Na dobry początek roku. Stycznióweczki 2015

Wysłane przez gianka 

daenerys (offline)

04-06-2014 23:10:38

Biała Podlaska
Myślę, że poczekam ten miesiąc, chyba, że coś negatywnego będzie się działo. Albo może pójdę raz prywatnie bo miesiąc to sporo... No i też chciałabym załapać się do becikowego, a nie wiem czy w tym wypadku jestem pod opieką lekarza, ale raczej tak. ;p Musiał zanotować coś o ciąży skoro zostałam zaproszona do programu prawidłowego żywienia dla ciężarnych.

[link widoczny po zalogowaniu]

mika83 (offline)

05-06-2014 20:24:53

Grójec
Witam nowe koleżanki widzę że jest nas co raz więcej . Byłam wczoraj na pierwszym usg widziałam i słyszałam bijące serduszko Kropki nie ma nic piękniejszego na usg jak usłyszeć bijące serduszko .... Na szczęście nie mam żadnych dolegliwości jedynie jestem mega senna , Jutro idę na wizytę lekarz założy mi już kartę ciąży ciąża

martas010 (offline)

06-06-2014 19:58:00

Olsztyn
mika83 - gratuluje i zazdroszcze, że mogłaś już usłyszeć serce, ja czekam do 20 czerwca to może dowiem się coś więcej.

Ja też czuję się dobrze nie ma mdłości no może czasem delikatnie mnie zamuli typowych mdłości jak na razie u mnie brak. No i nie wszystko mi smakuje. Czasami mnie tylko brzuch pobolewa i się też zastanawiam czy to normalne.

Gnatoya (offline)

06-06-2014 21:47:07

Lubin, Leszno
Dziewczyny ja tutaj, tylko na moment.

Każdej z osobna życzę szczęśliwego rozwiązania. W tamtym roku byłam dokładnie w tym samym momencie w którym jesteście teraz także wiem co czujecie.. jak to powiedziała jedna z was: SPAĆ, spać spać. grinning smiley 3mam za was kciuki. Mama Cyprianka.

patka2108 (offline)

10-06-2014 10:13:46

Słupsk
Witam wszystkie szczęśliwe mamusie smiling smiley które oczekują swoich maleństw w Styczniu .
Ja nazywam Się Patrycja mam już dwie córeczki Lenke która we wrześniu będzie miała 4 latka i Amelkę która w październiku będzie miała 2 latka teraz jestem w ciąży i termin porodu mam na 12 stycznia. Jestem młoda i wiem ze niektóre kobiety źle na to patrzą ze taka młoda dziewczyna a już będzie miała troje dzieci. Mam dopiero 22 lata w sierpniu skończę. Jest mi ciężko no ale ja jestem takiego zdania ze po prostu Bóg już tak chciał ze obdarzył mnie moimi pociechami. Teraz w ciąże zaszłam niespodziewanie ponieważ brałam tabletki a mój partner się tez zabezpieczał. O ciąży jeszcze nie poinformowaliśmy ani partnera rodziny ani mojej ponieważ boje się jak moja mama to przyjmie wiem ze w nieskończoność nie będę mogła ukrywać ciąży ale nawet nie wiem jak ja bym jej to oznajmiła.

No to na koniec Gratulacje dla przyszłych rodziców smiling smiley

MagdaLena22 (offline)

10-06-2014 12:13:55

Bydgoszcz
Witaj Patka2108 smiling smiley
Po pierwsze gratuluję dzidzi smiling smiley
A jeśli chodzi o Twoje obawy to głowa do góry ! Sama mam 22 lata, fakt będzie to moje pierwsze dziecko, ale podziwiam Cię że mimo młodego wieku
dajesz sobie radę już z dwójką dzieciaczkówsmiling smiley Popatrz na to z dobrej strony. Gdy inni będą dopiero pakować się w świat pieluch Ty już będziesz miała odchowane dzieciaczki i będziesz fajną młodą mamą smiling smiley Między mną a moimi rodzicami jest 20 lat różnicy i uważam ze kontakt mamy świetny.Oni są młodzi
mają czas dla siebie,dorosła samodzielną córkę winking smiley Zobaczysz wszytko będzie dobrze smiling smiley A rodziną się nie martw jak zobaczą maluszka to z miejsca go pokochają smiling smiley

A jak dziewczyny u Was? Jak samopoczucie?
Ja jutro wybieram się na badania a 24.06 kolejna wizyta u gin smiling smiley

Pozdrawiam smiling smiley

patka2108 (offline)

10-06-2014 17:42:35

Słupsk
MagdaLena widze ze wizyte mamy na ten sam dzien u lekarza smiling smiley ja tez juz widzialam swoje malenstwo dokladnie 27 maja smiling smiley w sumie masz racje dziekuje bardzo, tak szczerze juz nie raz slyszalam ze mlode mamy maja plusy bo pozniej jak dzieci sa starsze one maja jeszcze czas dla siebie.

patka2108 (offline)

12-06-2014 09:05:13

Słupsk
Witam wassmiling smiley
Co tu na tym forum jest taka cisza wogole zadna mamusia nic nie pisze smiling smiley

MagdaLena22 (offline)

12-06-2014 11:20:10

Bydgoszcz
Właśnie też się zastanawiam dlaczego tu taka cisza smiling smiley
Pouciekały czy co grinning smiley

kasik77 (offline)

12-06-2014 20:28:02

Mosina
Witajcie.

Witam nowe mamuśki.... U mnie wszystko ok tylko te upały mnie wykańczają.Do tego maluda szaleje na całego i upilnować ją to karkołomne zadanie.

W środę byłam na badaniach krwi i o zgroza 6 probówek.Nawet kobietka co pobierała była w szoku..........
Wizyta u gina w poniedziałek zobaczymy co powie.....może podejrzę malude na usg.
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5082, Posty: 1250360, Użytkownicy: 72476.
Ostatnio dołączył/a kasieczna.

Statystyki tego forum
Wątki: 725, Posty: 146629.