FOTOGRAFIA PORODOWA-REPORTAZ CUDU NARODZIN :bebe:

Wysłane przez Carolajna 

Carolajna (offline)

28-03-2014 21:29:44

Krk
pasiasuper bede napewnosmiling smiley))to ja swoje II cc tez chyba zaplanuje w katowicachgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

28-03-2014 21:33:44

Kanada
Carolajna - planuj planuj bedzie mi razniej smiling smiley lekarz kilka razy pytal czy chce robic zdjecia przy wyjmowaniu dziecka... 2 razy siedzial sztywno na krzesełku i potem widac było efekty bo fotek duzooo mniej niz bym marzyła, wspaniały pomysł masz z tymi fotkami - co fachowiec to fachowiec a foty z tego wspaniałego wydarzenia to piękna pamiątka..


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

28-03-2014 22:50:49

Krk
pasiakurcze a mnie nikt nie pytal!!! i sama jakos glowy na karku nie mialamsad smiley( oj bardzo załuje, chcialabym wszystkim pokazac jaka kuleczka byla z tego mojego Bartolinka.M robil zdjecia jak wywiezli malego z sali ale ze aparatu nie umial obslugiwac to wyszlo do niczego:/jedne zdjecia w kortarzu ciemne jak pieron a na sali gdzie go ubierali przeswietlone.Mam filmik doslownie 4sek.jak Bartus mial 3godzinki zrobila go mama przez przypadekgrinning smiley bo zamiast wlaczyc tryb focenia to wlaczyla tryb nagrywaniasmiling smiley)kocham....:bebe: puszcza bańki buziolkiemgrinning smiley grinning smiley grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

28-03-2014 23:45:39

Kanada
Carolajna- nawet mi nie wspominaj zdjęc ze szpitala.. a raczej tego czego nie da sie cofnąć.. nawet brzuszka ( brzucha) pamiątkowego nie mam uwiecznionego.. a to tez taka piekna sprawa... a co do szpitala - jak byłam na sali to szukali tatusia - wiec czekali na niego, a potem 2 razy pytali czy chce uwiecznić wyciąganie malca, no a potem to wiadomo.. pilnował dziecka by nie podmieniliwinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

01-04-2014 16:36:56

Krk
pasiaciazowych z Bartusiem mam sporo na szczesciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pasia24 (offline)

01-04-2014 17:28:18

Kanada
Carolajna- Ani mi tego nie piszsad smiley ja tego nie moge przebolec ze nie mamsad smiley(((( ale na III sobie to odbije z nawiązką i mi w tym pomożesz!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

23-04-2014 09:13:15

Krk
kruszynka jak tam Twój brzuś?smiling smiley rozmawialas moze z lekarzem czy jest mozliwosc wprowadzenia kolezanki na sale?kiedy bedziesz w krakowie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-04-23 09:14 przez Carolajna.

Carolajna (offline)

26-03-2015 19:22:07

Krk
pytanie nadal aktualne,kobietki wypowiedzcie się co tym sądziciesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

ewunia85 (offline)

26-03-2015 20:01:52

kutno
Hm az strach mi sie wypowiadac wsrod tylu chetnych na zdjecia z porodu..... ale ja bym nie chciala takiej sesji....
To co bylo niewroci...i na szczescie wspominac nie chce. Jestem mama dwoch szczesliwych malenstw a porod czy sn czy cc to dla mnie bardzo osobiste przezycia i niechcialabym aby ktos wykradal moje uczucia.... a dobre zdjcie to potrafii....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561849, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.