kwiecień 2015

Wysłane przez natalia334 

Asiula7573 (offline)

07-12-2014 21:01:45

Mogilno
Zapomniałam dodać, że Adusia też otrzymała prezent na Mikołaja :-) kupiłam śliczne body z Myszką Miki :-) teściowa też mi przyniosła ciuszki:-) wiedziałam, że nie dam rady wytrzymać do Nowego Roku hehe

Justyna a stosujesz jakieś osłonki czy coś??


[link widoczny po zalogowaniu]

Justynaa (offline)

07-12-2014 21:11:59

Gdynia
Asiula wiesz co nie, nawet o tym nie pomyślałam, tak mnie bolą piersi przy jakim kolejek dotyku wiec wolał bym żeby dodatkowo w staniki nic mnie tam nie uwieralo...
Franek tek dostał prezent smoczek z tygryskiem i buteleczke smiling smiley

virpi (offline)

08-12-2014 06:57:06

Katowice
Hej Sorry że sie nie odzywam ale mieliśmy koszmarny tydzień . w zeszła sobotę pojechaliśmy sobie na zakupy bo M chciał sobie garnitur kupić . po pół dnia mierzenia powrót i coś go zaczęło brać . o matko całą noc i niedzielę okropne . w poniedziałek jeszcze umierał i został w domu. za to we wtorek odpadło mnie. co ja przeżyłam....nie życzę nikomu.oj wyczyścić mnie dosłownie i poza uszami każda dziurą bo i oczy tak płakały. a bałam sie jak.... no i luz dwa dni.a w czwartek wieczór zuzia zaczela . tak strasznie wymiotowala aż cztery razy pościel zmieniałam o ubraniach nie wspomnę. nawet na pogotowiu bylismy ale to pozostawieniem już bez komentarza. . wczoraj jeszcze taka nie halo ale już ok.

nie odpisze wam ale wiecie że czytam i wogóle . a zuzi a reaguje na grosza. pewnie do końca nie wie o co chodzi ale odlatuje i smyra mnie w brzuch. wieczorem robi cacy cacy . puka tam i gada do pepka . no ma tyle radochy a wygląda to przebudowie. cieszy ja to bo ja chwalimy. a jak bedzie czas pokaże.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

krecikowa83 (offline)

08-12-2014 11:03:24

Warszawa
Cześć Dziewczyny,
ja na chwilę. Mam pytanie: macie problemy z kręgosłupem? Mi ostatnio zaczął strasznie dokuczać. Przed ciążą uprawiałam sport, sporo sie ruszałam, więc myślałam, że nic mnie nie będzie bolało, a tutaj niespodzianka. :] Teraz basen i ćwiczenia rozciągające, ale jakoś niewiele pomaga. Macie podobne problemy? Jakieś rady?


[link widoczny po zalogowaniu]

anika82 (offline)

08-12-2014 13:13:03

Białystok
Krecikowa ja zawsze mialam problemy z kręgosłupem więc teraz dalej mi dokucza. Ulge przynosi spanie na płaskiej poduszce pod plecami. Jak śpię na boku to wkladam sam rróg w miejsce przy talii.


[link widoczny po zalogowaniu]

marta_vn (offline)

08-12-2014 17:43:44

zawiercie
nstankie nie pomogę, bo mnie nogi nie puchły w poprzednich ciążach, teraz też na razie jest spokój...

Asiula nieźle z tymi prezentami, to chyba jesteście do siebie podobni skoro nawet prezenty wymyślacie sobie takie same winking smiley a co do siary z piersi to normalne, przeważnie pojawia się później, ale tak wcześnie też może być. Wszystko z Tobą w porządku smiling smiley
I ja tym razem poproszę od Ciebie przepis na pierniczki smiling smiley

Virpi nie zazdroszczę... To wracajcie do zdrowia, oby mała też szybko wyzdrowiała...

krecikowa kręgosłup w ciąży niestety czasem zaczyna boleć, ale nie znam na to żadnej dobrej rady... Może najlepiej położyć się w razie potrzeby w najbardziej wygodnej pozycji, może na jakiś czas pomoże...

Adela no i nadal mam smaka na tą rybkę, chyba muszę sobie jutro zrobić... winking smiley

U nas Mikołaj przyszedł w nocy jak dzieci spały winking smiley Gości właściwie nie mieliśmy. Moi rodzice jutro przyjadą z prezentami. Dzieci zadowolone, my też winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

stefanek91 (offline)

08-12-2014 20:51:34

marta_vn właśnie ja bym chciała tak jak Ty zostać w domu z dzieckiem a może później z dziećmi smiling smiley ale nie wiem czy sytuacja materialna pozwoli nam na to. Mam nadzieję że tak smiling smiley
mamaMilusi ja też muszę kupić mężowi tą szczoteczkę elektryczną winking smiley umawialiśmy się że nie robimy sobie prezentów żadnych ale oczywiście przylazł do domu w mikołajki z torbą pełną prezentów dla mnie więc teraz mi głupio i muszę mu kupić. Jutro pewnie podjadę. Już drugi raz mnie tak urządza z prezentem. ehhh..
emilia_ tak jak piszesz ja też mam w rozmiarze 56 tylko kilka sztuk. Mam 2 wielkie wory ubranek na 62 więc też pewnie nie zdążę ich wszystkich „wykorzystać” i mniej więcej 1 wór ubranek na 68. Chyba nic nie mam większego więc będzie trzeba kupić. Ale i tak jak policzę ile zaoszczędziłam dzięki „wpadce” winking smiley mojej siostry to z krzesła spadnę grinning smiley Jak czytam opisy Twojej teściowej to się załamuję. Ja mam takie ogromne szczęście że trafiłam na moją smiling smiley
Asiula7573 ja też mam ogromne problemy ze snem. Nie mogę zasnąć do późna. Uda mi się w okolicach 4 rano i tak do 8 dopóki mąż nie wstaje do pracy to się kręcę i co chwile budzę. Dopiero jak wyjdzie to jeszcze dosypiam, już lepiej tak do ok. 12. A w dzień teraz też spać nie mogę. Bardzo rzadko mi się uda. A przed ciążą to mogłam spać ciągle, tylko wstawać na jedzenie i toaletę i znowu spać grinning smiley Mi jeszcze nic z piersi nie leci.
Julia23 to ja ostatnio po nocy pizze zamawiałam winking smiley Myślałam że mnie skręci tak bardzo miałam ochotę. Ale już takie zachcianki mi minęły nie wiem czemu.
nstankie ja prawie ciągle staram się leżeć więc nie pomogę w sprawie spuchniętych nóg.. Ale mam nadzieję że szybko Ci przejdzie smiling smiley
Justynaa Ciebie nadal tak bolą piersi? Mnie już dawno przestały boleć. Ale za to długo wymiotowałam- coś za coś winking smiley
virpi bardzo współczuje. Brzmi to jak jakaś grypa żołądkowa. Okropne dziadostwo.. Co do pogotowia to też nie mam słów. Człowiek płaci te cholerne podatki i go krew zalewa jak musi „skorzystać” z naszej służby zdrowia..
krecikowa83 Ja miałam prawie od początku straszne bóle pleców i właśnie kręgosłupa. Jak pytałam lekarza czemu tak mnie boli a jeszcze przecież nie muszę dźwigać wielkiego brzucha to powiedział że macica mi się powiększa i uciska jakiś tam nerw i dlatego mnie tak boli. Więc się przyzwyczaiłam. Ale ja większość czasu leże więc da się wytrzymać.

Co do prezentów to u mnie w rodzinie jest taka przyjęta zasada, że prezenty się kupuje tylko dzieciom. Więc mam dwójkę siostry do obdarowania + mój maluszek smiling smiley Za to w rodzinie męża to jak zwykle, szwagierce bon zakupowy (ona uwielbia łazić po sklepach więc zawsze chce bon), jej mężowi grę na xboxa, a teściom kupujemy wspólnie ze szwagierką po walizce bo ciągle narzekają że nie mają w co się spakować. A na mikołajki zabieram moją chrześnicę do kina. Zawsze razem chodzimy bo ja uwielbiam bajki a moja siostra nie lubi w ogóle kina. Więc i ja mam prezent i dziecko smiling smiley teraz idziemy na wielką szóstkę, mam nadzieję że będzie dobry smiling smiley
Dzisiaj właśnie dzwoniła moja teściowa, że dostaniemy od nich w prezencie świątecznym nową pralkę smiling smiley Cieszę się bardzo bo ta którą mamy w mieszkaniu to jest właścicielki i jest strasznie stara. W ogóle słabo pierze i jeszcze gorzej odwirowuje sad smiley I tak czekaliśmy na wyprowadzkę żeby sobie kupić nową ale już nam zamówili i będzie u nas już w piątek smiling smiley
Poza tym ja czuję się dobrze, mam więcej siły i energii. Już bym chciała poprać i poprasować wszystkie ubranka i zamówić już wózek i łóżeczko ale na to jeszcze za wcześnie więc muszę sobie znaleźć inne zajęcie. A nasz mały bąbel to już fika jak szalony. Już jak kopie albo się przekręca to czuć przez brzuch. Na razie tylko mój mąż czuje bo zawsze jest aktywny w nocy. Ostatnio tatuś przyłożył ucho do brzucha i słuchał serduszka i dostał takiego kopniaka w policzek, że aż odskoczył smiling smiley Nawet ja jeszcze nie czułam wcześniej tak mocno. W ogóle teraz jak przykłada rękę to po 5 minutach w to miejsce jest kilka uderzeń, albo piątkę przybija albo kopie smiling smiley W przyszłym tygodniu USG już tak się cieszę na tą myśl, że mało jajka nie zniosę smiling smiley Mam tylko nadzieję, że przed samą wizytą znowu nie będę miała jakiejś przygody i mi USG nie przepadnie..


[link widoczny po zalogowaniu]

hania_162 (offline)

09-12-2014 13:57:43

Jestem, żyję odezwę się jak będę miała więcej czasu winking smiley

smerfetka32ila (offline)

09-12-2014 17:13:18

Iława
Czesc Dziewczynkismiling smiley

Czytam Wasze posty w wolnych chwilach bo ciagle mam cos do zrobienia...Ciesze sie ze u Was wszystko oki i wiekszosc z Was ma juz za soba połowkesmiling smiley)Ja jestem po wczorajszej wizycie jak narazie ciaza przebiega prawidłowo i prawdopodobnie bedzie dziewczynkasmiling smiley))) Mam jeszcze wizyte 17 grudnia wiec mam nadzieje ze sie to potwierdzi.. Moj 13 letni Syn troszke jest niezadowolony bo wolałby braciszka no ale coz siostrzyczki tez sa fajnesmiling smiley) Pomału robi sie juz ciezko i strasznie doskwiera mi kregosłup jak równiez moja zwiekszajaca sie waga. Musze pomału zbastowac bo w takim tempie przytyje z 30 kg hehehe jak narazie mam 10 na plusie i zaczynam sie martwic co to dalej bedzie..Pozdrawiam Was gorąco i zycze zdróweczka smiling smiley) Buzka

[link widoczny po zalogowaniu][/img][/url]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-12-09 17:17 przez smerfetka32ila.

flo (offline)

09-12-2014 19:19:57

Warszawa
Smerfetka Spokojnie 30 kg napewno nie będzie smiling smiley Ja na 22 tc mam do przodu 8 kg więc bardzo podobnie a jeszcze święta przede mną !!!
Ale Pan doktor przy moim mężu mówi że to woda grinning smiley Tak już musi być

MAM DO WAS PYTANIE O ŻYLAKI..... Miałam z nimi problem już przed ciążą teraz lekarz zalecił mi brać DIOSMINEX 2X1 tab Czy ktoś już się z tym spotkał ??
Nie czuję się zbyt komfortowo biorąc jakiekolwiek leki w ciąży Myślicie że to Bezpiecznne dla małej ?
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546520, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.