Na dobry początek roku. Stycznióweczki 2015

Wysłane przez gianka 

kalina77 (offline)

20-06-2014 09:10:21

Donaueschingen
Witam Was.

Patka myślałam dużo o twojej sytuacji i jeżeli mogę Ci coś poradzić to dobrze by było gdybyś zaraz po rozwodzie poszła do urzędu z ojcem dziecka i złożyła oświadczenie, że biologicznym ojcem jest Twój obecny partner. Moja siostra miała identyczną sytuację jak Ty. Nie poszła do urzędu a jak urodziła córkę musiała wnosić sprawy o zaprzeczenie ojcostwa, ponieważ dziecko urodzone w ciągu 300 dni od rozwodu uważane jest za dziecko bylego męża. Niepotrzebny stres, strata czasy i pieniedzy.

Pozdrawiam.

[link widoczny po zalogowaniu]

martas010 (offline)

20-06-2014 15:19:00

Olsztyn
hej dziewczyny
Dziś miałam wizyte u lekarza, wszystko dobrze, dzidziuś rośnie smiling smiley. Ale się ciesze.Termin mam na 26 stycznia. Tylko ciśnienie znowu miałam dosyć wysokie, chociaż w moim przypadku to przez stres w tej danej sytuacji , mierzyła mi zaraz po wyjściu z gabinetu, bo tak to mam zawsze w normie. A jak tam u Was?
A i nie dostałam jeszcze skierowania na badania krwi, doktor powiedział, że na następnej wizycie a to będzie gdzieś tak już 11-12 tydzień.

patka2108 (offline)

20-06-2014 15:55:50

Słupsk
Kalina77 dziekuje bardzo za podpowiedz. napewno po rozowdze pojde do urzedu z partnerem i zloze takie oswiadczenie. Sprawe rozwodowa mam 6 sierpnia a wiec odrazu po sprawie pojde do tego urzedu. Dzisiaj bylam odebrac swoje wyniki i jak na moj rzut oka nie sa one za ciekawe jak zawsze mam niska hemoglobine do wtorku bede czekala na to co powie mi lekarz na wizycie. Pozdrawiam i milego dnia zycze smiling smiley

kasik77 (offline)

20-06-2014 21:17:17

Mosina
Witajcie.

No u mnie wirus przerodził się w ostre zapalenie gardłasad smiley No i poległam na całej linii..... Muszę brać antybiotyk bo jak zrobi mi się ropień to szpital i operacja.

Patka ja też wyniki hemoglobiny miałam zawsze w ciąży na pograniczu normy ale jak coś będzie nie tak to lekarz ci zapisze żelazo.

Martas no ciśnienie pilnuj bo nie ma żartów.Ja jak idę do lekarza to zawsze jestem 15 min wcześniej i przynajmniej 10 czekam i dopiero na badanie ciśnienia wchodzę bo już samo wchodzenie po schodach podnosi je.A tak to mam w normie.Ja na szczęście badania mam już za sobą teraz tylko na wizytę mam zrobić krew i mocz ale to dopiero na 7 lipca.

A wcześniej jadę na prenatalne do Poznania 27 czerwca.Może będzie widać płeć?Mr. Green

Dziewczyny ale tak z innej beczki jak robiłyście badania prenatalne czy na początku u gina dostawałyście jakieś prezenty typu próbki gadżety itp.Bo ja jak robiłam poprzednie prenatalne to dostałam próbki kosmetyków i butelkę z aventa i jestem ciekawa czy i tym razem coś będzie?

patka2108 (offline)

21-06-2014 10:38:56

Słupsk
Witam z rana dziewczynki smiling smiley pisze poniewaz to rapi mnie juz od jakis dwoch miesiecy.
Maz opuscil mnie i dzieci 12 stycznia wyjechal do matki do Anglii ale twierdzi ze pojechal w celu zarobkowym. Przez pierwsze 3 miesiace tam wogole nie pracowal. No i stwierdzil ze tam juz bedzie mieszkal ja bylam z nim 5 lat i powtarzalam mu ze ja do Anglii sie nie wybieram bo tutaj w Polsce mam na kim polegac. Pozew rozowodowy zlozylam jakos na poczatku lutego. Z partnerem z ktorym bede miala dziecko jestem od 5 kwietnia no i pech tak chcial ze wpadlismy tak jak by za pierwszym razem. Z mezem mielismy juz jedna sprawe 9 maja ale on sie nie stawil odroczyli mi na 6 sierpnia. Pozew pisalam o rozwod z jego winy. Z powodu porzucenia rodziny. Teraz on juz wie ze jestem w ciazy (zyczliwi ludzie). I niewiem ale ja mysle ze teraz rozwod jest z mojej winy bo jestem w ciazy z innym. Co wy o tym sadzicie? Niewiem poprostu jak sie zachowywac na sprawie w sierpniu. Pozdrawiam i milego dnia zycze :*

kalina77 (offline)

22-06-2014 16:48:56

Donaueschingen

WITAM WAS!

Patka to nie jest twoja wina!!!!!!!!!!!! To Twój mąż wyjechał i Was zostawił. Napisałaś że obecnego partnera poznałaś w kwietniu a dokumenty rozwodowe złożone były w lutym. Więc gdzie tu Twoja wina????? On zdecydował za Was oboje. Napewno w tej sytuacji nie uzyskasz rozwodu z jego wyłącznej winy. Podejrzewam że rozwód dostaniecie z winy obydwu stron. Nie przejmuj się tym tak bardzo. To nie jest dobre ani dla Ciebie ani dla Twojej fasolki. Na sprawie nie denerwuj się i mów tak jak było. Wszystko będzie dobrze. Trzymam za Ciebie kciuki.

A u mnie super samopoczucie tylko ten upał mnie dobija. Od samego siedzenia i oddychania człowiekowi pot po du..... spływa. We wtorek wizyta. A 2 lipca będę miała robioną amniopunkcje.
Czytałam na początku jak któraś z Was pytała o karty ciąży. Ja pierwszą wizytę mialam w piątym tygodniu i od razu założył mi kartę. Na każdej wizycie standardowo ważenie mierzenie ciśnienia pobieranie krwi i moczu do badania. I oczywiscie poziom cukru jest badany. Jeśli nic się nie dzieje z cukrem to ominie mnie picie glukozy dzięki Bogu.

A jak sytuacja u Was???? Cisza tu niesamowita. Ale wierzę że wreszcie się rozkręcimy ( znaczy nasz wątek).

Pozdrawiam Was serdecznie. Pa.

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-22 16:51 przez kalina77.

kalina77 (offline)

22-06-2014 16:59:30

Donaueschingen
Zapomniałam dodać że termin mam wyznaczony na 21 stycznia ale i tak będę rodzić wcześniej ponieważ będę miała cesarskie cięcie żeby mogli powiązać mi jajniki. Bardzo kocham dzieci ale już mi starczy.

Pozdrawiam.

Ilona0211 (offline)

22-06-2014 22:27:53

Ustka
Witam Was wszystkiesmiling smiley
Z wielką radością dołączam do Was- stycznióweksmiling smiley Nasze starania (ponad dwuletnie) okazały sie pomyślne. Termin mam na 7 stycznia. Mam nadzieję, że wszystko potoczy sie po naszej myśli ponieważ od 6 tygodnia biorę Duphaston.
Pozdrawiamsmiling smiley
Ilona

kasik77 (offline)

23-06-2014 08:05:20

Mosina
Witajcie.

No to pomału nas przybywa.......to fajnie.Tylko piszcie dziewczyny bo trochę cisza.

Witaj Ilona0211 w naszym gronie.Napisz coś więcej o sobie który to tydzień jak samopoczucie ile masz lat itp. itd.

Kalina77 a dlaczego jeśli można spytać będziesz miała robioną aminopunkcję? Coś nie tak wyszło w badaniach prenatalnych?

No bo ja chyba jednak bym się nie zdecydowała na takie badanie bo jednak wiąże się z dużym ryzykiem poronienia......
Decyzja co do podwiązania jajników moim zdaniem bardzo rozsądna.Zawsze uniknie się konieczności dodatkowej antykoncepcji.No ale w Polsce to nie wchodzi w grę.....

Patka ja też uważam że nie uda się rozwód z jego winy a alimenty na dzieci i tak będzie musiał płacić.No jedynie nie na ciebie.Ale skoro masz nowego partnera to dacie sobie radę jakoś.....Chociaż przyznam że poszłaś na całość.....

Ja też mam drugiego męża(pierwszy zmarł) ale jak go szukałam to brałam tabsy właśnie żeby uniknąć niechcianej ciąży a kota we worku nie chciałam brać.......A teraz jesteśmy szczęśliwym małżeństwem już od ponad 3 lat.

No ja czuję się troszkę lepiej szyja nie boli więc antybiotyk działa.W piątek jadę na prenatalne.

A wczoraj zaszalałam i w lesie nazbierałam sobie 1,5 litra jagód i robię nalewkę jagodową.Najwyżej wypiję ją za 2 lata jak skończę karmić piersią.

Miłego dnia.....

kalina77 (offline)

23-06-2014 09:08:57

Donaueschingen
Witam.

Aminopunkcje będę miała robioną ze względu na to że moja Natalia urodziła się z Zespołem Downa a tutaj w takich przypadkach jest to rutynowe badanie. Przy młodszym synku też miałam to robione tyle że w Polsce.

Witam nowe mamusie. Ilona gratulacje!!!!

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5207, Posty: 1287737, Użytkownicy: 72833.
Ostatnio dołączył/a Marcin93.

Statystyki tego forum
Wątki: 779, Posty: 147536.