FOTOGRAFIA PORODOWA-REPORTAZ CUDU NARODZIN :bebe:

Wysłane przez Carolajna 

Carolajna (offline)

17-03-2014 13:50:29

Krk
Witam Was Mamusie Fotografią zajmuje sie od 5lat,wykonuje sesje kobiece,ciazowe,noworodkowe ,dzieciece itd teraz chcialabym pojsc o krok dalej.
Jak w temacie ,chcialabym zająć sie fotografią porodową,oczywiscie nie chodzi tu o sceny jak z horroru,fotografowanie miejsc intymnych,czy takich ktore moglyby urazic w jakis sposob.mialyby byc to reportaze które krok po kroku w magiczny sposob ukazuja przyjscie na swiat nowego czlowieka-wyczekiwanego dzieckasmiling smiley
Chcialabym poznac Wasze opinie na ten temat,ewentualne za i przeciw.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kruszynka90 (offline)

20-03-2014 17:13:48

Witam mam pytanie ile kosztuje taka sesja zdjęciowa w szpitalu..??


Czekamy na Ciebie Maleństwo ;* [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Na_Tayla (offline)

20-03-2014 17:46:59

Ostrzeszów
Hmm to dość ciekawy pomysł jednak może spotkać się z wieloma kontrowersyjnymi opinami otoczenia - bo jak wiadomo nie od dziś - Polacy boją sie wszystkiego co nowe smiling smiley
Jak dla mnie taka pamiątka to coś wspaniałegosmiling smiley Ja sama teraz 3 miesiące po porodzie nie wiele pamiętam z tego dnia - szok adrenalina i wiele bodźców sprawiły że nie potrafie odtworzyć w pamięci chwili gdy przytulałam swojego synka nie mam w głowie żadnego obrazu z tej chwili sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

PATRZĄC Z BLISKA WIDZISZ NAJMNIEJ!

ZAUFANIE - WCHODZI PO SCHODACH, ZJEŻDŻA WINDĄ.

Carolajna (offline)

20-03-2014 19:32:07

Krk
kruszynkakochana ja poki co zaczynam sie wkrecac w szpitalewinking smiley kilka pierwszych sesji wykonam gratiswinking smileyw zamian za pozwolenie o udostepnienie kilku zdjec na swoich stronach.(zdjec wybranych przez rodziców)Jesli chodzi o ceny, to przypuszczam ze nie sa male,poniewaz jest to reportaz,choc to jest ustalane indywidualnie.Apropo cen nie interesowalam sie jak to wyglada u "konkurencji", ale obstawiam ze jest to w granicach 500-1000zł jesli chodzi o reportaz tak na prawde zalezy tez od ilosci zdjec jaka rodzice chcieli by otrzymac.
Na_Taylatak, dokladnie tak jest,ja pamietam tylko granatowe oczka pierwszego synka,ale reszta szybko niestety uciekla z pamieci,a przeciez to najpiekniejsze chwile w zyciu kazdej mamusismiling smileyprzy drugim stwierdzilam ze bede sobie robic sama zdjecia w czasie porodugrinning smiley ale niestety mialam cesarke i bardzo ubolewam nad tym ze nie mialam planu" B"
Po urodzeniu pierwszego synka chcialam byc polozna,bardzo chcialam byc swiadkiem narodzin dzieci ,witac je na swiecie itd ale jakos tak sie zycie potoczylo... kocham zdjecia i kocham dzieci ,wiec chyba najwyzszy czas to połaczycwinking smiley
Zacznijmy od tego ze na sale porodowa nie wchodze jako obca osoba a "przyjaciólka" chce spedzic troche czasu z rodzicami zeby czuli sie w moim towarzstwie swobodnie i mieli zaufanie.Jesli chodzi o szpital to przeciez jest juz wiele takich szpitali gdzie pozwalaja byc z osobami towarzyszacymi,tam gdzie ja mialam cesarke mogły byc nawet trzy osoby z rodzacą.
Gratuluje pierwszego maleństwawinking smiley))


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kate20 (offline)

20-03-2014 20:51:06

Karolina dla mnie to swietny pomysl.. ja niestety nie mam takiego zdjeciasad smiley żałuję ogromnie..dlaczego ? A dlatego, ze chcemy tylko jedno dziecko to raz, a dwa to że jest to cos pięknego. Jestem za !!!!smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

21-03-2014 00:13:16

Krk
kateczemu tylko jedno? moze za kilka lat znow poczujesz instykt macierzynskismiling smiley mnie naszlo nagle po10latachsmiling smiley) i mam nadzieje ze jeszcze mnie najdziesmiling smileyna pewno juz bede miec cc ale i tak chyba kogos wynajme na fotki jak juz bede miec malucha na brzusiusmiling smileyJakbyscie widzialy mojego bartusia jaki on byl sliczn jak mi go dali,a tu nic...ani taty z aparatem ani nikogo zaluje ze nie dalam aparatu poloznej:/pamietam co prawda troszke ,jak przez mgle, ale bym wiele oddala za ten choc jeden momentsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kruszynka90 (offline)

21-03-2014 10:41:18

Carolajna Ja zawsze myślałam że bym chciała mieć taką sesje w szpitalu albo po porodzie ale w domu to już sama będę na siłach robić zdjęcia.. Ja mieszkam niedaleko krk i mam zamiar rodzić w szpitalu na narutowicza i jak byś chciała zrobić próbną sesje to bym była chętna hehe winking smiley Bo na sesje za 500-1000zł to raczej mnie nie stać..sad smiley

Pomysł masz świetny tylko jak ktoś zacznie rodzić w nocy..?? a juz będziesz z nim umówiona że będziesz robić zdjęcia..smiling smiley


Czekamy na Ciebie Maleństwo ;* [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

21-03-2014 13:15:04

Krk
kruszynkatak,jak zaczniesz rodzic w nocy to przyjade robic zdjecia.W pierwszej kolejnosci licze sie z tym, ze daty i godziny nie znamsmiling smiley))) bede spala z telefonem przy uchusmiling smileytakze luziksmiling smiley przewaznie wiekszosc porodow zaczyna sie w nocy, ale konczy nad ranemgrinning smiley tak czy inaczej jezeli jestes chetna,to spotkamy sie i omowimy wszystkie szczegolywinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kruszynka90 (offline)

21-03-2014 19:01:31

Carolajna Ja mam termin na 2 sierpnia ale nie wiadomo kiedy się zacznie i też nie wiem czy nie bedę miała cc.. Jak maleństwo duże urośnie to raczej go sama nie urodze bo jestem raczej drobniejsza w biodrach..winking smiley Jak umówiły byśmy się że w zamian możesz wykorzystać moje zdjęcia gdzieś potem to czemu nie winking smiley warto komuś pomódz w zamian mieć piękną pamiątkę winking smiley


Czekamy na Ciebie Maleństwo ;* [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

StrzalkaMa (offline)

21-03-2014 19:28:41

D-wo-Koszalin
niestety nie każdy szpital zezwala na robienie zdjęć tym bardziej jak jest cc. proponuje najpierw się dowiedzieć czy szpital się na to godzi winking smiley u mnie w szpitalu niestety zdjęcia tatuś musi robić potajemnie telefonem jeżeli w ogóle kobieta decyduje się na poród rodzinny, jeśli nie to nikt nie ma wstępu na salę porodową tym bardziej fotograf.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


MAJÓWECZKI 2014->[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1561879, Użytkownicy: 73672.
Ostatnio dołączył/a lena566.

Statystyki tego forum
Wątki: 832, Posty: 147773.