LuUty-2o16 płaczące dziecko

Wysłane przez Marzena5 

pregnant (offline)

22-01-2016 14:10:20

8 dni <3

gabriela2503 (offline)

26-01-2016 12:21:00

Florencja
Witajcie drogie mamy! smiling smiley
Czekanie na dzidziusia to cudowny czas, który postanowiłam zbadać w mojej pracy magisterskiej.
Jeżeli chcecie się podzielić swoimi odczuciami, przeżywanymi stanami i radościami serdecznie Was zachęcam i proszę o pomoc w badaniu.
Oczywiście anonimowym, dodatkowo po raz pierwszy w Polsce przy użyciu smartfona! smiling smiley
Do przeprowadzenia badania będzie potrzebny również zaangażowany tatuśsmiling smiley
Poniżej przesyłam instrukcję na czym polega badanie. Przeczytajcie proszę i zastanówcie się czy możecie poświęcić troszkę
swojego czasu i baaaaaaaaaaaaaaaaaaardzo pomóc mi w badaniu.

Co jest potrzebne żeby wziąć udział w badaniu?
-para spodziewająca się dziecka
-oboje posiadający smartfony z dostępem do internetu

o badaniu:

Masz okazję do wzięcia udziału w niecodziennym projekcie badawczym, wykorzystującym metodę experience sampling, która pozwala na pomiar aktualnych przeżyć i doświadczeń.

Experience sampling method (ESM)

Metoda experience sampling staje się coraz bardziej popularna wśród psychologów i coraz łatwiej dostępna, dzięki powstawaniu aplikacji smartfonowych przeznaczonych do jej stosowania. Stosując tę metodę możesz np. pytać badanych o ich samopoczucie w różnych momentach, a następnie przeanalizować jego zmiany w zależności od czasu i innych kontrolowanych czynników. Metoda experience sampling znalazła zastosowanie w wielu dziedzinach psychologii, m.in. w psychologii zdrowia, psychologii klinicznej czy psychologii osobowości. Biorąc udział w badaniu, będziesz mógł zapoznać się z tą metodą lepiej niż poprzez czytanie o niej. Zobaczysz, w jaki sposób wygląda pomiar i jak przebiega całe badanie. Po zakończeniu badania, dowiesz się, jakie informacje udało się zebrać i jakie wnioski można z nich wyciągnąć.

Na czym polega badanie?
Badanie będzie wymagało wypełniania tej samej ankiety 5 razy dziennie przez 7 dni. Będziesz jednak zaskoczony tym, jak niewiele czasu to zajmie. Jednorazowe wypełnienie ankiety to mniej niż 2 min! Aby móc wziąć udział w badaniu potrzebujesz tylko smartfona z systemem Android lub iOS. Zainstaluj aplikację, postępując zgodnie z dołączoną instrukcją i noś telefon przy sobie przez 7 dni, reagując na powiadomienia wysyłane przez aplikację. Jeśli będziesz otrzymywać mniej powiadomień niż powinieneś, koniecznie skontaktuj się z nami mailowo.

POMIARY: są 3 pomiary za każdym razem przez tydzień.

-pierwszy 3-4 tygodnie przed zmianą (urodzeniem dziecka) tutaj pobieramy Lifepack "Co robisz?" z aplikacji (przez tydzień)

-drugi- 1 tydzień po zmianie (po urodzeniu dziecka) tutaj pobieramy Lifepack "Tydzień po zmianie"(przez tydzień)

-trzeci - 8 tygodni po zmianie (po urodzeniu dziecka) tutaj pobieramy Lifepack " 8 tygodni po zmianie"(przez tydzień)

Osoby zainteresowane i chętne do pomocy, bardzo proszę o kontakt mailowy: [email protected]

annie27 (offline)

27-01-2016 04:32:15

Lublin
Marzena - dopiero co zakładałaś wątek, a już Lenka jest z nami :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

verona1992 (offline)

27-01-2016 16:59:43

okolice Gdańska
Czas leci jak szalony, nie dawno dołączałam na te forum a już nie długo rodzić się bedzie smiling smiley
Jeszcze troszeczkę i moja Kruszynka będzie ze mną <3
Nadia <3



annie27 (offline)

31-01-2016 19:22:27

Lublin

Aguska24 (offline)

14-02-2016 15:32:28

Tychy
Witam dziewczynki smiling smiley miło Was poczytać winking smiley oj długi czas na ten portal nie zaglądałam smiling smiley Ja mam termin na 20 luty córcia będzie winking smiley



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2016-02-14 15:35 przez Aguska24.

annie27 (offline)

18-02-2016 15:16:14

Lublin
hej hej smiling smiley
jeszcze 3 z nas tylko nie urodzily tongue sticking out smiley hihihi


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Black (offline)

19-02-2016 11:16:32

Opole
Do końca lutego macie jeszcze trochę czasu tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Black (offline)

22-02-2016 11:46:47

Opole
Annie już dalej niż bliżej tongue sticking out smiley Byle nie przenosić tyle co ja grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.