STARAJĄCE SIĘ MAMY LUB MYŚLĄCE O DZIECKU

Wysłane przez violus 

smuteczek (offline)

03-03-2010 12:57:24

Kołobrzeg
herbaciana
Zdrówka dla synkasmiling smiley A co do pracy to też uważam że powinnaś spróbować.

dziewczyny cholernie się martwię o Darię!!! Czy któraś ma z nią jakiś kontakt??? To już nie są żarty...


[link widoczny po zalogowaniu]

anja0607 (offline)

03-03-2010 12:57:54

herbaciana wyniki beda dopiero we wtorek jak bedziemy na wizycie bo tu sie nie odbiera tylko od razu wysylaja do lekarza.a z praca tez sadze ze powinnas sprobowac co ci zalezy jak sie uda to swietnie a jak nie to nic straconego wrocisz do punktu wyjscia.

helopoli no doluje ta bezczynnosc ale z kasa to dajemy sobie narazie rade nie jest tak zle.wkurzyl mnie wczoraj ten bank zobacze czy przysla jakies pismo z wyjasnieniami i dopiero tam pojde bo bez przesady obsluga prowadzenia konta raczej nie kosztuje 40 funtow mies!!! a innych sciaganych z konta opłat nie mamy . mam tylko nadzieje ze lada dzien ruszy ta praca bo sie pozagryzamy z nudy w domu.ja ostatnio tez mialam okres gdzie nie moglam spac do 4-5 rano ale jakos samo mi przeszlo postaraj sie jednego dnia wstac rano i rob cos caly dzien tak zeby sie umeczyc wieczorem zrob sobie jeszcze spacerek po swiezym powietrzu i zasniesz bez problemu na mnie podzialalo.


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-03 13:02 przez anja0607.

daria (offline)

03-03-2010 13:54:54

italia
czesc dziewczyny.

U mnie wszystko ok. Mam problemy z operatorem. W zeszlym tygodniu wylaczyli mi internet bo powiedzieli, ze nie pooplacalam wszystkich rachunkow. Ktos na moje dane przez telefon korzystal z internetu i mam do zaplaty ponad 500 euro. Ja swoje rachunki mam poplacone. Teraz zmieniam operatora i nie wiem ile to potrwa. Nie myslalam, ze przez tel mozna podlaczyc sobie internet i nie sprawdza czlowieka. Ta osoba ponad rok korzystala z mojego konta.

Poza tym wszystko ok. Czuje sie dobrze i jak znajde czas to wszystko nadrobie. twraz jestem u mojej szwagierki a tu nie mam zbytnio czasu na czytanie.

dziewczyny nie martwcie sie. Do szybkiego


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anja0607 (offline)

03-03-2010 14:11:30

Daria dzieki Bogu !!!!!!!!! dobrze ze sie odezwalas bo tu od zymslow kazda z nas juz odchodzila co u ciebie sie dzieje ze sie odzywasz. kiepsko wyszlo z tym kontem jak widac mozna wszystko ;/ mam nadzieje ze wszystko szybko uporzadkujecie i wrocisz do nas. tak szczerze mowiac to ja bym niezaplacila walczyla bym o swoje dlaczego mam placic za kogos.niech dochadza jak to sie stalo a duza wina jest tez operator skoro mial takie "mocne " zabezpieczenia. ;/

trzymaj sie kochana i uwazaj na siebie do szybkiego poczytania

pozdrawiam goraco :*


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]

beata1988 (offline)

03-03-2010 14:20:08

płock
Dariauf kamień z serca spadł ! wracaj do nas ale niezły numer z tymi rachunkami.....
Anjamam nadzieję, że wyniki będą dobre.... i jak tam dzionek sobie zaplanowałaś??
Herbacianano praca fajna ale nie dziwię się, że jest stresik smiling smiley dużo zdrówka dla Twoich chłopaków!!!!
Itkano właśnie mój gin też mówi, że po prostu takie uroki ciąży... wiesz do południa funkcjonuję normalnie dopiero wieczorem...także chyba nic mi nie przepiszę ale wspomnę mu o tym... smiling smiley
HeloPoliDzidziuś jak na razie nie pobiera pokarmu ode mnie... na USG pokazywał nam skąd na razie maluch czerpie pokarm... także wiesz wagą się nie martwie, że spada bo to normalne tylko po prostu te wymioty są cholernie uciążliwe...
Evciaa Twoja Siotra w którym jest teraz tygodniu??? a wiadomo już kto pod serduszkiem mieszka?? no ja od początku ciąży schudłam 3kg ... ale dobrze pamiętasz kiedyś rozmawiałyśmy, że będziemy dbały o dietę w ciąży żeby za bardzo się nie roztyć bo kto to za nas zgubi ?smiling smiley no i póki co mi wychodzi ale za jaką cenę smiling smiley ogólnie żadnych zachcianek nie mam, nie mogę patrzeć na mięso i za słodyczami też nie przepadam...
Smuteczkua jak tam w Twojej pracy??
Miśkateraz Ty nam zaginęłaś? wracaj Kochana!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

03-03-2010 14:25:45

Białystok
HeloPoli bezsenność w ciąży,albo nadmierna senność to norma,tak jak i koszmary senne,nie martw się.pomyśl,że jak urodzisz w ogóle spać nie będziesz winking smiley
Dzięki dziewczyny za wsparcie,jak sobie poradzę to super,jak nie-wrócę do domu do gotowania obiadków dla męża.wieczorem wyszperam coś z szafy odpowiedniego do ubrania...
Młody po badaniach spoko,lekarz fajny,z dobrym podejściem,choć bardzo szybko nas 'obsłużył' ale w sumie nie dziwię się mu bo za nami w kolejce jeszcze 20 osób było.pobrali małemu krew z zyły i palca ,siuśki.za tydz znów do przychodni.teraz u babci gra w te swoje strzelanki.ech.
idę po herbatkę.chcecie?


[link widoczny po zalogowaniu]

anja0607 (offline)

03-03-2010 14:32:22

beatko wcale nie zaplanowalam krece sie po domu jak glupek ;/

herbaciana ja wlasnie pije druga kawke wiec za herbatke dziekuje smiling smiley dobrze ze wszystko ok.

qrde co tu robic ... hmmm confused smiley


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-03 14:38 przez anja0607.

smuteczek (offline)

03-03-2010 17:26:41

Kołobrzeg
Daria
Dzięki Bogu kochana!!!!
A z tym rachunkiem to na prawdę nie za ciekawie!!!!!


Jak ja się cholernie nudzę!!!!!!
W pracy?? Zrezygnowałam,bo szef traktował mnie jak prywatną sprzątaczkę i pomagierkę, wyżywał się na mnie za swoje niepowodzenia.
Znowu szukam. Za szybko dostałam tę pracę....


[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

03-03-2010 17:37:40

Beatko moja siostra jest w trakcie pierwszego tygodnia 5 miesiąca smiling smiley

Daria w końcu!! Myślałam że stało się coś niedobrego smiling smiley Wracaj do nas szybko smiling smiley Jeśli chodzi o rachunek to myślę że szło by coś z tym zrobić..

Anja mam nadzieję że szybko znajdziecie pracę, bo bez niej faktycznie można dostać fioła smiling smiley


pozdrawiam Wszystkie smiling smiley
Agnieszka

misiabella (offline)

03-03-2010 17:38:09

Kraków
Anja, nie masz co robić, wpadnij do mnie, u mnie roboty pełno!!!!! Bałagan jak się patrzy, ech, i nie ma komu posprzątać! Najgorsze jest to, że jak sprzątam, to po godzinie wszystko wraca do punktu wyjścia, bo jak nie Majka, to M bałagani. Na szczęście pomoga mi też sprzątać!

Daria, ale nas nastraszyłaś!!! Najważniejsze że wszystko w porządku. A co do internetu, to nie zła historia, pewnie ci to anulują!

Beatko, to ponoć normlne, że niektóre kobiety chudną w pierwszym trymestrze. Raczej nic na to nie dostaniesz, podają sterydy, ale to już w skrajnych przypadkach. Mam nadzieję, że ci niedługo przejdzie.
a, i ja w ciąży też nie mogłam spać. W dzień padałam na pysk a w nocy nic! Leżałam i nic, to jest okropne, niemóc spać!

Herbaciana, a kiedy ta rozmowa? Jakie mają wymagania? Kurcze, kariera w polityce, nono smiling smiley)

My się zdecydowaliśmy na ten dom. Nie wiem czy słusznie, bo z ciężkim sercem, ale jednak. Daliśmy już tutaj wypowiedzenie a tam musimy do jutra dać decyzję i od poniedziałku musimy zacząć płacić. Mój tata zaoferował, że przyleci nam pomóc, no bo trzeba to wymalować, założyć panele itd. Kurcze, boję się że to nie jest dobra decyzja, ale inaczej się nigdy nie przekonam, co nie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545922, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.