Termin na marzec 2015 r.karmienie piersią

Wysłane przez Gnatoya 

pozitiVibration (offline)

29-08-2014 15:38:41

Tychy
ah dziewczyny normalnie się wczoraj za.ła.ma.łam! byłam u ginekologa. obliczył że to 10tydzień. powiedział że dzieciątko powinno być już spore i serduszko również. wykonał mi chyba z 3 badania usg. i nie widział akcji serca! normalnie się załamałam. ) : dostałam skierowanie do szpitala na dokładne badania. powiedział że możliwe że się myli. że wszystko jest ok, ale to wykarza dopiero badania w szpitalu. spróbuję tam iść jutro może uda się żeby mi sprawdzili. przepłakałam całą noc. to nie możliwe żeby to była prawda. mam cichą nadzieję że wszystko okaże się być wporządku. może rzeczywiście lekarz się myli. może stary sprzęt. tak sobie tłumaczę... szpitala się boję. po prostu.
płacz


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

vajka087 (offline)

29-08-2014 17:54:04

Elbląg
pozitiVibration niunia jesteśmy z tobą myślami i serduszkami ! trzymam mocno kciuki, żeby wszystko było dobrze a lekarz po prostu popełnił jakiś błąd.
Jutro idz biegusiem do szpitala i zrób badanie a potem szybko napisz nam jakie są efekty. I przede wszystkim nie myśl dużo, choć to trudne, ponoć św. Ignacy Loyola jest patronem kobiet w ciąży to może w nim nadzieja...!

Trzymam kciuki ryba !!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-08-29 17:54 przez vajka087.

vajka087 (offline)

29-08-2014 18:06:17

Elbląg
a ja wczoraj byłam u lekarza, póki co mam się leczyć domowymi sposobami, ale dostałam liste leków ewentualnie które mnie postawią na nogi jak tylko byłoby coś nie tak. Póki co jak wspominałam jestem ANTY TABLETKOWA, także pije hektolitry mleka z miodem i licze ze przez weekend mi minie.
Dostałam L4 na 4 tyg. ale i tak namiętnie pracuje w domu bo mój nieodzewny przyjaciel "laptop służbowy" jest ze mną.

Nie spodziewałam się, ale wczoraj miałam USG ! Niby to taka procedura przy dawaniu L4. Całkiem miłe takie zaskoczenie mimo, że trwało dosłownie kilka sekund ale skarbuś spał słodko tym razem, urósł pięknie i serduszko też mamusia posłuchała jak rytmicznie bije. Powiem Wam od razu lepiej się poczułam i naładowałam się energią ! smiling smiley To lek na wszystkie zło tego świata. Zgodzicie się?

teraz mocno trzymamy kciuki za PozitiVibration !!
Swoją drogą...co tu tak cicho? tyle nowych mam do nas dołączyło, dały o sobie znać i potem ciiiii... Kochane cieszmy się razem!
No i też chciałam poszukać takie forum gdzie znajde przyszłe mamy z moich okolic albo nawet z mojego miasta ale cienko powiem wam mi idzie, a szkoda. Moje koleżanki to już są po, ciesza się już 2 miesiącznymi i więcej pociechami, a to nie to samo dzielić się z przyszłymi mamami przezyciem co z tymi co pewne rzeczy mają za sobą i inne podejscie do całego tematu...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

29-08-2014 19:08:05

Lubin, Leszno
Ja to mam dzisiaj pecha!kozioł o ścianę



Kochane dzisiaj zgubiłam wszystkie możliwe dokumenty, prawo jazdy, dowód osobisty karty kredytowe narzeczonego i do poniedziałku jesteśmy bez pieniędzy bo nie zdążyliśmy do banku. sad smiley Najgorsze jest to,że do odbioru mam nowy dowód i ciekawa jestem na jakiej zasadzie mi go wydadzą, będę chyba musiała specjalnie brać ze sobą akt urodzenia.... jak nie urok to sraczka.Wszystko nam się wali ostatnio. Dzisiaj dostałam też kartę podarunkową do smyka za 50 zł i też oczywiście musiałam mieć ją w portfelu no i jeszcze Cypriana opaskę z urodzenia ehh....



Pozitivibration Leć na izbę przyjęć będziesz wiedzieć od razu co z maluchem. Nie ma co się stresować i czekać. Będzie wszystko dobrze jestem pewna.

Vajka no to teraz kochana wypoczywaj.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

30-08-2014 18:29:03

Lubin, Leszno
Kochane mnie do piątku nie będzie na forum ponieważ będę bez internetu. 3majcie się buziaki.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

vajka087 (offline)

31-08-2014 19:57:55

Elbląg
pozitiVibration koniecznie się odezwij !!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewaiolivka (offline)

01-09-2014 10:36:08

Wołomin
positiVibration - leć od razu na izbe przyjęc, nie wiem jak lekarz robiąc usg w gabinecie - przeczuwając że coś jest źle, nie wysyła Cię od razu do szpitala, po co czekasz???
Szybciutko daj Nam znać co z maluszkiem...
Czekamy na info, jesteśmy z Tobą, będzie wszystko dobrze ...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mpuchala27 (offline)

01-09-2014 13:10:33

ostrzeszow
No to sie wkurzyłam miałam taki referat a tu zonk , odcieła mi neta :/

Tak po krotce

pozitivbration czekamy na wiesci , jestem pewna ze wszystko bedzie dobrze , trzymam kciuki , jestesmy z Toba !!!

Magda wspolczuje cI TEGO stresu , masakra , ja znajac siebie to juz bym wpadla w furie , placz i biala rozpacz


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Gnatoya (offline)

01-09-2014 17:10:09

Lubin, Leszno
Hej


Jednak narzeczony nie zabrał mi lapka więc jestem smiling smiley kochane jak się czujecie? ja ostatnio lepiej już nie wymiotuje. Dzisiaj jednak kurcze zapomniałam o 8 wziąć duphastonu i wzięłam dopiero o 11 i się troszkę martwię czy nie przesadziłam... synek mi coś ostatnio podziębiony chodzi także mam roboty, ale tak to kompletnie nie czułabym,że jestem w ciąży gdyby nie to,że kręgosłup mnie rypie pod koniec dnia...


Coraz bardziej martwię się o Pozitivibration... Kochana daj znać co się dzieje, wszystkie się tutaj o Ciebie martwimy...



Dziewczyny jak się czujecie? czy któraś z was zna już płeć?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

vajka087 (offline)

01-09-2014 20:08:30

Elbląg
hej, ciesze się ze nasze forum jednak zyje bo ostatnio zaglądam to nadto często.
Co do pozitiVibration to tez strasznie sie martwie sad smiley Jej milczenie niestety nic dobrego nie wrózy, choc mam nadzieje ze moze jest w szpitalu i wszystko bedzie dobrze a jak wroci to nam powie dobra nowine.

Co do samopoczucia to mdlosci brak, apetyt dopisuje, humorki minęly w sumie, jedynie czasem ciagnie mnie brzuch i krzyz np. dzis - bylam w pracy na godzine ktora trwała 6 h mialam tyle roboty ze glowa mała - na l4 podkreslam.
przyszlam to padłam.
Gnatoya za to dzis w koncu skonczyłam II tom Greya smiling smiley)) niedlugo zaczynam III. Czytalas wszystkie trzy???
Dodalas mnie na fb ??


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546160, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.