Re: Gracie w gry?

Wysłane przez LisaHill 

ulinka (offline)

05-03-2010 13:32:42

Gdynia
Ja też bez humoru, w sumie bez żadnego powodu.

Mój mąż wiedział że się staramy, ale się przeraził bo nie przypuszczał że tak szybko się uda.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

eva2009 (offline)

05-03-2010 13:38:58

Ulinko w sumie tak, przeciez o Piotrusia musieliście długo walczyć smiling smiley za to rezultat cudowny smiling smiley

smuteczek (offline)

05-03-2010 16:12:58

Kołobrzeg
Witam kochane!!!!
Jestem z wami cały czas... Dziś wzięłam się za MEGA porządki...zrobiłam już prawie wszystko co było do zrobienia!! Tylko okien nie myłam bo zimno, a mam już takie brudne....Nie wiem co we mnie wstąpiło, tak strasznie wzięło mnie na sprzątanie...
ulinka
Na prawdę super że udało się Wam tak szybko, nie dziwę się że mąż był w szokusmiling smiley A jak Piotruś cieszy się że jest w domku??
daria
Ja również nie zapłaciłabym tego rachunku. Jestem tylko w szoku jak ktoś tak mógł bezczelnie się pod ciebie podszyć i zrobić ten rachunek na twoje konto.
bidonek
Ja również gratuluję zrzuconych kilogramów....szczerz mi też by się przydało zrzucić z 3smiling smiley

Z mom K lepiej...nie kłucimy się jak narazie. Zobaczymy jak długo... niby miłość wszystko przetrwa ale ja nie wiem ile wytrwam w takich sytuacjach i humorkach K. Ostatnio nawet myślałam że skoro on ma mieć nadal takie zagrywki to ja nie mogę mieć fasolki, bo jak urodzę to będę z dzidziulkiem wiecznie sama.....

Pozdrawiam wszystkie!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

herbaciana (offline)

05-03-2010 16:23:33

Białystok
Cytuj
Rurcia
Anja widze ze termin @ masz taki sam jak ja i herbaciana smiling smiley ja jak narazie humorów nie mam ale boli mnie podbrzusze i mdli mnie ale to tak jak wlasnie przed każdą @ więc sie nie nakrecam bo mam wrazenie że ta wredna @ jednak przyjdzie no ale co to bedziemy kolejny cykl próbowac kiedys w końcu sie udasmiling smiley a do do pieska to ja wiem że to one sa duże ale mam duże podwórko i mieszkam na wsi więc będzie miał sie gdzie wybiegać smiling smiley spacer ze zwierzakiem
My jak 3 muszkieterki jesteśmy smiling smiley
dziś umówiłam się na ochlej z przyjaciółkami-może humor mi się poprawi...


[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

05-03-2010 16:46:15

Gdynia
smuteczku Piotruś bardzo się cieszy, w końcu ma swoje zabawki i więcej miejsca do chodzenia.

Co do wagi to ja muszę zaprzestać moje odchudzanie, bo teraz fasolka ważniejsza, no ale jak tylko przestanę karmić to się porządnie biorę za siebie.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

anja0607 (offline)

05-03-2010 17:05:32

jestem po powrocie z banku pobeczalam troche i przeszlo.ehhh

herbaciana rurcia tak wiec 3 muszkieterki bedziemy wygladac @ ja tez wiem ze @ przyjdzie bo skoro badania wyszly jak wyszly czyli nawet nie mam co liczyc na cud.

smuteczku ja mialam wczoraj taki dzien nieraz tak jest ze mamy taki przyplyw energi i wszystko na raz chce nam sie robic.mam nadzieje ze z k wszystko sie ulozy na dobre i ze zrozumie co robi zle czym cie rani itp a ty chyba musisz poprostu przeczekac i zobaczyc co z tego wyniknie.trzymam kciuki mocno kochana bedzie dobrze zobaczysz.

ulinko no to piotrus pewnie szaleje w zabawkach com?? zadowolony.no a twoja dietka raczej napewno pojdzie na bok teraz bedziesz tyc a nie chudnac winking smiley

daria swietnie ze jestes no a co do rachunku to podtrzymuje swoje slowo ze ja bym tez nie zaplacila winking smiley w dzisiejszych czasach o swoje trzeba walczyc nie mozna przymykac oka a tym bardziej jesli chodzi o taka sume.

misiabelko z rodzicami mieszkamy.


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]

smuteczek (offline)

05-03-2010 17:18:22

Kołobrzeg
ulinka
To przesyłam 1000 buziaków dla Pitrusia żeby się dużo uśmiechałsmiling smiley Jest bardzo dzielnym chłopcem, na pewno będzie świetnym starszym bratemsmiling smiley I Tobie kochan tym razem córeczki życzęsmiling smiley

anja
Kiedy testujecie??
Ja dopiero 20, jej.....znów tyle czekania....


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-03-05 17:21 przez smuteczek.

anja0607 (offline)

05-03-2010 17:25:33

smuteczku szczerze to my raczej juz testowac nie bedziemy ;( przez najblizszy czas

a malpe jesli liczyc 32 dni to na wtorek powinnam miec


"Dopóki wierzysz,że może być inaczej
Że będziesz walczył jak ja walczę
Będziesz panem świata,królem-
siebie właśnie Trzymaj
to na pulsie wiara nie ugaśnie "


[link widoczny po zalogowaniu]

daria (offline)

05-03-2010 17:35:04

italia
czesc dziewuszki

ULINKO PRZEDE WSZYSTKIM GRATULUJE . NIE ROZUMIEM TYLKO DLACZEGO TWOJ MAZ NIE CIESZ SIE.

Smuteczku a co znowu sie stalo tam u ciebie? Pokluciliscie sie? Co sie dzieje z K?

misiabello jak tam twoje lapki? wyczytalam, ze zaczeliscie staranka. Zycze szybkiego zafasolkowania. trzymam kciuki.

Evcia a ty sie kuruj kochana. a bylas u lekarza?

beatko widze, ze caly czas cie mecza te wymioty ale wszystko juz niedlugo powinno przejsc. Co ci powiedzial lekarz?

dziewczynki chcialam wam bardzo podziekowac za pamiec i zainteresowanie. Nawet nie wiecie jak mnie to wkurzalo, ze nie moglam do was kliknac.

Przepraszam chyba nie dam rady wszystkiego nadrobic, mam nadzieje, ze mi wyjasnicie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

NatiiLukasz (offline)

05-03-2010 18:10:58

Toruń
No i @ odeszła.

Kobitki .. współczuje wam .. takie problemy macie. Moje przy tym to "pikuś" dla dacie radę smiling smiley
Fajnie,że jest forum na którym możecie się wygadać smiling smiley Myślę,że z czasem się z wami zgram i też będę dzieliła się swoimi smutkami i radościami!

Pozdrawiam!

trzymam za was wszystkie kciuki. Za was i wasze maluszki!


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545962, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 368, Posty: 114712.