FOTOGRAFIA PORODOWA-REPORTAZ CUDU NARODZIN :bebe:

Wysłane przez Carolajna 

Nikita (offline)

23-03-2014 20:07:51

A tak poważnie przy pierwszym dziecku może ciężko się zdecydować na taką sesje bo jednak nie widomo jeszcze co i jak..ale jak się nie ma uwiecznionych tych pierwszych chwil to później szkoda..bo te momenty zaraz po urodzeniu są jednak BEZCENNE.. smiling smiley


Nataniel przyszedł na świat 31.08.2011 o 22:36 dając na 3660g szczęścia i 54cm radości dziecko z grzechotką [link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

23-03-2014 20:34:53

Krk
Nikita ahhahaa smieszna jestesgrinning smiley wiesz jakby sie to skonczylo?urodzilabym razem z Tobągrinning smileygrinning smileygrinning smiley tak tak oczywiscie mogę masowac pleckiMr. Green
jesli tylko to pomozesmiling smiley)

eehhh zapomnialam dopisac ...a propo tatusia,dajmy mu w tym czynnie uczestniczyc jesli ma byc na sali, a ja sie zajme resztąsmiling smiley)grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-03-23 20:38 przez Carolajna.

madzik1988 (offline)

23-03-2014 22:21:12

Toruń
Karolcia ja jestem jak najbardziej za smiling smiley super pamiątka grinning smiley

Szkoda że ja takiej nie miałam :/



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

gadzielec (offline)

24-03-2014 09:57:20

Carolajna gratuluję pomysłu! Naprawdę super pamiątkę będą miały Mamusie, które skorzystają z możliwości wykonania takiej sesji czy reportażu w szpitalu. Co ja bym dała za takie zdjęcia... Pierwsze szpitalne zdjęcia moich dzieciaczków wykonane były trzęsącą się ręką podekscytowanego taty i to jeszcze z tel. Nie fajnie wyglądają w albumie, ale i tak są cenne, bo pierwsze winking smiley Może gdyby nie wyszedł po bułeczki zdążyłby na narodziny Kini, a tak niestety przyszedł, gdy już Mała leżała na mnie grinning smiley
Jestem pod wrażeniem efektów Twojej pracy, zdjęcia są śliczne, dopracowane w każdym szczególe. Mam nadzieję, że kiedyś się spotkamy i moje Skarby będą mieć kilka ujęć zrobionych przez e-ciocię Karolinę grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

25-03-2014 09:21:13

Krk
madzikkobiety chyba jeszcze nie mysla o takich zdjeciach czy szukania fotografa na uwiecznienie takich chwil,i pewnie z tego to wynika,ja sama choc bylam w temacie jakos nie wpadlam na to ze ktos ze znajomych z ktorymi wspolpracuje moglby zrobic takie zdjecia przy narodzinach moich dzieci.Osobiscie sama bym chciala i jesli bedzie mi dane miec trzecie dziecko na pewno wszystkiego dopilnujewinking smiley))
gadzielecdziekuje,wzruszylam siesmiling smiley)) z przyjemnoscia zrobie fotki, jesli tylko bedziemy mialy okazje sie kiedys spotkacsmiling smiley)):* tez wychodze z zalozenia ze to nie tatus powinien robic zdjeciasmiling smiley)przeciez ta chwila, skoro juz idzie na ta sale ,powinna byc tez dla niegosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

26-03-2014 15:22:00

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Pomysł super smiling bouncing smiley
Może kiedyś będzie mi dane mieć takie zdjęcia. winking smiley

Carolajna (offline)

26-03-2014 21:09:40

Krk
[julka2404/b]trzymam kciuki! i wtedy dzwon w nocy o polnocysmiling smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Aleksa27 (offline)

27-03-2014 08:50:39

Hej kobietkiwinking smiley
No pomysł dosyć śmiały przyznam. Nie wyobrażam sobie żeby ktos robił zdjęcia podczas mojego porodu. Może dlatego, że był ciężki i pełen skrajnych (dodam smutnych) emocji. Mój mąż stał pod salą operacyjną (miałam cesarkę niezaplanowaną) cały zalany łzami, ja leżąc na stole operacyjnym wyglądałam tak samo. Gdy moje dziecko przyszło na świat zostało mi odebrane i zobaczyłam je dpiero za 2 a może nawet 3 godziny. Dziękuję za taką pamiątkę.
Ale winking smiley Oczywiście jeśli któraś z Pań ma ochotę na taką sesję, wie, że poród będzie dla niej czasem szczęścia i będzie chciała go wspominać to czemu nie winking smiley
Życzę powodzenia Carolajna


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

27-03-2014 13:42:26

Krk
Aleksa27dzieki za opinie kazda jest dla mnie na wage zlota.Na pewno jest w tym duzo racji co napisalas ,dla tego tez przed porodem beda ustalane wszelkie szczegoly,nawet te dotyczace ewentualnych komplikacji w czasie porodu,rodzic jak najbardziej bedzie mogl sobie zastrzec ze w takim wypadku,fotograf nie robi zdjec.Sesje taka mozna dokonczyc jak juz dzidzius bedzie bezpeczny na rekach mamywinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

28-03-2014 17:43:57

Kanada
Carolajna- gdzie Ty byłas jak potrzebowałam FACHOWCA przy moich najpiekniejszych chwilach w zyciu?? Choc miałam zaplanowane na dzien i czas 2 cc ( u mnei na cc mozna było SPOKOJNIE wejsc na sale robic foty wyciagania malca) , z I porodu nie mamy fotek - bo emocje M.. były inne niz sie spodziewałam.. czyli brak reakcji i robienia fot .... z II porodu mamy foty ale marzenia o profesjonalnym uwiecznieniu tych chwil dalej we mnie,
Jeśli spełni sie moje III maluszkowe życzenie i będe rodziła w Katowicach - Ściągam Cie na sale - bo na bank mozna byc!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546032, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 833, Posty: 147774.