Na dobry początek roku. Stycznióweczki 2015

Wysłane przez gianka 

gianka (offline)

23-06-2014 11:58:48

Katowice
Hej Mamusie!

Coraz nas więcej. Dorastam do tego, żeby zrobić nam tabelkę która na kiedy ma termin. No i będziemy tam sobie pisały jaka płeć będzie naszych dzidziusiow.

Jutro mam wizyte u gina o 10 rano, a dziś udbieram wyniki z krwi i moczu. Kalina77 zaintrygowałaś mnie informacją, że jeśli cukier dobrze wyjdzie to glukozy się już nie pije. Nie pamiętam czy w pierwszej ciąży miałam z początku badania na cukier, ale glukoze piłam i miałam podejrzenie cukrzycy ciążowej. 3 dni w szpitalu na obserwacji byłam i nic mi nie wyszło.
Patka no nie zazdroszczę Ci sytuacji życiowej. Jak różne są losy ludzkie. Nie znam się na tym, ale myślę, że ten rozwód nie będzie wyłącznie z Twojej winy. Sprawę założyłaś już wcześniej, więc masz podkłądkę. Jeden plus jest taki, że nie będziesz musiała niczego ukrywać.
Za to ja będę ukrywała ciąże do 17 sierpnia. W tedy robimy roczek Beatce i chcemy poinformować wszystkich na raz. Myślę że nie będę miała dużych problemów, bo po 1 ciąży zostało mi troszkę brzuszka, a mój organizm w pierwszej połowie ciąży chudnie. Teraz jestem do tyłu ok 2 kg od wagi początkowej smiling smiley
Odezwę się jutro jak będę miała informację od ginekologa.
No i musze się na 1 prenatalne umówić w końcu bo 12 tc się zaczyna smiling smiley

Pozdrawiam i dobrego dnia życzę!

[link widoczny po zalogowaniu]

gianka (offline)

23-06-2014 12:30:12

Katowice

patka2108 (offline)

23-06-2014 12:36:39

Słupsk
Kalina77 wiem wiem rozwod bedzie napewno z obu stronna wina a ja o rozwod z jego winy pisalam jak jeszcze z Tomkiem nie bylam dlatego wiem ze teraz wszystko sie zmieni. Nawet nie zalezy mi na alimentach dla mnie wazne zeby poczuwal sie do odpowiedzialnosci i placil na swoje dzieci. Narazie sie nie martwie co bedzie na sprawie zamierzam byc opanowana choc wiem ze bedzie to nie latwe. Dziekuje za trzymanie kciukow smiling smiley. Ale masz fajnie z ta pogoda bo kurcze u nas tak cieplo nie jest i ani z dziecmi na dwor nie mozna wyjsc zeby sie wyszalaly smiling smiley
Nie pamietam ktora z mamus mi pisala o zabezpieczeniu sie przed ciaza.
Jak bylam jeszcze z moim mezem i ja bralam tabletki i maz sie zabezpieczal a i tak urodzilam Amelke nawet lekarz sam sie dziwil ze zaszlam jednak w ciaze. Zadna antykoncepcja nie jest 100% smiling smiley a ja od czasu gdy urodzilam Amelke juz mialam 7 rodzai tabletek i zadnych nie toleruje dlatego moj partner sie zabezpieczal no ale najwidoczniej nie wystarczajaco. No ale ja zadnego swojego malenstwa nie zaluje mam dla kogo zyc smiling smiley
Ilona0211 witamy wsrod nas smiling smiley gratuluje smiling smiley
Ja mam wizyte jutro na godzine 16 smiling smiley a wiec po wizycie opowiem Ci i jak smiling smiley
Milego dnia zycze i pozdrawiamsmiling smiley
Gianka- masz racje rozne sa losy zyciowe. Nie bylam w stanie tego przewidziec co sie stanie. Oby sie udalo ukryc ciazesmiling smiley Mi juz sie nie udalo dzieki mojej mamie glownie. No ale trudno trzeba sie z tym pogodzic smiling smiley Ja gdyby nie moja mama to zapewne bym ja ukryla bo tez zostalo mi brzuszka po dwoch ciazach i nie jestem jakas szczupla smiling smiley Powodzenie smiling smiley

Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-06-23 12:41 przez patka2108.

gianka (offline)

23-06-2014 12:50:04

Katowice
Patka skuteczna w 100% jest jedynie wstrzemięźliwość smiling smiley Prawdę napisałaś, że nie ma co żałować żadnej ciąży jak się potem patrzy na dzieci. One dają tyle radości!!!
dziewczyny, wstępnie zrobiłam rozeznanie, że jest nas tu już 13 mamuś smiling smiley

kalina77 (offline)

23-06-2014 13:16:48

Donaueschingen
Gianka więc najwyższy czas na tabelkę.
Pozdrawiam.

patka2108 (offline)

23-06-2014 16:15:17

Słupsk
Gianka- wstrzemięźliwości wlasnie bylam przez 8 miesiecy do czasu zajscia teraz w ciazy a wiec tu racja najskuteczniejsza antykoncepcja smiling smiley

mika83 (offline)

23-06-2014 19:40:25

Grójec
cześć
witam nową mamusie....
Byłam dziś u endokrynologa z racji mojego pcos a lekarz był w szoku że z moimi marnymi wynikami hormonalnymi sporą niestety otyłością i kilkom innymi schorzeniami udało mi sie bez żadnego leczenia zajść w ciąże ... ja nadal pomimo 10 tc nie mam żadnych objawów ale za o moja buzia przypomina dojrzewającą nastolatkę

martas010 (offline)

23-06-2014 21:56:46

Olsztyn
witam nowe dziewczyny
gianka - pomysł z tabelką super smiling smiley widziałam takie na innych wątkach
mika - nie przejmuj sie ja tez nie mam żadnych objawów tz. chodzi mi o to ze mnie nie mdli, pytałam lekarza czy to źle, że nie mam mdłości- powiedział, że nie, po prostu mój organizm nie reaguje mdłościami i tyle.
A ja ukrywam ciąże w pracy- nie moge powiedzieć, bo mi się umowa kończy 30 czerwca, a następną podpisuję juz na stałe więc narazie siedze cicho. Od dziś do 14 lipca mam urlop. A w pracy umowy do podpisania mi jeszcze nie dali i nie wiem co mam zrobić jak wróce z urlopu to dadzą mi do podpisu umowę a ja im np. na drugi dzień powiem że jestem w ciąży i ide np. na zwolnienie. Mogę tak?

kasik77 (offline)

23-06-2014 22:17:34

Mosina
To się rozpisałyście!!!!! Ale super oby tak dalej......

Dzięki za życzenia zdrowia.no u mnie troszkę lepiej chociaż załatwiłam się dziś ogórkiem małosolnym i rzygałam jak kot.No ale połakomiłam sie na ogóreczki u mamy miała świeżo zakiszone swoje z ogródka no i głupia zjadłam dwa i popiłam ciepłą słodką herbatą......No i zapłaciłam za łakomstwo.....A potem tak mnie rozbolała głowa że nie mogłam wyrobić a do tego mała szalała na całego i dopiero jak wzięłam paracetamol to po 3h mnie puściło.

Tabelka mądra sprawa.Wstępnie spisałam osóbki z naszego grona ale tabelek robic nie umiem.I tak
Majena- 09.01 MagdaLena22- 05.01 Kasik77- 02.01 Dombisia- 04.01 Patka2108- 12.01 Kalina77- 21.01 Ilona0211-07.01

Brak danych 94ika94 Basia1 Danenerys Martas010 Mika83 Gianka.Prosimy uzupełnić dane.Dziękujemy.

Martas ja jednak chyba bym zadzwoniła do pracy żeby się upewnić czy ta umowa rzeczywiście będzie na ciebie czekać nie dała bym rady tyle czekać.Zawsze papier w ręku to papier w ręku.

Mika ciesz się że nic cię nie męczy ja pomału mam dość tych mdłości i wymiotów.Senność mi w miarę minęła ale dla odmiany robi mi się słabo.....

patka2108 (offline)

24-06-2014 09:57:30

Słupsk
Dzisiaj ide do lekarza na 16 teraz od rana latam i zalatwiam sprawy zwiazane z moim mieszkaniem mysle ze za 2 miesiace bede miala juz swoje wlasne mieszkanko smiling smiley
Starszej corce juz powiedzialam o ciazy i mowie ze idzie ze mna dzisiaj do lekarza smiling smiley tak sie biedna przejela ze o 7 wstala rano i od rana mowi ze my jedziemy do szpitala grinning smiley a wiec dziewczynki zycze Wam milego dnia i po wizycie sie pokaze smiling smiley
Stwórz osobisty kalendarz ciąży
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 5087, Posty: 1252312, Użytkownicy: 72498.
Ostatnio dołączył/a Mamassita.

Statystyki tego forum
Wątki: 729, Posty: 146714.