WRZEŚNIOWE MAMY 2015

Wysłane przez goskaliszka 

karo86p (offline)

20-07-2015 19:54:49

Szczecinek
terisa, to już kawał kobitkismiling smiley super zakupy, a co do tej miary, to moja Pani ginekolog mówi mi dokładnie to samo, więc ja również od dawna znam tylko wagę młodego.


[link widoczny po zalogowaniu]

martusia7 (offline)

20-07-2015 19:57:22

Toruń
Kaja może i ten sam grinning smiley hehe... smiling smiley ja praktycznie z nim nie rozmawiam, bo mnie wkurza strasznie :/ ale co zrobić...rodzina smiling smiley

Ja badanie GBS miałam robione jak byłam teraz w szpitalu, pobierali mi wymaz z pochwy normalnie podczas badania na fotelu i potem dostałam wyniki także chyba mam to z głowy. Wynik na szczęście ujemny - piszecie tylko, że trzeba to zrobić między 33-37 tc to nie wiem czy będę musiała jeszcze raz robić czy jak?

Emiliano super, że Zuzia bez gipsu i że wszystko ok smiling smiley oby tak dalej smiling smiley

Jeśli chodzi o ciśnienie to trzeba rzeczywiście uważać, ja mam wysokie ale zazwyczaj u gin. przed wizytą - chyba z nerwów a tak to mam w normie. Jak byłam w szpitalu to sporo kobiet leżało z nadciśnieniem, niektóre po kilka - kilkanaście tygodni na lekach obniżających ciśnienie. Była też babka, której skakało ciśnienie do 220/120 masakra. Za pierwszym razem jak leżałam to dziewczynie tak skakało do 190/110 , 210/120 że w 29 tc zrobili jej cesarkę - córeczka ważyła 800 g ale musieli bo takie ciśnienie to już zagrożenie dla dziecka :/ także trzeba kontrolować.

Terisa super, że wszystko dobrze no i młoda ładnie rośnie smiling smiley bierz leki i wyniki na pewno się poprawią no i pij dużo wody, podobno żurawina też jest dobra - suszona albo sok smiling smiley mój gin już od dłuższego czasu też nie mierzy małej, bo podobno jest to nie wiarygodne - dzidzia jest zwinięta i ciężko ją zmierzyć. Piękne zakupy - ciuszki i kosmetyki smiling smiley super te pieluszki - ja też kupowałam w pepco ale nie było takiego wyboru - takich wzorów smiling smiley

Eris witaj smiling smiley rozgość się u nas, fajnie że dołączyłaś smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Becia89 (offline)

20-07-2015 20:00:32

Sochaczew
Wiola dobry i miesiąc na odpoczynek w końcu ile to można siedzieć w domu bezczynnie.
martusia te pieluchy bambusowe nie są jak flanelowe raczej bardziej do tetrowych podobne ale delikatniejsze w dotyku. Ja mam do zrobienia jedno pranie więc mało do prasowania będzie. Ja prasuję wszystkie ubranka, pościel, ręczniki i pieluchy bambusowe.
Izu ja po córce mam jedynie łóżeczko, wózek, fotelik samochodowy i wanienkę, a tak wszystko sprzedałam nie miałam gdzie trzymać tego wszystkiego więc się pozbyłam, a teraz muszę kupować wszystko nowe.
karo86p nie miałam jeszcze tego badania i nawet o takim nie wiedziałam.
joanna850 odpoczywaj po wczorajszych gościach
terisa to już maleństwo ładną ma wagę smiling smiley Zakupy sporę, a jak ta karuzela otwierałaś ją, fajna jest?

Dziewczyny mąż chcę jechać na weekend w sierpniu tak na początku miesiąca nad morze pod namiot i tak się zastanawiam czy to dobry pomysł, co myślicie?
A to moje zakupy ( na drugim zdjęcie jest taki wkład do fotelika i moja mama uszyła na niego pokrowiec bo był sprany i teraz wygląda super)






[link widoczny po zalogowaniu]

Becia89 (offline)

20-07-2015 20:03:46

Sochaczew
Eris1990 Witaj smiling smiley Nie myślałam że pod koniec ciąży jeszcze ktoś do nas dołączy ale bardzo fajnie że jest nas coraz więcej. Imię dla synka już wybrane?




[link widoczny po zalogowaniu]

Monika91 (offline)

20-07-2015 20:07:20

Pabianice
Witamy Eris winking smiley przynajmniej zasilicie grono synków winking smiley bo u nas dziewuszki przeważają
Ale dużo tych wizyt dzisiaj było grinning smiley
Mi też już dawno mówili, że się nie mierzy dzieciątka bo jest za duże, tylko się wagę podaje. A mówili to już przy połówkowym.
No to ten wymaz pewnie mi zrobi na następnej wizycie, wtedy będzie koniec 35tc.

Koszuleczka Made with love piękna <3 !

Becia, moje kolorki <3 uwielbiam miętowy. A ten pokrowiec wygląda jak nowy smiling smiley
Ja generalnie bym nie wyrobiła pod namiotem, a co dopiero w ciąży.. kiedyś (jak byłam młoda grinning smiley ) to pewnie, ale już chyba za stara jestem na takie wypady pod namiot tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Eris1990 (offline)

20-07-2015 20:11:19

Suwalszczyzna
Becia89 Tak, imię wybrane . Będzie Kacper smiling smiley . Wybraliśmy jak jeszcze nie znaliśmy płci , dziewczynka miała być Hania a nad synkiem się bardzo długo zastanawialiśmy i jedyne co nam obojgu się podoba to Kacperek . Piękne te twoje rzeczy dla maleństwa .



Dziewczyny co do badania na Paciorkowca ja mam mieć przy następnej wizycie za 4 tygodnie . Obecnie jestem w 31 tyg 4 d. Wiec badanie będzie przed 36 tyg. Mój gin pobierze wymaz a ja osobiście będę musiała zanieść do laboratorium , tyle się dziś dowiedziałam .

Od przyszłej wizyty czeka mnie również badanie ginekologiczne , bo od 16 tyg miałam tylko i wyłącznie usg.

Eris1990 (offline)

20-07-2015 20:16:18

Suwalszczyzna
Dziś dowiedziałam się ze synek wazy już około 1635 g . U mnie waga 11 kg . Brzusio spory i taki śliczny . Dziecko było planowane i udało nam się za pierwszym podejściem . Nie jesteśmy jeszcze po slubie . Może to dziwne ale najpierw chcieliśmy zostać rodzicami , pozatym ślub to bardzo kosztowny wydatek . Teraz myślimy aby odchować troszkę synka a potem będziemy intensywnie myśleć o ślubie . Ojciec dziecka od samego początku jest czuły i troskliwy . Właśnie jestem na etepie przeprowadzki na wieś . Troche się obawiam , bo mamy mieszkać z przyszłymi teściami , na szczęście są wporządku , ale stres i tak i tak zostaje .

Monika91 (offline)

20-07-2015 20:43:49

Pabianice
To dziwne że Cię nie bada ginekologicznie.. Ja na każdej wizycie mam badanie. A USG to tylko te obowiązkowe.

A te które muszą zanieść same do laboratorium, to chodzicie prywatnie? Ja nawet nie wiem gdzie bym miała to zanieść smiling smiley zawsze jak brał wymaz czy robił cytologie to oni wysyłali a ja mialam przed wizyta odebrać wyniki tylko

U nas też w przypadku chłopca miał być Kacperek smiling smiley mieliśmy problem z męskim, tylko to nam się spodobało


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Eris1990 (offline)

20-07-2015 20:56:15

Suwalszczyzna
Monika badania ginekologiczne miałam na samym początku , póżniej do 16 tyg badania przez usg dopochwowe , teraz zwykłe usg a przy następnej wizycie mam mieć i ginekologiczne i usg .
Co do wymazu lekarz pobierze mi , a próbkę musze zanieść sama do laboratorium , adres poda na następnej wizycie , bo u mnie w mieście (Suwałki) jest jedno laboratorium które bada wymazy . Od początku ciąży chodzimy z synkiem prywatnie .

kaajja (offline)

20-07-2015 21:01:11

Łódź
martusia7 ja również z swoim szwagrem praktycznie nie rozmawiam, zaczyna mnie dostrzegać jak chce coś od Nas
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546170, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.