Ciąża Ci służy! Styczeń 2016

Wysłane przez tynka03 

1bananek (offline)

13-07-2015 12:14:31

Myślenice
Mnie też już korca zakupy dla dzidzi i nie mogę się doczekać kiedy poznam płeć. Jest mi ona zupełnie obojętna każde będę kochać z całego serca ale pasuje wiedzieć od których szwagirek co pociągac hehewinking smiley ja wozek zdecydowanie 3w1 wiele opinii słyszałam i każda dobra. Te wózki mają odtazu fotelik do samochodu co jest dużym plusem. Mojej przyjaciółki synek ma 8 msc a już go wozi w spacerowce wiec dla mnie osobne wózki to strata kasy bo nie przewidzisz jak dzidzia będzie wolała. Na internecie jest mnóstwo ofert na bije raczej w wózki używane bo jednak 2000 zł za wozek to troszkę kasy.

1bananek (offline)

13-07-2015 12:16:08

Myślenice
Ale to oczywiście tylko moje zdanie każda mama zrobi jak uważa

aangie (offline)

13-07-2015 12:21:34

Nowe Ogrody
Muszę trochę jeszcze poczytać o tych wózkach. Od początku podejrzewałam, że jego wybór sprawi mi najwięcej problemów i będę miała sporo dylematów winking smiley
Ostatnio nawet próbowałam znaleźć odpowiedź w necie, jakie kółka są najlepsze.. pompowane czy piankowe..Ale jak wszystko, zarówno jedne jak i drugie mają swoich zwolenników, jak i przeciwników..


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

13-07-2015 12:28:41

bananek - to rzeczywiscie super wam się udało smiling smiley Fajnie ze wszystko ok, tez wczesie mi testy potwierdziły ciąże smiling smiley w 22 dniu cyku smiling smiley Nie stresuj się za dużo z dzidzią na pewno bedzie ok smiling smiley

aangie - za twoją wizytę tez trzymam kciuki smiling smiley Daj znac koniecznie po smiling smiley Co do wózków to ja od jakiegos czasu mam upatrzony jeden model smiling smiley xlander x pulse smiling smiley Tylko nie wiem czy bede kupowac gondolkę... jezeli bedzie chłopak to pewnie tak a jezeli nie to dla dziewczynki gondolka (różowa) zostanie po starszej siostrze smiling smiley tylko spacerówke dokupimy i fotelik bo stara jest ohydna smiling smiley Co do kółek to własciwie zalezy gdzie bedziesz jeżdzic i ile smiling smiley jezeli po miescie, równych chodnikach czy galeriach to nie bedą potrzebne duze piankowe, a raczej małe i skrętne.. oczywiscie tylko solidne bo ja oszczedziłam przy spacerówce w pierwszej ciazy i potem kazdy krok przyprawiał mnie o ból głowy tongue sticking out smiley takze taki kółka muszą być solidne smiling smiley no a jezeli spacerki planujesz po laskach czy nierównych drogach to zdecydowanie lepsze beda duze i pompowane koła smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

13-07-2015 12:37:59

Ja za to waham się nad łózeczkiem smiling smiley Chciałam takie piękne z ciemnego drewna, z białymi elementami grinning smiley ale nie wiem czy nie zdecyduje się na turyztyczne.. z powodów hmm smiling smiley mieszkaniowych smiling smiley W zeszłym roku zaszalelismy i kupilismy sobie do sypialni piękne, ogromne, pachnące i cholernie drogie drewniane meble tongue sticking out smiley a że sypialnia mała i decyzja podjeta w sumie pod wpływem chwili too zapomniałam o łóżeczku... ogólnie rzecz biorąc wejdą do sypialni meble i łóżko i nic więcej smiling smiley planowałam łóżko wyniesc i wstawic łóżeczko i fotel jakis do karmienia .. ale wtedy my bedziemy spac w innym pokoju i tam tez łózczeko przynajmniej na poczatku by się przydało.. a jak by np ktos przyszedł to dobrze by było wyprowadzic te łózeczko do sypialni dizecka. Ogladałam juz nawet takie turyztyczne łóżeczka, całkiem fajne z przewijakiem itp.. no ale jakies tkaie mało stabilne mi się to wydało no i nie wiem co robić.. moze własnie kupic jednak wózek 3 w 1 a stara spacerówke wziac do domu i w pokoju dziecka zostawic łózeczko na stałe .. no i jestem w kropce ehh a moze nzajde tam jakies małe rozkałdane łózko przy którym zmiesciło by sie łózeczko i bysmy tak przejsciowo tam spali.. ehh no nie wiem, mam nadzieje ze nie namotałam za bardzo tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

1bananek (offline)

13-07-2015 12:48:50

Myślenice
Tynka- my też mamy problem z ustawieniem wszystkiego ponieważ mieszkanko mamy niewielkie ok 30m2 i musimy to przemyśleć żeby wszystko w miarę grało. Mnie się strasznie kołyski podobają ale podobno to tylko dla bobaskow bo jak potem dziecko rośnie i zaczyna wstawać to nie jest regulowane i może być niebezpieczna; / a planujecie dziecko odstawiac do łóżeczka czy żeby spało z Wami?smiling smiley

tynka03 (offline)

13-07-2015 13:00:31

Bananaek - wolaąłbym jednak zeby spało w łózeczku smiling smiley Z pierwsza córa nie było tych mebli grinning smiley no i łóżeczko stało obok naszego łożka i karmiłam ją piersia wiec jak usnełam to spaliśmy razem ale jak się przebudzałam to odkładąłam ja do łóżeczka, tylko ze to było pół metra od naszego łóżka.. wiec moze jednak jakies nieduze spanko uda mi się tam zmiescic żeby chociaz przez pierwsze miesiace byc przy dzidzi smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

13-07-2015 14:15:54

Pruszków
Hej dziewczyny,

też już zastanawiałam się nad pokoikiem i łóżeczkiem. Mamy 2 pokoje, salon i sypialnia i doszliśmy do wniosku, że przez pierwsze 2 lata maluszek spokojnie może spać w naszej sypialni i nie ma potrzeby przerabiania jej od razu na pokój dla dziecka.
Jakoś szkoda nam rezygnować z sypialni winking smiley
Liczymy, że za ok 2-3 lata przeniesiemy się do większego mieszkania, więc nie będzie problemu.
Łóżeczek jeszcze nie oglądałam, ale też nie może być za duże, bo w sypialni jest ograniczona przestrzeń...


[link widoczny po zalogowaniu]

marta_kwasnik (offline)

13-07-2015 14:17:28

Witam przyszłe mamusie smiling smiley z chęcią do Was dołączę, tym bardziej że to pierwsza dzidzia. Za chwilę idę na kolejną wizytę, trochę się stresuje bo pierwszy raz bez tatusia, który w tym czasie remontuje nam mieszkanie smiling smiley

tynka03 (offline)

13-07-2015 14:52:48

Magda - to ja podobnie nie za bardzo chce sie rozstawać z sypialnią, ale jakos to bedzie.. muszę juz bo nie ma tam miejsca na łóżeczko hehe tez myslelismy nad czyms większym ale na razie zajęlismy się generalnym remontem tego, wiec pewnie się to troche rozejdzie w czasie smiling smiley

Marta_kwasnik - witaj smiling smiley Trzymam kciuki po wizycie, koniecznie daj znac po co tam u dzidzi, no i dopisz się obowiązkowo do tabelki smiling smiley

Mi dizs praca w domu jakos nie idzie .. a to zaprowadzic Anitke do przedszkola, to odebrac, to obiad dla szwagrów zaniesc (remontują mieskzanie) tongue sticking out smiley i jakos zaraz cały dzień zleci a ja moim kierowcom nic nie znajde sad smiley Do tego zgaga mnie meczy straszliwa ..;/ Poczytałabym chętnie i poszła spac tongue sticking out smiley

Miłego popołudnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.