STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

anja0607 (offline)

04-03-2010 11:47:22

hej kobietki

bidonku qrde szkoda ze zescie sie tak fest pogniewali mam nadzieje ze juz wszystko wraca do normy?? no a co do samotnosci to mozemy sobie reke podac bo ja tez nikogo tu nie znam wiec calymi dniami smece w domu ;/

herbaciana dobrze ze podwozie ok winking smiley qrcze ty to sie nalatasz po tych lekarzach masakra ktory to raz w tym tygodniu kochana?? ale co jak mus to mus nie.

helopoli to zes mnie pocieszyla minimum 3 miesiace sad smiley no a co do witaminek no to niestety nie mam takieeej mozliwosci bo jestem w uk polskiej apteki tu nie ma a z angielskimi lekami bez lekarza wole nie eksperymentowac. ;/ gratuluje nowego czlonka rodzinki.

lece na kawe


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

04-03-2010 11:57:06

Anja a wy zostajecie na stałe tam gdzie mieszkasz czy planujecie wrócić do PL ?

lece na kawkę winking smiley

HeloPoli (offline)

04-03-2010 11:58:00

anja to poszukaj w aptece internetowej, prawdopodobnie za granice też wysyłają, albo niech ktoś Ci kupi w Polsce i wyśle.


[link widoczny po zalogowaniu]

itka (offline)

04-03-2010 12:25:23

witam

Bartek mi wrzeszczy więc nie mogę się zabardzo rozpisać... Napiszę wiecej jak mały zasnie...


[link widoczny po zalogowaniu]

anja0607 (offline)

04-03-2010 12:51:08

eva szczerze mowiac to nie wiemy czas pokaze jak jest sezon praca wrze jest fajnie i widac fajne pieniadze ale jak wszystko stoi tak jak teraz to nie wiadomo co robic.juz mi glowa kolkiem staje jak to poukladac co robic nie wiem poprostu nie wiem maz poszedl teraz do banku wyjasnic za co zabrali nam ostatnie pieniadze z konta z jakiej racji.bo jesli sa jakies oplaty zwiazane z kontem to powinnismy o tym wiedziec a nie oni sciagaja nie wiadomo za co.jak nam nie zwroca to jutro na czynsz bedzie brakowac a gdzie reszta? masakra ;/ juz zaczynam miec dosc wszystkiego.a w tym tygodniu wcale nie pracowalismy czyli za tydzien wyplaty nie bedzie. nie wiem co to bedzie wszystko na raz sie zwlailo za duzo jak na mnie jedna. ;(

helopoli szczerze mowiac to nie bede narazie nic kombinowac do wtorku wytrzymamy a we wtorek mamy do lerza zobaczymy co ona nam powie.


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

04-03-2010 13:07:40

hmm Anja no to nieciekawa sytuacja sad smiley myślę że w Polsce też tak można żyć jak tam żyjecie (raz lepiej raz gorzej) a zawsze jest się u siebie smiling smiley A jesli udałoby się Wam znaleźć fajną pracę lub otworzyć coś swojego trafionego to już w ogóle super w Polsce smiling smiley
Sami tam jesteście czy jeszcze ktoś z Wami?

anja0607 (offline)

04-03-2010 13:29:41

eva nie jestesmy sami bo sa moi rodzice moje rodzenstwo,mojej mamy siostra-ciotka,no i teraz jest tez babcia mama mamy przyjechala do ciotki bawic dzieci...
widzisz w polsce tez probowalismy u nas w miescie pracy nie ma maz pracowal dniami i nocami na taksowkach ja siedzialam w domu a kokosow z jego pracy nie bylo nieraz ledwie wystarczylo.probowalismy w wiekszym miescie oboje pracowalismy ale tez nie wyszlo bo zrzarla nas stancja,pozniej bylismy we francjii ale to tylko praca na 2 tyg to co zarobilismy poszlo na slub.pozniej znow wrozilismy do punktu wyjscia maz w taxi ja w domu rodzice wyjechali tu potem ciotka wiec i my.do tej pory bylo super razem w pracy razem wolny stac nas bylo na wszystko niestety nie udalo sie nic odlozyc bo miielismy dlugi w polsce ktore musielismy posplacac niechcielismy zostawiac tam zadnych zaleglosci.dlatego teraz jest tak krucho bo wszystko szlo na bierzaco a nagle praca stanela i kropka...zdazylismy wyslac ostatnia rate do polski i dobre zarobki sie uciely.pozniej bylo coraz miej i mniej ale starczalo a teraz stanelo no i co i czekamy. w tym sezonie juz odlozymy pieniedzy wiec juz nie zaskoczy nas tak drastycznie kolejny kryzys ktorego mam nadzieje nie bedzie.
a wrocimy do polski i co ?? znowu ja bede sama w domu a maz dniami i nocami na taxi zeby jakos zyc.? ale jak ?? napewno osobno.


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-04 13:33 przez anja0607.

beata1988 (offline)

04-03-2010 13:40:33

płock
jestemsmiling smiley nie było mnie od rana bo wybrałam się spacerkiem na śniadanko do Mamuśki i właśnie wróciłam smiling smiley
[/b]Bidonku[/b]eh to kiepsko, że aż tak się pokłóciliście.... ale mam nadzieję, że powoli wszystko wraca do normy....
HerbacianaTwoja ginka ma rację żeby się za bardzo nie nastawiać bo później niepowodzenie strasznie boli... jak się czują Twoje chłopaki?
HeloPolino ja mam nadzieję, że II trymestr będzie dla mnie bardziej łaskawy smiling smiley gratuluję kolejnego Maleństwa w rodzinie smiling smiley niedługo my będziemy tuliły swoje kruszynki smiling smiley
Anjano niestety w anglii jak i w PL raz lepiej raz gorzej... wiesz ja byłam w Anglii 2 miechy bo na wakacje sobie pojechaliśmy ale nie mogłabym tak żyć nie mogłam się odnaleźć zresztą okropnie tęskniłam.....
Evciano to faktycznie Maluszek będzie rozpieszczany smiling smiley u mnie będzie to 4 pociecha ale u M pierwsza i już czuję co się będzie działo, już teraz wszyscy pieją i się zachwycają smiling smiley ale miło to!

A ja sobie teraz troszkę leniuchuje, później przejdę się trochę z psiakiem i zbieram się bo na 17.40 do ginka idę... już się doczekać nie mogę bo zobaczymy naszą Kruszynkę smiling smiley chociaż obaw też jest co nie miara bo to badania genetyczne.... ale wiem i wierzę w to, że Dzidzia jest zdrowa!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

04-03-2010 13:41:01

hmm wiesz ja nie mogę Ci radzić bo każda sytuacja jest indywidualna. Fajnie że jesteście tam wszyscy - zawsze raźniej smiling smiley
Ja mówiąc o powrocie do Pl miałam na mysli raczej coś swojego, nie pracę u kogoś.. Ale tak naprawdę to Wy najlepiej wiecie co będzie dla Was najlepsze

eva2009 (offline)

04-03-2010 13:42:55

Beatko na pewno będzie ok smiling smiley Daj znać co i jak smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.