Ciąża Ci służy! Styczeń 2016

Wysłane przez tynka03 

Black (offline)

14-07-2015 19:49:05

Opole
Tynka mdłości, wymioty, zgaga - ja mam pełen komplet i wachlarz grinning smiley
Z kolei ja się na prenatalne nie zdecydowałam, ani wiek do tego ani wyniki genetycznego smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

aangie (offline)

14-07-2015 19:52:05

Nowe Ogrody
tynka idę prywatnie. Wiekiem się nie łapię i wyniki też dobre.

Black (offline)

14-07-2015 20:04:06

Opole
Aangie z ciekawości zapytam, ile Tobie policzyli za prenatalne?


[link widoczny po zalogowaniu]

1bananek (offline)

14-07-2015 20:25:28

Myślenice
Dziewczynki a ja mam pytanie czy do gin chodźcie na fundusz czy prywatnie. Ja zdecydowałam się prywatnie bo u mnie w miesiecie nie mam zaufania do NFZ sprzęt w przychodni tez przestarzały no i postawiłam na chwalonego gin i nie żałuję ani trochę pod względem cenowym naprawdę super ale najważniejsze jest to ze jest bardzo dobry w tym co robi i przy nim mam spokój ducha. Poświęca tyle czasu ile potrzebuje we wszystkim jest racjonalny.niektórzy są zdziwieni ze marnuje kasę ale ja tak nie uważam szczególnie ze to moja pierwsza ciaza i potrzebuje się czuć pewnie.

Black (offline)

14-07-2015 20:45:45

Opole
Bananek to ja odpowiem tak, na początku byłam prywatnie, dwa razy - i to był najgorszy koszmar. Bo pierwszy lekarz powiedział że to pewnie pozamaciczna (a była wczesna, po prostu niepotrzebnie robił usg w tym terminie), a drugi tak mnie zmasakrował usg że z krwawieniem w końcu wylądowałam w szpitalu. A tam państwowo mnie zbadali i ogarnęli profesjonalnie. Teraz w sumie też chodzę na NFZ i już sobie nie chwalę, zmieniam. No jak widać i tu i tu czarne owce się zdarzają grinning smiley Na pewno prywatni mają lepszy sprzęt smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

magda86 (offline)

14-07-2015 20:47:52

Pruszków
tynka, to jutro amnio? Trzymam kciuki! Będzie dobrze!

Co do rozstępów, muszę chyba w coś zainwestować, bo nie wiem jak będzie...

Zdecydowałam się na lekarza prywatnie, ale niestety, bije trochę po kieszeni. Do tego badania przeróżne, a jestem przeewrażliwiona i robię wszystko co popadnie.

Z mojej gin jestem bardzo zadowolona, bo zawsze wszystko dokładnie tłumaczy, zadaje pytania, odpowiada na wszystkie pytania, nawet najgłupsze smiling smiley Do tego wiem, że zawsze mogę do niej zadzwonić, nawet w niedzielę, jeśli coś mnie niepokoi.
Robiła mi też badania genetyczne, dokładnie, cierpliwie, wszystko omawiała, pokazywała nawet gdzie maluszek ma żołądek, choć ja i tak go nie widziałam winking smiley

Najwięcej jak na razie kosztowała wizyta z usg prenatalnym i przy okazji z testem Pappa.
Dziewczyny, ale co tu dużo gadać, przed nami jeszcze większe wydatki, dziecko to podobno skarbonka bez dna winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

1bananek (offline)

14-07-2015 20:53:55

Myślenice
A no zgadza się zależy na kogo trafisz. Są rewelacyjnie lekarze również na fundusz ale wydaje mi się ze prędzej znajdziesz go w większym mieście niż w małej miesci nie jak moja. Ja mieszkam 30 km od Krakowa i zastanawiałam się chwilę nad prowadzeniem tam ciazy ale z lenistwa mi się nie chciało tam dojezdać poza tym znalazłam w porę świetnego lekarza. Oj zgadza się dziecko kosztuje od pierwszych tygodni w brzuchu ale wole wydać na nie niż na głupoty. I mam spokój ducha. Ja powierzyłam ma skórę oliwce Bambino; P będę obserowac jak się spisuje żeby w razie "W" w porę zmienić

magda86 (offline)

14-07-2015 21:11:58

Pruszków
Oliwki używam już od dłuższego czasu, jeszcze zanim byłam w ciąży. Ale miałam moment kiedy w bardzo krótkim czasie przytyłam kilka kilo i do dziś mam dwa sporawe rozstępy na... plecach, w okolicy krzyża. I kilka na pośladkach, ale już mniejszych. Ale niedawno widziałam program w tv, w którym występowała jedna z uczestniczek Top Model po porodzie. Powiem szczerze, że nie sądziłam, że aż takie rozstępy na pośladkach mogą być :/ Trochę mnie to przeraziło


[link widoczny po zalogowaniu]

pregnant (offline)

14-07-2015 21:19:03

Hej dziewczyny smiling smiley od casu do czasu was podczytuje smiling smiley magda86 ja mam rozstepy tam gdzie jest to tylko mozliwe :/ nie są grube są cieniutke ale sa...najpierw robią się fioletowe a pożniej robia sie blade..smiling smiley i prawie ich nie widac smiling smiley kochana powiem Ci że jeśli kobieta ma miec rozstępy to żadna oliwka nie pomoże ani żadne kremy:/ ja to już nawet te moje rozstępy kocham grinning smiley a powiedzcie kochane czujecie już ruchy maluszkow??

aangie (offline)

14-07-2015 21:53:33

Nowe Ogrody
Black jutro zamierzam się umówić i zapytam o cenę. Nastawiam się na 400-500 zł
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545982, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.