WRZEŚNIOWE MAMY 2015

Wysłane przez goskaliszka 

Eris1990 (offline)

21-07-2015 15:57:32

Suwalszczyzna
Dziewczyny co do becikowego to jest próg w wysokości bodajże 1922 zł na członka rodziny . Oczywiście dzieciątko też jest już brane pod uwagę . Nie wiem jak jest u was ale u mnie w gminie przysługuje dodatkowy zasiłek rodzinom u których dochód nie przekracza kwoty około 500 zł . Do tego jest również zasiłek rodzinny , ale kryteriów przyznawania nie pamiętam . My załapiemy się, tylko i wyłącznie na ten 1000 zł . Nie wiem jak to jest , gdy się mieszka z teściami czy są brani pod uwagę czy nie . Koleżanka przy składaniu wniosków musiała złożyc dodatkowe oświadczenie , ze wspólnie z męzem prowadzą osobne gospodarstwo domowe i teściowie nie byli wliczani , bo inaczej nie załapali by się na dodatkową kasę oraz zasiłek rodzinny .

U mnie wyprawka w większości gotowa . Wózek kupimy miesiąc przed terminem , do tego jeszcze wanienkę , pampersy , cos do pępuszka i aspirator do noska i będzie chyba wszystko . Musze także kupic sobie pare rzeczy na pobyt w szpitalu ... ale chyba wszystko już ogarnę za jednym razem . Torbę do szpitala mam zamiar zacząć pakować miesiąc przed terminem .
u mnie też pogoda śliczna , choć może trochę za ciepło , niedawno wróciłam z długiego spacerku i teraz odpoczywamy .

Becia pięknie wyglądasz , brzusio śliczny piłeczkowaty.

Karolaroc (offline)

21-07-2015 16:15:07

Toruń

kaajja (offline)

21-07-2015 17:23:36

Łódź
Monika91 będziesz rodziła w CZMP?

duszek03 (offline)

21-07-2015 18:37:37

Łódź
kaajja a Ty gdzie zamierzasz rodzić?

Kasiulla chyba też w Rydygierze... z tego co pamiętam ale może sama niech napisze... no właśnie odezwij się !! smiling smiley

U mnie bezzmiennie Rydygier smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-07-21 18:38 przez duszek03.

kaajja (offline)

21-07-2015 18:41:44

Łódź
Ja w CZMP

Monika91 (offline)

21-07-2015 19:08:05

Pabianice

Eris1990 (offline)

21-07-2015 20:05:16

Suwalszczyzna
A to moja Piłeczka. Zdj robione tydzień temu . Jutro będę cykac kolejne do aktualizacji. smiling smiley Rośniemy jak na drożdżach .
Dziewczyny zazdroszczę tym które mieszkają w tym samym mieście . Może będziecie miały okazje wspólnie z dziećmi na spacerki wyskoczyć smiling smiley

fasolkaa (offline)

21-07-2015 20:25:37

Wysoka
Cześć dziewczyny!
Strasznie długo mnie nie było... Przyznam się, że nie nadrobiłam Waszych postów, bo jest ich strasznie dużo i nie mam weny do czytania. Chyba pogniewałam się na portale, bo rzadziej zaglądam i nie mam ochoty. Postaram się wszystko nadrobić. Pewnie ruszacie pełną parą z wyprawką, malujecie pokoje, kupujecie łóżeczka i wózki. Ja stanęłam tylko na ciuszkach, gdzie mam ich strasznie dużo i to tyle. Prze ok mc mielismy w dmu remont łazienki (coś strasznego, bałagan, hałas) i odpuściłam sobie wyprawkę, bo nie miałam do tego głowy. Po drugie czekam na mojego partnera, który będzie dopiero w sierpniu, żeby zabrać się ostro za kupowanie wszystkich brakujących rzeczy. Swoja drogą on chyba mysli, że urodzę w grudniu, bo twierdzi, że na wszystko jest czas. Ehhh faceci... Chyba tylko mój jest taki specyficzny. Ogólnie zazdroszczę Wam, że macie przy sobie swoich mężów, którzy Was wspierają. Ja ostatnio czuję się bardzo samotna sad smiley tylko czekam na niego i czekam. Noce coraz gorsze, ciężko zasnąć, plecy bolą i nawet nie ma kto ich wymasowac, aż mi się ryczeć chce sad smiley Nawet od strony teściów nie mam pomocy, w ogóle się do mnie nie odzywają, jakbym nie istniała, przykre...

Z dobrych wiadomości to ta, że dzisiaj byłam na usg i synio - Adaś waży prawie 2000g smiling smiley wszystko z nim ok smiling smiley
Wstawię zdjęcie żeby pokazać Wam jaka ze mnie mała ciężarówka winking smiley

[link widoczny po zalogowaniu]


fasolkaa

fasolkaa (offline)

21-07-2015 20:33:13

Wysoka







fasolkaa

duszek03 (offline)

21-07-2015 21:00:31

Łódź
wow jakie brzucholki smiling smiley

mój już nisko winking smiley

fasolka u nas też przygotowania w sensie porządki w mieszkaniu w proszku a ja mam siłę tylko na jedno pranie i obiad sad smiley
cierkawa jestem czy damy radę... do tego mój na likendy jedzie na działkę.
A nie możesz pogrzebać w necie, zrobić listę, wrzucić do koszyka i czekać na decyzję że kupujecie?? Nie chciałabym Cię odzierać ze złudzeń ale facetom to na prawdę rzadko chodzi o kolory winking smiley w sensie wszystko im jedno, byle by synek nie chodził w różowym i im to wystarczy winking smiley
gratuluję tych 2 kg smiling smiley synuś rośnie pięknie !!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545942, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.