężko przedawkować - jest wydalany z moczem.

annie :-) korzystajcie póki jeszcze nie ma tego słodkiego zmęczenia po nieprzespanych nocach. ja mam córkę u mamy i sam na sam z małżonkiem, ale z przytulankami nici bo jutro badanie u gina...

ja swoją córkę szczepiłam, ale nie ta szczepionką skojarzoną, z tego, co czytałam to po nich są dużo większe powikłania niż po tych standardowych co były kiedyś. i kolejne dziecko też mam zamiar szczepić - ofiary braku szczepień? patrz --> afryka, tego u siebie nie chcemy? kiedyś ludzie umierali na odrę, polio, koklusz i inne choróbska, które teraz rzadko są notowane. Brat mojej teściowej na koklusz umarł - 61 lat temu. Teraz dzieci są szczepione, a te które nie chorują dlatego, że obecnie rzadko ta choroba występuje - dzięki szczepieniom. nie dajmy się zwariować modzie...

byłam dziś na basenie i troszkę się rozluźniłam, ale zmęczona jestem :-)

dziewczyny macie też napady lekkich duszności i przyśpieszonej akcji serca? kurde dzisiaj w kościele serce mi chyba przyśpieszyło do 120 uderzeń na minutę...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

_karolina_ (offline)

26-07-2015 22:14:05

ja mam juz wg usg 13 tydz i 3 dzień - już niedługo zacznę 14 młody kozak jak ten czas leci :-)


hahaha i i się dowiedziałam, że moje koleżanki ze starego oddziału też są w ciazy tongue sticking out smiley pracowało nas 5 i 3 obecnie są w ciąży. normalnie szok - i z jedną mamy podobny termin


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-26 22:16 przez _karolina_.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547450, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.