LuUty-2o16 płaczące dziecko

Wysłane przez Marzena5 

annie27 (offline)

28-07-2015 09:02:50

Lublin
Ja już napisałam do Maga co mysle o jej wypowiedziach... eh. Szkoda, że nie rozumie ze nie tylko mi sie to nie podoba... ;/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

28-07-2015 09:04:40

Wiecie co.szkoda się przejmować. Ja juz nawet jej postów nie będę czytać bo szkoda mi od was odchodzić.

Marzena5 (offline)

28-07-2015 09:06:04

Bytom
Dlatego uważam ze powinna opuścić forum bo tylko z jej powodu są ciągle jakies niesmaki..


pregnant (offline)

28-07-2015 09:07:31

Ide wypić kawusie bezkofeinowa. Dziewczyny olać to!!

annie27 (offline)

28-07-2015 09:09:28

Lublin
pregnant Jak patrze na nozki Twojej dzidzi to az sie usmiecham grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

28-07-2015 09:13:20

Annie
A czemu? smiling smiley

pregnant (offline)

28-07-2015 09:37:23

Kobiety w ciąży jak są na pierwszej w szpitalu to dają taka teczkę z różnymi kasiazeczkami..jak byłam w pierwszej ciąży dostałam niebieska a wczoraj dostałam różowa smiling smiley może jakiś znak he he :p

Marzena5 (offline)

28-07-2015 09:58:39

Bytom
Pregnant ja też uważam za znak to ze z Mają dostałam różowa kartę ciąży oczywiście losowo nie ze płeć znalazłam bo to na początku dostałam a teraz niebieska mam grinning smiley jej fajnie jakby nam to coś oznaczało ha ha grinning smiley


Geerafee (offline)

28-07-2015 10:01:00

Warszawa
Hej Kangurzyce winking smiley
O masz ale żeście od wczoraj sie rozpisaly i popluly jadem wszystkie :p
przestańcie przejmować sie opiniami swoimi nawzajem i nie czytajcie postów jak nie potraficie odpowiedzieć życzliwie.
To że ktoś z nas ma inne doswiadczenia z ciąży czy wychowania dziecka nie czyni nas ekspertem w sprawie zycia i postepowania innych.
To miejsce gdzie możemy zapytać o cos innych mam.... bo może akurat ktpras zna odpowiedź na nurtijace nas pytanie co nie znaczy od razu że sama cos takiego przeżyła. .. kobiety w ciąży sporo czytaja, przegladaja itym samym sstają sie w ich przekonaniu ekspertami samymi w sobie nie ?

Watpie by Maga zaczela znowu tu pisać po tym wszystkim , a jeśli jednak to mam nadzieję że w sposob mily i nie oceniający winking smiley

annie zadowolone z plecakow ! Sprobowalyby nie po mojej eskapadzie po lidlach smiling smiley
ruda fajna sprawa, pamietaj jednak że tego typu hustawki w odróżnieniu od bujaczkow fishera są jedynie do pewnej wagi, zazwyczaj do 8kg wiec.... starczaja na krotko. Po drugie, tak dziecko szybko sie przyzwyczaja do tego bujania i potem może nie chcieć zasypiać normalnie, nie wolno dzieciom spac w tym także długo, tak samo jak jeździć w fotelikach samochodowych winking smiley
Ja mialam bujaczek i tym razem tez kupie z pewnością winking smiley
pregnant jak patrze na zdjęcie twojego malucha to myślę : luzak w hamaku .. super jest :p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

28-07-2015 10:08:50

Marzena
No zobaczymy zobaczymy kochana smiling smiley

Greefee
Hehe dzięki kochana smiling smiley widziałam właśnie te plecaki w reklamie ale po pierwsze nie było nic ciekawego dla chłopców a po drugie mój chyba jest jeszcze za mały na taki duży plecak smiling smiley a muszę mu kupić bo mały do przedszkola idzie :p w ogóle dla dziewczynek jest wiele fajnych rzeczy a dla chłopców to jakoś nie za specjalnie Przynajmiej u nas :/
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546540, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.