WRZEŚNIOWE MAMY 2015

Wysłane przez goskaliszka 

goskaliszka (offline)

27-01-2015 21:36:07

Kraków
Cześć, dzisiaj odebrałam wynik Hcg i jest ponad 9 000 czyli jestem w 6 tyg. grinning smiley Mimo, że chcieliśmy z mężem mieć dziecko jestem przerażona tą zmianą w moim życiu. Bardzo powoli dociera do mnie, że będę mamą, jutro pierwsza wizyta u gin, mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze.
Może są inne przyszłe mamy z wrześniowym terminem z którymi wspólnie można przejść przez ten niesamowity okres? smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

sylwia86b (offline)

27-01-2015 22:53:26

Witaj!
We wrześniu kolejny raz zostanę mamą. Jestem już po wizycie u ginekologa. Z maleństwem wszystko dobrze. Pozdrawiam


beti3112 (offline)

28-01-2015 20:50:23

Międzyrzecz
wreszcie jestesciegrinning smiley
Witam Was serdecznie jezeli mozna to chcialabym sie dolaczyc, mam nadzieje ze nasze konwersacje beda pelne emocji i przetrwamy dlugo dlugo
Nasz groszek ma juz prawie 9 tyg. planowany termin porodu pani gin wyznaczyla na 10 wrzesnia, jest to moja druga ciaza, mamy juz wspaniała 13miesieczna corke Lenkesmiling smiley
Izuu witaj trzymam kciuki aby wszystko dobrze sie poukladalo


[link widoczny po zalogowaniu]

beti3112 (offline)

28-01-2015 20:56:08

Międzyrzecz
goskaliska kurcze ja nie rozumiem tych lekarzy kobieta chce sie upewnic ze z dzidziusiem wszystko dobrze a oni takie numery odstawiaja tez chyba bym poszla sprawdzic do innego lekarza
ja pierwsza wizyte juz mialam i nawet zdjecie groszka zagosciło juz w albumiesmiling smiley dostalam skierowanie na krew, byla juz zrobic teraz czekam na wyniki a kolejna wizyta 6 lutego i moze juz serduszko usłyszymygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

duszek03 (offline)

28-01-2015 21:27:45

Łódź
Witajcie!
czekałam aż ktoś inny założy pokoik bo nie chciałam się wychylać winking smiley
po dzisiejszej drugiej już wizycie u gin wiem, że jest dobrze więc się dopisuję do Wrześniówek smiling smiley
to moja 4. ciąża, mam jedną coreczkę - stąd moje obawy i czekanie ale jestem smiling smiley
obecnie jestem w 9 tc, termin wg pierwszego usg 07. września
jedyne usg jak dotąd robiłam 22.01. i wyszło 7w3d, serducho waliło jak szalone smiling smiley

powodzenia dziewczyny


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2015-01-28 21:28 przez duszek03.

evelka0111 (offline)

29-01-2015 10:17:34

Bydgoszcz
Witajcie Kobietki.

Dopisuje się i ja. Moja historia jest idenyczna jak kolezanki wyzej. 4 ciąża z jednym szczęśliwym rozwiązaniem. Termin na 7 wrzesnia.
Jestem mamą z UK. Wczoraj miałam wizyte u połoznej a w sobote idziemy na pierwsze USG. Mdłosci od rana do nocy zero wymiotów. Od początku biore duphaston.

Pozdrawiam. Na ebobasie jestem od 2011 roku z małą przerwą. Wiele przyjaźni i rozczarowań jak to w życiu bywa.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

duszek03 (offline)

29-01-2015 12:44:15

Łódź
Izuuu trzymaj się cieplutko, moja koleżanka wyleżała jakiś czas temu śliczną i zdrową córeczkę smiling smiley

evelka koniecznie daj znać jak było na usg, moja kruszynka tydzień temu miała 12,4 mm a wczoraj mi się już śnił synek więc mam nadzieję, że tym razem się uda bo z córeczką nie mieliśmy problemów. teraz przy drugim dziecku historie małociekawe ale to nie wątek na to...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

evelka0111 (offline)

29-01-2015 13:00:41

Bydgoszcz
Duszek syn byłby spełnieniem naszych marzeń ale juz czuje ze to druga piczka smiling smiley napiszę na pewno póki co powrocilam do oglądania porodowki . Uwielbiam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

beti3112 (offline)

29-01-2015 19:59:39

Międzyrzecz
hej dziewczyny i witam nowe mamysmiling smiley
ja to dzis od rana pełnia energii pranie sprzatanie prasowanie a wieczorem to myslalam ze z kanapy nie wstane ogarnoł mnie wszendobylski kanaposiedzizm i spodkocaniewyłazizm... nic mi sie nie chciala córa tylko mi przynosila ksiazeczki co by jej poczytac wiec o tyle dobrze ze tylko na tym sie skonczyło, wieczor mam dla siebie dziecie juz spi i mi sie poprawilo z czego sie ciesze


[link widoczny po zalogowaniu]

beti3112 (offline)

29-01-2015 20:52:25

Międzyrzecz
izuuu mi prawie caly czas jest nie dobrze ale nie umiem sprowokowac wymiotow moze wlasnie wtedy by mi ulzylo


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.