kwiecień 2015

Wysłane przez natalia334 

natalia334 (offline)

27-07-2014 18:22:43

Nowe Wierzbno
Witam i zapraszam do rozmowy wszystkie dziewczyny które podobnie jak ja otrzymały w ostatnich dniach tę najpiękniejszą informację a mainowicie, że zostaniemy Mamami smiling smiley
Myślę, że będzie nam raźniej kiedy będziemy mogły wzajemnie się wspierać...


[link widoczny po zalogowaniu]

aworma (offline)

29-07-2014 13:50:04

witam, ja na razie nie jestem jeszcze tak na 100% pewna, dopiero dzisiaj mogłam zrobić test i wyszedł taki że jest nadzieja ale muszę go powtórzyć. mam nadzieję że dołączę do kwietnióweczek. pozdrawiam i do usłyszenia

natalia334 (offline)

30-07-2014 09:51:15

Nowe Wierzbno
aworma - oczywiście, że wszystko będzie oksmiling smiley Przecież nie mogę byc tutaj sama i Twoja druga grubiutka i ładniutka kreska napewno się pojawi a później wypasiona betasmiling smiley Ja aktualnie kończę 5 tydzień i też trochę się martwię ale pozostaje wierzyć, że fasolka trzyma się dzielnie i zdrowo rośnie choć te upały strasznie dają sięwe znaki;(
Trzymak kciuki i czekam na dalsze dobre wieści...
Natalia


[link widoczny po zalogowaniu]

aworma (offline)

31-07-2014 14:25:37

najbliższej rodzinie już się pochwaliłam. huraaa jestem w ciąży winking smiley termin na 8 kwietnia. Mam juz jednego synka Franka, ma dwa latka. Staraliśmy sie z mężem juz miesiąc wcześniej, udało sie troche później i tak się spodziewam że urodzę w marcu no ale to się okaże.

aworma (offline)

31-07-2014 14:35:38

emilia_ (offline)

31-07-2014 22:22:59

Skoczów

mamaMilusi (offline)

01-08-2014 14:01:25

Świdnica
Cześć dziewczyny!

Chyba do was dołączę. O dzidzie staram sie juz ponad rok, to by była moja druga ciąża. Z pierwszą nie było żadnego problemu,a teraz tyle miesięcy starań, porażek ,łez, leki na wywołanie owulacji,monitoringi i nic. Teraz miałam robić badania hormonalne i badanie nasienia męża. I nagle cud. Nie dostałam okresu, zrobiłam dziś rano test i wyszła druga kreska-jeszcze blada ,ale jest! Jestem taka szczęśliwa. Mam juz 3 letnia córeczkę. Wylicza mi termin na 10.04.,a z tego co pamiętam jak liczył lekarz to na 12.04.

Czekamy na następne przyszłe mamusie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

emilia_ (offline)

01-08-2014 19:56:12

Skoczów
MamaMilusi, witam smiling smiley My o pierwsza córę staralismy sie ponad 5 lat wiec rozumiem co z mężem przechodziliście smiling smiley ale najwazniejsze , ze sie udało smiling smiley
a teraz udalo nam sie za piewrszym razem ! yawning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

aworma (offline)

01-08-2014 22:05:22

a ja się stresowałam że już za pierwszym razem się nie udało ale za to za drugim już się pokazała druga kreska

emilia_ (offline)

02-08-2014 09:41:49

Skoczów
Aworma, no i super smiling smiley a bylas juz u gina ?

Ja szczerze Wam powiem, ze to byla spontaniczna decyzja smiling smiley " Robimy Rodzenstwo dla Ingi ? " TAAAAK !!!! no i raz sie kochalismy bez zabezpieczenia. Pozniej sie rozmyslilam, ze jednak jeszcze nie chce... ze to za wczesnie, ze jeszcze poczekamy. I pozniej sie zabezpieczalismy. Ale jak widac bylo juz za pozno heheheh .


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561819, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.