LuUty-2o16 płaczące dziecko

Wysłane przez Marzena5 

Geerafee (offline)

28-07-2015 10:48:52

Warszawa
Musimy brać ślub z W? :p
Tym razem mam nadzieję że naprawdę tego chcesz a nie musisz winking smiley
Ps. Czy twoja córka jest z tamtego zwiazku? Jeśli tak koniecznie napisz plan wychowawczy to szybko zamkniesz sprawę smiling smiley taka wskazówka, która daje wszystkim na swoim przykladzie bo inaczej można sie wlec ze sprawami latami jak są dzieci :-/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

annie27 (offline)

28-07-2015 10:51:00

Lublin
Julia Mam nadzieje, ze będzie dobrze i szybko się zakończy ta sprawa :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

28-07-2015 10:52:52

julaa o taaak jestem spokojniejsza i szczesliwa smiling smiley ja juz temat Maga zakończyłam i nie zamierzam już nic pisać bo szkoda nerwów smiling smiley a co do rozwodu to kochana super będziesz miała to z głowy smiling smiley dobra za zmykam sprzątać i ugotować obiad bo jeszcze nic nie zrobiłam tongue sticking out smiley

juliaa (offline)

28-07-2015 10:55:24

Łódź
geerafee - mielismy brac slub za rok koscielny - zawsze marzylam o pieknej bialej sukni , gronie rodzinnym i tancach do rana grinning smiley , ale teraz rozwod i slub bo nie zdaze wziasc slubu przed porodem to w akcie urodzenia jako ojciec bedzie widnial byly maz nie W. niestety takie prawo :/
Co do planu- napisalam ze 2 week bedzie bral lenke do siebbie i 2 tyg w wakacje i 2 dzien swiat w swieta , alimenty 300 zl i bez orzekania o winie... niestety musialam isc na komprosim by zgodzil sie na rozwod bez orzekjania o wienie bo ona sadzi ze to moja wina -haha smiech na sali. i jeszcze chcial walczyc o dziecko zeby mieszkalo z nim. tyle wiem ze mu sie nie uda i powiedzialam zeby poszedl na usgode bo wojna wiecej straci niz zyska. nienawidze pajaca... wrrr.....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

juliaa (offline)

28-07-2015 11:00:34

Łódź
Pregnant - my wstalysmy o , sniadanie zjedzone w lozku i lezymy i lezymy, brak weny a tu pranie , gotowanie , sprzeatanie , prasowanie czeka i jeszcze zakupy z W tongue sticking out smiley
i to wszytsko do 14


Dziewczyny jakich maszynek uzywacie do depilacji miejsc intymnych? kurcze wszystkie mnie podrazniaja :/ musze sie co 2 dni maks depilowac...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ika88 (offline)

28-07-2015 11:08:09

Francja
Witajcie dziewczyny,

piszecie jak szalone smiling smiley i widzę że znowu jakiś konflikt się rozwinął, nie doczytałam do końca o co znowu chodzi ale jak już pisałyście każda mamusia martwi się o swojego malucha i to się nie zmieni do końca. Ja pomimo że czuję już jak mnie moje małe kopie to też się zastanawiam czy wszystko jest ok tam.

annie27 widziałam zdjęcia brzuszka i przyznam że super, wydaje mi się że mam podobny do Twojego albo nawet troszkę mniejszy a już jestem ile tygodni dalej smiling smiley no ale jeszcze może mi urośnie smiling smiley

a z leżaczkiem bujaczkiem to fajna sprawa też miałam na oku żeby go kupić ale mamusia mi odradziła, bo mówi że dziecko mi przyzwyczai się do bujania i później tylko problem będę miała. Oczywiście jak dostaniemy w prezencie to fajnie a jak nie to sami też nie będziemy kupować smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

annie27 (offline)

28-07-2015 11:26:51

Lublin
ika tomoja druga ciąża smiling smiley a ponoc po każdej ciąży brzuszek jest większy i bardziej widocznywinking smiley Zresztą każda ma również inna budowę winking smiley Nie martw się i Twój będzie duży winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

annie27 (offline)

28-07-2015 11:28:52

Lublin
ika Ja też chciałabym juz czuć ruchywinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Geerafee (offline)

28-07-2015 11:59:12

Warszawa
Julia jak to bedzie ex dopisany jako ojciec zamiast W ?
To ty jako matka w urzedzie to zglaszasz a nie z automatu dają no co ty winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

28-07-2015 12:04:40

Julia
Ja używam maszynki męża znaczy się nie tej samej grinning smiley poprostu ma dwie i wymieniam sobie od niego końcówki grinning smiley ja nie wiem ale ja to co drugi dzień się muszę golic bo tak mi szybko włosy rosnąl a na nogach to już masakra smiling smiley

Ika
Masz rację. Ja całe życie będę martwić się o swoje dzieci smiling smiley też już bym chciała czuć tak wyraźnie ruchy dzieciątka. Zazdroszczę Ci :p a na kiedy masz termin?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546570, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.