Ciąża Ci służy! Styczeń 2016

Wysłane przez tynka03 

magda86 (offline)

13-07-2015 15:38:12

Pruszków
Dziewczyny, mam pytanie z innej beczki.
Wybieram się na początku sierpnia na urlop, bardzo lubimy z mężem Grecję i w tym roku też byśmy chcieli polecić właśnie tam. Rozmawiałam już z moja gin i nie widzi przeciwwskazań, ewentualnie powiedziała, żebym zrobiła tylko zastrzyk przeciwzakrzepowy.
Głównie pytam obecne na forum mamy, czy zdarzyło Wam się latać samolotem w ciąży? Nie miałyście żadnych problemów?


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

13-07-2015 15:51:35

Magda ja niestety nie pomoge bo nie latałam.. ale mysle ze jak tylko Ty dobrze się czujesz to samo latanie nie jest szkodliwe jeszcze na tym etapie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-13 15:52 przez tynka03.

1bananek (offline)

13-07-2015 18:19:41

Myślenice
Właśnie wróciłam z badania genetycznego generalne super wszystko prawidłowo a mała(przypuszczenia gina) to istne ADHD. robiła wszystko by nie dać się zbadać musiałam się bardzo powstrzymywać by nie ryknac śmiechem. Lekarz pytal po kim to takie złośliwe hehewinking smiley)Bardzo mi ulzylo!!!smiling smiley

tynka03 (offline)

14-07-2015 09:27:37

bananek - fajnie ze moglisci poogladac szkraba smiling smiley to duza radosc widziec jak rośnie !! no i ze wszystko ok, jeszcze z raz potwierdzą i bedziemy gratulowac córeczki smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Batusia (offline)

14-07-2015 10:51:41

Łódź
Witajcie Dziewczyny smiling smileyWitam nowe stycznióweczki, które dołączyły smiling smiley
Wybaczcie moje milczenie, wczoraj miałam w końcu przeprowadzke, do nowego mieszkania, a z trójka dzieci przeprowadzka to istny Armagedon Mr. Green
Wszystko mamy w workach i pudłach, mąż właśnie meble kuchenne składa, więc jest nadzieja, że zacznę niebawem rozpakowywać, wczoraj 30 minut szukałam talerzy,bo mąż zapomniał podpisać pudło tongue sticking out smiley
1 bananek super, ze wszystko ok na usg, no to za kilka tygodni, nieźle dzidzia bedzie cię kopać jak taka ruchliwa smiling smiley
Która z dziewczyn jeszcze w tym tyg ma wizytę i usg?Ja mam we czwartek usg genetyczne,nie mogę się doczekać, juz niedługo,ale i tak mi się dłuży,. pomimo , że mam opór pracy w domu po przeprowadzce winking smiley
Kurcze tak patrze na te wasze suwaczki i wy juz macie 14 i 15 tydzień, a ja dopiero 12 tyg, tzn , że terminy macie max 1-3 styczeń tak?
Co do ruchów malucha, to w 16 tyg jak najbardziej w drugiej,czy trzeciej ciaży można czuć już dzidziusia, w pierwszej ciaży czułam dopiero koło 19-go tygodnia,ale zaczął odrazu zdecydowanie, wiec wątpliwosci nie miałam żadnych , że to właśnie syn mnie kopie, natomiast w drugiej ciaży czułam juz w 16 tyg, a w trzeciej 15,5 tyg poczułam ruchy, jeszcze żadkie były, nie zawsze widocznie trafiała, bo jeszcze mały dzić na tym etapie jest, ale mocne na tyle były, że też wiedziałam, że to dzidzia smiling smiley
Lecę co nieco rozpakowywać, zajrzę koło południa smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

OKTUŚ:


ORIANA:


OLGA:

tynka03 (offline)

14-07-2015 11:01:34

Batusia - fajnie ze na nowym mieszkanku juz smiling smiley Zazdroszcze smiling smiley u mnie chłopaki robią z płyty szafe na korytazu dzis smiling smiley moze niedługo bedzie widac jakies efekty hehe. Trzymam kciuki za czwartek.. ja swojego dzidziusia zobacze jutro smiling smiley Bedą go monitorowac podczas wkłucia wiec pewnie oka od niego nie oderwe smiling smiley Modle sie zeby wszystko przebiegło pomyślnie jutro !! a potem jeszcze "tylko" 3 tyogdnie stresu sad smiley Ja to ci powiem ze wczoraj raz to az było widac tee ruchy przez chwile smiling smiley tak delikatie, ale zawsze smiling smiley Dzis rano przed 6 jak maz do racy wychodził to tez kilka kopniaków dostałam smiling smiley Cudowne !! smiling smiley A co do terminu to taak.. mi z om niby wychodzi 6 styczeń ale owu miałam nie 14 a 11 dnia, wiec z pierwszego usg od razu termin wyszedł na 3 styczeń smiling smiley i myśle ze to jest dobry termin bo się z owulacją pokrywa smiling smiley a ostatnio nawet 30 i 27 grudzień mi wyszedł smiling smiley

No nicc wracam do pracy.. tak ciezko mi sie skupi, bym wolała spokojnie nad kolorami ścian myslec smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Zokiki (offline)

14-07-2015 11:22:34

Świebodzin
Witam nowe stycznióweczki smiling smiley

Batusia, Tynka, ale fajnie macie dziewczyny z tymi remontami i przeprowadzkami, lubię takie akcje tongue sticking out smiley W domu nie mogę sobie nawet łóżka przetransportować w nowe miejsce żeby było inaczej, bo zaraz mąż beczy, czemu tak a czemu tak tongue sticking out smiley

Bananek, dzieciaczki zazwyczaj wiercą się i skaczą na tym usg tongue sticking out smiley U mnie też tak mała zawsze szalała, a teraz jest grzeczna :]

Magda, ja nigdy nie latałam samolotem (chociaż bardzo bym chciała!), ale mam znajomą co latała w ciąży, chyba to był już 6. miesiąc. Śmiało leć jak dobrze się czujesz smiling smiley

Ja mam wizytę dopiero w przyszłym tygodniu, w poniedziałek idę do laboratorium.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

14-07-2015 11:35:12

zokiki noo troche jest tego bujania się grinning smiley mój maz na szczescie lubi zmiany, powymyslał tyle rzeczy ze chłopaki mają co robić smiling smiley ale przynajmniej bedzie wygodnie smiling smiley Ja ogólnie tez lubie takie akcje ale teraz w caizy jakos nie mam weny więc większosc tematów jemu zostawiam, tylko jakies ew wątpliwosci rozwiewam smiling smiley Z jednej strony dobrze ze nie musze sie tym zajmowac (dodatkowo mieszkamy u mamy bo w domu biało jak w piekarni smiling smiley ) ale z drugiej potem pewnie bede załowac ze czesc rzeczy zrobiłabym inaczej.. alee cóż, cos za cos smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

14-07-2015 11:44:46

Pruszków
tynka, super, że już czujesz ruchy! Ja już się nie mogę doczekać.
Wizytę mam jutro, więc czekam niecierpliwie smiling smiley

Ja nie znoszę przeprowadzek, remontów itp. Zawsze to dla mnie męczarnia. Ale za to najbardziej lubię ten pierwszy dzień, gdy wszystko wypakowane, posprzątane, na swoim miejscu smiling smiley
Przeprowadzka już za mną, półtora roku temu i szczerze mówiąc, myślimy o większym mieszkaniu, ale ja jakoś nie naciskam winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

14-07-2015 11:47:22

Magda - noo jednak od nowa wszystko zaczynac tak czesto to nie za fajnie smiling smiley Trzeba troche pomieszkac smiling smiley Ja na razie nie czesto i nie mocno ale delikatnie coś czuje smiling smiley JAkos tak w pierwszej ciazy nauczyłam sie odróżniac ruchy dziecka od ruchów jelit grinning smiley i jestem na 99% pewna ze to dzidzia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545992, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.