Na dobry początek roku. Stycznióweczki 2015

Wysłane przez gianka 

patka2108 (offline)

24-06-2014 22:07:13

Słupsk
Kalina77 moja starsza corka nie moze jeszcze w to uwierzyc, ale za to mlodsza non stop mowi dzidzia i smiejemy sie z partnerem ze mlodsza corka bedzie stala przy lozeczku 24 godziny na dobe i na dzidzie patrzala smiling smiley
Ja rowniez kobietki jestem juz po wizycie dokladnie z USG jestem 12 tydzien termin nic mi sie nie zmienil nawet z USG poprostu jak to lekarz stwierdzil ciaza ksiazkowa smiling smiley rowniez dzisiaj mialam USg prenetalne jutro rano musze isc na pobranie krwi. Maluszek jest w pelni zdrowy choc strasznie ruchliwy wogole lekarz nie mogl go zlapac do badania smiling smiley ma 58mm. Serduszko bije bardzo mocno i az lezki mi polecialy jak sluchalam tego bicia smiling smiley dokladnie 168 razy na minute smiling smiley Lekarz z moich wynikow jest bardzo zdowolony pochwalil mnie ale musze jedynie mocz poprawic wyniki bo mowi ze nie wie czemu mam tak duzo leukocytow w moczu. Witam nowa mamusie w srod nas smiling smiley i gratuluje oczywiscie. Oczywiscie nastepna wizyta na 22.07 smiling smiley a juz widzialam ze chyba dwie albo jedna mamusia ma na ten sam dzien wizyte smiling smiley
Pozdrawiam i milej nocy zycze :*

Ps. tabelke uzupelnilam grinning smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-24 22:09 przez patka2108.

MagdaLena22 (offline)

25-06-2014 09:55:35

Bydgoszcz
Hej dziewczyny smiling smiley

Wczoraj byłam na wizycie. Z usg wyszło że dzidzia jest ciut młodsza i na dzień dzisiejszy to 11t 5 d smiling smiley termin z usg wyszedł mi na 9 stycznia,wcześniej miałam
na 5.Wyniki badań mam super,niczego nie muszę poprawiaćsmiling smiley A co do samej dzidzi to ruchliwa że hej,skakała równo podczas badaniasmiling smiley Doktor pokazał mi jakie ma śliczne rączki i nóżkismiling smiley Serduszko bije jak dzwon.Następną wizytę mam na 23 lipca.

A jak Wy się czujecie?

Pozdrawiam smiling smiley

Lena2011 (offline)

25-06-2014 11:28:55

Witam!
Mam na imię Klaudia i równiez należe do grona szczęśliwych styczniówek 2015 smiling smiley
Termin mam wyznaczony na 13 stycznia, więc jest to 11 tydzień. Jest to moja druga ciąża. Mam 3-letnią córkę Lenę.
Życze Wam cudownych 9 mieisęcy - choć już pozostało ze 6 grinning smiley
Niestety tą ciążę znoszę duuużo gorzej... Nie ominęły mnie mdłości, wymioty, zawroty głowy, ale oby wskoczyć w 2 trymestr smiling smiley
Pozdrawiam!


Klaudia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

martas010 (offline)

25-06-2014 16:48:54

Olsztyn
gianka- proszę Cię o wpisanie moich danych do tabelki bo jakoś nie moge - Marta, data porodu 25.01.2015.
Dziewczyny a to prawda, że na prenatalne trzeba iść z pełnym pęcherzem, żeby niby dziecko wyżej było czy coś takiego. Koleżanka mi ostatnio takie rzeczy opowiadała i troche byłam zaskoczona.


[link widoczny po zalogowaniu]

daenerys (offline)

25-06-2014 17:27:41

Biała Podlaska
Cześć dziewczyny. smiling smiley
Dawno tu nic nie pisałam, ale w sumie nie mam za bardzo o czym. Wizytę mam dopiero za tydzień i już nie mogę się doczekać, a równocześnie obawiam się, czy wszystko jest ok... Na razie czuję się dobrze, żadnych mdłości i wymiotów, może tylko czasami mnie trochę zamdli. winking smiley Moim zdaniem ciążę przechodzę bardzo dobrze. Obym nie zapeszyła, bo jeszcze wszystko może się zdarzyć. grinning smiley

No i witam wszystkie nowe, przyszłe mamusie. smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agusiaj85 (offline)

25-06-2014 17:39:09

Grenchen
Lena2011 ja też tą ciaze znoszę gorzej niz poprzednia. No i niestety także jest bardziej problematyczna.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

gianka (offline)

25-06-2014 22:23:43

Katowice
Marta, będę Cię migla wpisać dopiero w niedziele, bo teraz mam dostęp do neta tylko z telefonu. Usg prenatalne nie trzeba robić z pelnym pęcherzem. To nawet moze byc klopotliwe, bo uciskajaca glowica aparatu usg mize spowodowac popuszczenie... Te aparaty są tak czule, ze dziecko będzie i tak widoczne. A jeśli widok będzie za slaby to zrobia badanie dowcipne i i tak wszystko zobaczą.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Lena2011 (offline)

26-06-2014 13:44:30

A mam pytanie... Dlaczego macie robione prenatalne? Z tego co słyszałam to robi się je po 35 roku życia lub jeśli występują choroby genetyczne... Chyba że się mylę?


Klaudia

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

martas010 (offline)

27-06-2014 09:53:46

Olsztyn
Lena - prenatalne nie są obowiązkowe, masz racje po 35 roku życia to jak najbardziej, a prenatalne robi sie głównie dla własnego spokoju i wrazie czego można niektóre nieprawidłowości leczyć już w łonie matki- tak słyszałam.


[link widoczny po zalogowaniu]

kasik77 (offline)

28-06-2014 09:09:16

Mosina
Witajcie

Ja po badaniach prenatalnych wszystko wg usg jest ok wymiary prawidłowe.Dzidzia mierzy 73 mm serduszko bije 156u/min.
Ruchliwa jest bardzo.Czekam teraz na konkretny opis badania z wynikami krwi.

No ale doszedł nam gorszy problem!!! Zadzwoniła do mnie kuzynka u której byłam z wizyta dwa dni wcześniej i powiedziała mi że jej synek zachorował na rumień zakaźny...... A to jest groźne dla kobiety w ciąży.Oczywiście polecieliśmy od razu do szpitala a tam odesłali nas do zakaźnego.Tam owszem lekarka mnie zbadała ale poza skierowaniem na badania przeciwciał nic więcej nie mogła zrobić.

No i szukam laboratorium które je wykonuje......Koszmar bo albo cena że szok albo nie robią albo na wyniki czeka się 15 dni.A do tego czasu to ja mogę już zachorować.....

Możecie mi wierzyć że jestem załamana teraz tylko mogę być pod ścisłą opieką gina i często mieć robione usg bo może dojść do niedokrwienia wewnątrzmacicznego albo nawet skończyć się poronieniem..........
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547390, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 831, Posty: 147772.