Ciąża Ci służy! Styczeń 2016

Wysłane przez tynka03 

tynka03 (offline)

12-07-2015 17:47:23

właśnie miałam pisać że pusto na forum pewnie dziewczyny korzystają z weekendu i z ładnej pogody smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

aangie (offline)

12-07-2015 17:52:53

Nowe Ogrody
tynka u mnie właśnie pada...

magda86 (offline)

12-07-2015 18:22:31

Pruszków
Cześć dziewczyny, ja własnie odespałam weselne szaleństwa smiling smiley
Jakoś podwójnie zmęczona byłam, a poszliśmy spać o 2:30, więc jeszcze nie tak późno.
Wytańczyłam się, pojadłam, a teraz ręcę mnie bolą i nogi winking smiley

Pogoda dziś u nas bardzo ładna, ciepło i słonecznie. Ale pól dnia przespałam winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

justynad (offline)

12-07-2015 19:30:22

Hej smiling smiley weekend niestety szybko minął. .. u mnie nadal mdlosci i wymioty nie mam już siły. .. byłam ostatnio na usg i z maleństwem wszystko ok za 3 tygodnie kolejne usg .


[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

12-07-2015 19:42:27

Świebodzin
Hej! U mnie weekend minął jak pozostała część tygodnia, jakoś nie odczułam różnicy tongue sticking out smiley

Aangie, współczuję bólu głowy. Tak długo Cię trzyma? sad smiley

Magda, super z tym weselem. Też bym sobie pojadla, bo nie tańczę.

Tynka i Magda, u Was już 15 tydzień! Ale szybko leci smiling smiley

Justyna, dalej się męczysz, biedna sad smiley U mnie brak jakichkolwiek objawów ciąży. Ostatnio nawet skakałam na skakance i nic mnie nie bolało tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

13-07-2015 07:28:25

aangie - a u mnie właśnie wczoraj fajna pogoda. yla. nie za zimno nie za gorąco. w sam raz żeby cały dzień na podwórku spędzić smiling smiley

Magda fajnie ze wesele udane smiling smiley tez się zadziwiająco dobrze bawiłam na ostatnim. nie myślałam że tak będzie hehe smiling smiley nie wiem czy iść na nast 10 dni po amnio... ale to praktycznie pod domem to może pójdę chociaż pojesc sobie bo tańczyć nie będę smiling smiley

Justynad współczuję mdłości i wymiotów. .. ale ważne ze z dzidzia wszystko ok. niech rośnie maluszek zdrowo !! smiling smiley

zokiki noo szybko szybko smiling smiley ale u ciebie tydzień mniej tylko smiling smiley u mnie też zero objawów smiling smiley poza rosnącym brzuszkiem hehe

właśnie, dziewczyny czujecie juz jakieś falowanie w brzuszku? bo ja czasem ... I tak się zastanawiam czy to nie dzidzia.. ale w pierwszej ciąży dopiero w 18 tyg coś poczułam smiling smiley pamiętam to było w kinie na pile w 3d haha

musze wstawać core zgarnąć do przedszkola bo w czwartek i piątek nie była a dziś mam trochę pracy to przydałoby się żeby poszła smiling smiley

Miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

1bananek (offline)

13-07-2015 11:03:37

Myślenice
Witam dziewczynki serdecznie. Dołączam do Was wkraczając jednocześnie w 14 tydzień pierwszej ciąży. Jak to młoda przyszła mama jestem pełna obaw czy wszystko z maluszkiem ok a jednocześnie bardzo szczęśliwa ze go mam w brzuszku. Serduszko pięknie bije a maleństwo jest bardzo ruchliwe. Dziś USG prenatalne i mam nadzieje usłyszeć ze wszystko w jak najlepszym porządku. Pozdrawiam wszystkich mamusie

tynka03 (offline)

13-07-2015 11:28:40

Bananek - witaj smiling smiley Super że dołączyłąś smiling smiley Powodzenia na prenatalnych !! smiling smiley Trzymam kciuki smiling smiley Powiedz coś wiecej o sobie smiling smiley?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

1bananek (offline)

13-07-2015 11:40:25

Myślenice
No coz jesteśmy wielkimi szczęściarzami jesteśmy po ślubie 3 miesiące a para 8 lat. I w noc poślubna otrzymaliśmy najpiękniejszy prezent smiling smiley jeśli chodzi o dzidziusia to od początku wszystko ok dowiedziałam się o ciąży bardzo wczesnie bo juz w 4 tygodniu a ze jestem niecierpliwcem to na drugi dzień zrobiłam betę żeby potwierdzic test i wyszło piękne 500winking smiley a na kolejny dzień prywatne USG i choć lekarz mówił ze może jeszcze nie być nic widać to już pęcherzyk był widoczny smiling smiley) i tak sobie żyjemy od wizyty do wizyty na ostatniej tj 10w4d widziałam bobasa jak hasa i macha wszystkimi konczynami tętno piękne 164 uderzenia no i dziś mam badania prenatalne i troszkę się stresuje bo jestem nerwusen i Lubie sobie wkręcac źle myśli gdy wszystko jest w porządku. Od początku ciąży obolałe piersi które juz sporo urosły i ciągle parcie na pęcherz. Od rzucenie całkowite od mięsa za to dużo warzyw owoców i nabialusmiling smiley)

aangie (offline)

13-07-2015 12:07:57

Nowe Ogrody
Witaj Bananek smiling smiley Nie mogę się z Toba nie zgodzić.. Faktycznie piękny prezent sobie sprawiliście w noc poślubną grinning smiley Badania na pewno wypadną dobrze. Niepotrzebnie się stresujeszwinking smiley My kobitki tak już mam, że lubimy zamartwiać się na zapas..

Ja mam wreszcie jutro wizytę i odczuwam lekki niepokój. Maleństwo będzie miało mierzoną przezierność.. W sumie jestem dobrej myśli, a ten niepokój to naturalny odruch.


Na forum Lutówek został podjęty wątek zakupów i wyborów wózków i materacy. Nie ukrywam, że już przeglądnęłam sporo stron w necie poświęconym tym rzeczom. W pierwszej kolejności praktycznie zdecydowałam się na wózek 3 w 1.. wynalazłam nawet jeden dość drogi.. i materac lateksowy Hewea. Teraz jednak im więcej wpisów dziewczyn czytam, tym mam więcej wątpliwości. Czy wózek nie za drogi i czy nie lepiej kupić najpierw gondoli, a później oddzielnej spacerówki. Nie mam w ogóle doświadczenia, więc chętnie posłucham rad od doświadczonych mam, a także sugestii dotyczących wyborów tych z Was, które będą mamami po raz pierwszy..


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.