kwiecień 2015

Wysłane przez natalia334 

marta_vn (offline)

09-12-2014 20:28:09

zawiercie
smerfetka nie przejmuj się tą wagą, na pewno nie będzie tak źle winking smiley i gratuluję dziewczynki smiling smiley

flo ja też mam żylaki- pojawiły się w poprzednich ciążach i myślę że teraz chyba powiększyły się, ale ogólnie nie jest ich dużo... Nawet nie mówiłam o tym lekarzowi. A co do leków to myślę, że skoro lekarz Ci je kazał brać to znaczy że nie zaszkodzą. Ja ufam mojemu lekarzowi i gdyby on mi kazał jakieś leki brać to bym się nie martwiła. Myślę, że ten Twój też wie co mówi także nie przejmuj się winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Asiula7573 (offline)

09-12-2014 22:07:27

Mogilno
marta_vn no czasem jesteśmy do siebie podobni, ale wiem że to ja mam ten gorszy charakterek :-) wyślę Ci przepis kochana jak mi naprawią komputer, bo jak mam pisać z komórki jak teraz to mnie szlag bierze.

A tak poza tym to mam taką zgage, że szok. Wszystko mnie ostatnio denerwuje chociaż nie mam powodu do złości, nie wiem co jest.


[link widoczny po zalogowaniu]

mamaMilusi (offline)

09-12-2014 22:42:01

Świdnica
Hej.
My też żyjemy tylko dużo spraw na głowie i goście byli w niedziele i wczoraj. Dziś u dentysty z małą bylismy. A to sprzątanie, gotowanie, paczki do wysłania.
Jutro może trochę odpoczniemy. W czwartek robie coś dla siebie-hehehe 5 minut bólu-regulacja brwi u kosmetyczki. O fryzjerze nie wspomnę,bo nie mam kiedy iść ,a odrosty straszą. I dopiero po Nowym Roku pojdę.

Jestem bardzo zżyta z córcią. Odkąd jest na świecie nigdy sie nie rozstałyśmy i ciężko mi wyobraźić sobie jak to będzie z drugim dzieckiem. Pewnie na początku ciężko, bo będe musiała dzielić swój czas na dwójkę,ale później pewnie bedzie cudownie winking smiley MAM NADZIEJĘ.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Adela (offline)

10-12-2014 09:19:42

nstankie mi też puchną nogi zwłaszcza od długiego siedzenia i przeważnie wieczorami. Ale ja nie tylko w ciąży tak mam, generalnie jak długo siedzę to mam troszkę podpuchnięte. W ciąży jednak bardziej, za pierwszym razem w 8 i 9 mcu to była masakra. Popoludniu już butów nie mogłam wcisnąć.

Siedzę w domu, z pracy czekam na telefon i idę jak robota ich zawali. Teraz mam towarzystwo bo synuś przeziębiony i nie poszedł do przedszkola. Pasuje brać się za porządki świąteczne, strasznie mi się nie chce i tak naprawdę nie muszę bo nie będę miała gości w święta, ale zawsze to jakaś okazja żeby porządnie w domu posprzątać. Dziś mam plan na szafki w kuchni, nienawidzę tego ale brudno i pasuje..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Julia23 (offline)

10-12-2014 12:57:36

Wejherowo
No święta coraz bliżej tez sie musze za porządki brać niestety sad smiley lenia mam.
jutro wolne moze zaczne, a u mnie nuda mdlosci wrocily ;(
Synek tez juz częściej pokazuje co potrafi w brzuszku. Plecy mnie bola ,do kibelka co godzinę ,humor ma bak zbity pies.. Kłócę sie o byle co , nastrój zly i mam ochote non stop plakac .. Bez powodu ..
spalabym non stop ..
przedwczoraj przywieźliśmy dwa worki ciuchów od znajomej takie wszystkie małe smiling smiley gadam do brzucha ,ludzie czasem sie patrza na mnie jak na jakas idiotkę hehe ale mam to gdzieś .. smiling smiley i wkoncu wybraliśmy imie smiling smiley)))
milego dnia dziewczyny winking smiley

smerfetka32ila (offline)

10-12-2014 16:30:35

Iława
FLO-dzieki za pocieszenie z tymi kilogramamismiling smiley) Boje sie tylko ze po ciazy bedzie mi ciezko to zrzucic no ale narazie nie staram sie o tym myslecsmiling smiley)
Jesli chodzi o zylaki to zauwazyłam ze zaczynaja sie pomału pojawiac wiec nie jestes samasmiling smiley) No i w dodatku strasznie puchną mi stopy to chyba z nadmiaru kilogramówsmiling smiley))

MARTA_VN Dziekujesmiling smiley Tez sie ciesze ze to prawdopodobnie dziewczynka ale czekam jeszcze na usg 17 grudnia bo teraz to wszystko jest prawdopodobnesmiling smiley)


Jestem juz po wizycie z prywatna połozna i jak juz pisałam wczesniej u nas troszke strach rodzic wiec jestem spokojniejsza ze ktos bedzie nade mna czuwał.. Zwiedziłam juz porodówke i powiem Wam ze oddział przeszed łcałkowita metamorfoze bo ja rodziłam 13 lat temu to było tam znaczniej obskurniej.
Pozdrawiam gorąco...Buzka

marta_vn (offline)

10-12-2014 16:52:23

zawiercie
Asiula ja też już mam zgagę... Niektóre dziewczyny mówiły mi że na zgagę pomagają im migdały, inne że mleko... Mnie kurat nic nie pomaga. I tak na razie nie jest bardzo źle, ale wiem że będzie gorzej... Z tego co pamiętam to w poprzednich ciążach w 3 trymestrze miałam taką zgagę (szczególnie wieczorami), że aż mi łzy z oczu leciały...

mamaMilusi napisz jak było u tego dentysty, jak Milenka to zniosła? A co do przywiązania do dziecka to jak pojawia się rodzeństwo to trzeba być bardzo ostrożnym żeby to starsze dziecko nie poczuło się ani trochę odepchnięte... Ale myślę że na pewno będziesz wiedziała co robić i wszystko będzie dobrze winking smiley

Julia to zdradź nam to imię smiling smiley jestem bardzo ciekawa smiling smiley My nadal w ciemnej dziurze...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anika82 (offline)

10-12-2014 19:43:22

Białystok
Hej mqm taki pytanie czy mqcie tak , że po zjedzeniu boli wam żołądek? Po zjedzeniu mam tak , że cisnie mi i jest twardy. Dodam tylko , że to nie zgaga, w sumie w życiu nie miałam zgagi ale to ponoć w przelyku pali.


A co do tematu tycia to u mnie mało do przodu - 5kg. A najlepsze jest to , że zawsze miałam brzuszek i boczki. A teraz wszystko poszło w brzuch , ze za boczki nawet nie można złapać winking smiley nawet przu usg nerek lekarz mowi że same żebra. Po badaniu siniaki mi się zrobiły


[link widoczny po zalogowaniu]

Asiula7573 (offline)

10-12-2014 22:36:44

Mogilno
marta_vn ja mam zgage od 2 miesiąca ciąży i tak dzień w dzień praktycznie.

Dziewczyny a wyskoczył wam już pępek?jakie w ogóle to jest uczucie?bo ja dzisiaj rano poczułam małą na wysokości pępka a jak do tej pory to niżej ja czułam i właśnie od rana swędzi mnie pępek i czasem boli. Tzn, że pomału będzie mi wyskakiwał? :-D


[link widoczny po zalogowaniu]

marta_vn (offline)

11-12-2014 11:17:38

zawiercie
anika mnie nie boli, ale faktycznie im później w ciąży tym dziecko zajmuje więcej miejsca i pamiętam, że też tak czasem bywało że jak za dużo zjadłam to było tak ciasno w brzuchu że aż nieprzyjemnie... tongue sticking out smiley

asiula mi już pępek wyskoczył, ale chyba nie czułam nic specjalnego z tego powodu. Po prostu teraz wystaje winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545882, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.