LuUty-2o16 płaczące dziecko

Wysłane przez Marzena5 

annie27 (offline)

27-07-2015 20:28:00

Lublin
pregnant Śliczne zdjęcie maluszka smiling smiley

Karolina Dobrze, że Twój maluszek taki ruchliwy smiling smiley

verona Chyba coś wcześniej zaszłas niż myślałas, może będzie dziewczynka?grinning smiley

Ja wizytę mam 20 sierpnia... to będzie 16 tydzień... pewnie nie dostane skierowania na usg, wiec pójdę prywatnie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Dorotaa (offline)

27-07-2015 20:43:47

Zielonka
Hej !

Dziewczynki wizytowe : Cieszę się że z dzidziami wszystko w porządku !
Ja mam za 3 dni wizytę , ale tylko kontrolną. A usg pewnie około 20 tygodnia .

U nas na bazarku jest komis z różnymi rzeczami dla maluchów.
Kupiłam dziś taki leżaczek

[link widoczny po zalogowaniu]
Tyle że za 50 zł smiling smiley
Będę tam zaglądać bo ma fajne rzeczy dla dzieci i tanio .

Majka moja jest taka niedobra że samą siebie przechodzi .
Nie mogę z nią wytrzymać momentami . Wrr...

dziś rano czułam motylki w brzuchu .
Jeszcze trochę i zaczną się ruchy smiling smiley

Dziś znajoma urodziła synka. 4720 i 60cm długi smiling smiley kawał chłopaka .
W swoje urodziny urodziła, fajny prezent .

Uciekam bo mi się wierci ta Majka po łóżku że aż mnie krew zalewa i marudzi wrr....




Geerafee (offline)

27-07-2015 20:54:36

Warszawa
Heyah brzuchatki !!
Ładowarka od lapka mi sie rozkraczyla wiec tylko na telefonie działam , musze poprosić Tomka żeby mi ogarnął to złącze znowu i bedzie działało :p
Ja dzisiaj latający dzień, biegałam najpierw po lidlach bo moje córki zazyczyly sobie plecaki z krainy lodu z reklamy a bydło juz o godzinie 7 wszystko skosilo :p
No ale że mam od zawsze dar przekonywania... to kierowniczka sklepu koło mnie podzwonila i mi odlozyli w innym sklepie :p
byłam też u fryzjera, jutro musze ufarbowac głowę bo ostatnia farba się nie przyjęła niestety :-/
To na tyle u mnie a co do was :
Pregnant wooohooo cóż za piękne zdjecie !! A tak sie martwilas , widzisz winking smiley
Karolina verona fajnie że kolejne badania pozytywne za wami.... patrzac na fotki ktore wrzucacie aż nie moge sie doczekać swojego badania w środę smiling smiley
Annie miło że ktoś zauważył że mnie nie ma :p

By the way.... śniło mi się dzisiaj że urodziłam maleńka dziewczynkę. .. ciekawe czy to proroczy sen czy raczejpprzeciwieństwo :p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

verona1992 (offline)

27-07-2015 21:21:29

okolice Gdańska
Annie No moze bedzie dziewczynka, bardzo bym chciala coreczke smiling smiley
Moze za miesiac sie dowiem kto mieszka w moim brzuszku smiling smiley



Maga86 (offline)

27-07-2015 22:39:41

Mielec
Pregnant
I po co tyle siania paniki? Z nerwów cię brzuch boli. Musisz dziewczyno troszkę poluzować nie chciałam pisać wcześniej, ale po tak długim czasie bez wizyty na bank zaczęłabyś krwawić. Bo o ile coś jest wykryte wczesniej to nic się nie dzieję, ale jak dzidzi umiera po jakimś czasie dochodzi do krwawienia.
Karolina
Jestem ciekawa czy dziewczyny od wyliczeń płci z owulacji i kalendarza chińskiego mają rację. Gratuluję parki też bym tak chciała.
Co do szczepień to ja mogę dużo napisać na ten temat bo moj syn jest artystą i to właśnie zaczęło się ujawniać po ostatniej dawce szczepionki,.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Maga86 (offline)

27-07-2015 22:48:43

Mielec
No artystą też jest autystycznym tak to na telefonie. Radzi się by jak dziecko ma mowę opóźniona przesunąć ostatnią dawkę szczepionki tą w 18 msc i broń boże nie szczepić szczepionkami skojarzonymi. Są ryzykowne. Powiece, że się znowu czepiam, ale jakoś mało to mnie obchodzi Julka nie żyjemy w krajach 3 świata by dzieci nie szczepić. To jest paranoja, a stwierdzając, że tak małe dziecko to okaz zdrowia to też przesada ja mogę tak napisać o synu ma prawne 10 lat i max 3 razy w życiu antybiotyk. Co do rzeczy po dziecku jeżeli sama sobie zarobilas na to wszystko to Twoj byly nie ma prawa, jeżeli jednak to on to ja się mu nie dziwię.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ruda23 (offline)

27-07-2015 22:49:05

Dublin
Ja dzis mialam gorszy dzien, bolał brzuch, hormony dały o sobie znac..
Dobranoc dziewczyny !ciąża


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

annie27 (offline)

28-07-2015 07:30:14

Lublin
maga Po pierwsze dziewczyny od kalendarza i innych... nie biorą tego poważnie to raz po drugie różne są teorie planowania płci dziecka. Chyba nim doczytałas ze jednej się zgadza drugiej nie. To tylko zabawa :-)

Po drugie nie podoba mi się jak się do nas odnosisz... mówię tu o pregnant i Julia... I pewnie nie tylko mi.

Posłuchaj po to jest forum żeby pisać o tym co nas niepokoi... tak jak robi to pregnant... My nie mamy krytykować a wspierać.
A Julka tez opisuje co się u niej dzieje, ale to nie daje mam prawa oceny jej życia....
Wypowiedzialysmy się w sprawie szczepień ale nikt jej nie ocenia.... A Ty robisz to za każdym razem.

Ciekawi mnie czy jesteś taka tylko na forum, bo nikt Cię nie zna czy w codziennym życiu tez.

Osobiście nie chciałabym mieć takiej koleżanki która zamiast mnie wspierać ocenia i krytykuje... smiling smiley

Dziękuję i pozdrawiam :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-28 07:32 przez annie27.

annie27 (offline)

28-07-2015 07:40:45

Lublin
dorota Fajny leżaczek, ja też na pewno kupię :-)

Geraafe Dobrze, że u Ciebie wszytko dobrze :-) Niech Twój T naprawia :p Dziewczynki zadowolone z plecaków?:-)

Hej dziewczynki :-)
Wczoraj miałam znów romantyczny wieczór z moim msmiling smiley Oglądalismy horror, a ja w kilku momentach poczułam w brzuchu motylki :-) Nie było to ciągle tyko od czasu do czasu takie chmyzianie :-)
Trochę bolą mnie piersi... często siusiam, brzuszek rosnie smiling smiley jak będę na kompie to wstawię jak mi się zmienił od 11t :-)

Dziś zabieram synka do jupi parku winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Ruda23 (offline)

28-07-2015 08:16:34

Dublin
Hej:*
Ja juz po sniadanku, za niedługo wychodze do pracy. Za oknem słoneczko, jest szansa na jakis ladny dzien! grinning smiley, bo od dwoch dni lało sad smiley
Ja motylków nie czuję, ale za to piersi czuję bardzo hehe, najczesciej sikam w nocy , klade sie o 23 a wstaje o 1,3..masakra ;/

annie27 cieszę się,ze znow romantico zawitało :joliecouette: oby jak najwiecej takich wieczorków dziecko skaczące po kanapie
Zazdroszczę wam tych motylkow tez juz chce tez juz chce grinning smiley
co do maga też popieram zdanie annie milczysz jakiś czas a póżniej jak zaglądasz na forum to za każdym razem próbujesz być mądrzejsza i snuć teorię na każdy wypowiedziany przez nas temat.. to nie ładne i nie miłe <fuj>


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.