FOTOGRAFIA PORODOWA-REPORTAZ CUDU NARODZIN :bebe:

Wysłane przez Carolajna 

porky_chrum (offline)

30-03-2015 22:10:01

Niemcy
Carolajna, tak mieszkam w Niemczech ale dopiero od listopada i niestety nie wiem jak tam z kosztami takich sesji. Też myślę,że takie sesje to delikatna sprawa i w każdej chwili trzeba być przygotowanym na różne scenariusze. Ale wg mnie, na takie coś zawsze znajdzie się klient. Ludzie coraz chętniej się fotografują, taka pamiątka jest bezcenna. Choć pewnie dalej jest wielu przeciwników takich reportaży to ja bym weszła z taką usługą na rynek. No i może nie byłoby tylu chętnych co na sesje noworodkowe czy dziecięce, bo wiadomo że to jeszcze jest takie świeże, ale fajnie można na tym zarobić. A jak komuś zależy to zapłacismiling smiley Co do personelu to wiadomo, różnie bywa...te położne...''wypad z tym aparatem'' hehe, cóż trzeba chyba przez to przejść.


[link widoczny po zalogowaniu]

esflores (offline)

31-03-2015 08:09:47

Kraków
ewunia85 czym tu sie tak irytowac? Kto nie chce po prostu nie korzysta z takiej uslugi smiling smiley A jest sporo kobiet ktore bardzo chcialyby miec tego typu pamiatke. Oczywiscie niekoniecznie sa to zdjecia 'na fejbuka" grinning smiley tylko po prostu na wlasny uzytek i pamiatke.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Majowe dzieciaczki [link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

09-04-2015 09:40:38

Krk
porky_chrum A rozumiem..w niemczech to juz pewnie na porzadku dziennym takie sesje w szpitalach winking smiley tak juz przeprowadziłam troche ankiet roznych rozmow z kobietami ,wiele jest chetnych,to ze bedzie tez wiele przeciwniczek to oczywsiste dla mnie i rozumiem to w koncu to bardzo delikatna sprawa.Dla tego tez jest tu zalozony ten wątek poniewaz chce znac jak nawiecej informacji od dziewczyn-Mam.

esflorestak, poza tym rodzice maja wgląd do zdjęć,niektóre pewnie nawet na fb beda sie nadawać w końcu to nie sa zdjęcia stricte dziecka ,czy nawet mamy rodzącej ,czasem jest to poprostu zdjęcie dłoni tatusia,trzymającego dłoń swojej ukochanej, i juz to zdjęcie pokazuje tak wiele emocji smiling smiley które w przyszłości raczej będzie budzić pozytywne emocje,w końcu wsparcie w takiej chwili jest ważne.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.